Valmieras Ziņas

Vidzemes slimnīcā vēl pieejamāki rentgena izmeklējumi

Lai uzlabotu rentgena (Rtg) izmeklējuma pieejamību Vidzemes slimnīcā, personāla darbs Diagnostiskās radioloģijas nodaļā organizēts tā, ka pacients, no rīta piesakoties, jau tajā pašā vai nākamajā dienā var doties uz Rtg izmeklējumu, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Vidzemes slimnīcas sabiedrisko attiecību speciāliste Benita Brila.

Lai saņemtu pakalpojumu, pacients ar ģimenes ārsta vai speciālista nosūtījumu (nosūtījums ir obligāts!) vispirms ierodas Poliklīnikas reģistratūrā 1. stāvā. Ja pacients neietilpst nevienā no iedzīvotāju kategorijām, kuras atbrīvotas no pacientu iemaksas, samaksā pacienta iemaksu 2,85 eiro un dodas veikt izmeklējumu uz Diagnostiskās radioloģijas nodaļu 4. stāvā, kur Rtg kabineta darba laiks darbdienās ir plkst. 8.00-17.00.

Izmeklējuma apraksts jeb atbilde tiek sagatavota 2-3 darbdienu laikā. Pacientu ērtībām – nav jābrauc pēc atbildes uz poliklīniku – apraksts elektroniski tiek nosūtīts uz pacienta norādīto e-pastu, kā arī nosūtīts ģimenes ārstam.

Rūpējoties par pacientu drošību un personāla darba ērtībām, kopš septembra Vidzemes slimnīcā rentgena izmeklējumi tiek veikti ar divām Phillips jaunākās paaudzes tiešā digitālā rentgena iekārtām DigitalDiagnost. Kā skaidro Diagnostiskās radioloģijas nodaļas vadītājs Ingus Supe, izmeklējums ar jauno iekārtu ir pacientam drošāks, jo notiek ievērojami īsākā laikā. Digitālās tehnoloģijas ļauj dažās sekundēs iegūt attēlu un to parādīt uz ekrāna tālākai apstrādei un analīzei.

Jaunās iekārtas būtiska priekšrocība ir arī manuāli vadāmā rentgenstaru lampa – lai veiktu izmeklējumu, personāls kustina un groza to, nevis pacientu, kuram kustības var sagādāt neērtības vai pat sāpes.

Pieteikšanās uz Rtg izmeklējumu – poliklīnikas reģistratūrā, tālr. 64202601, 64202603, elektroniski: www.vidzemesslimnica.lv/e-pieraksts, izmantojot jauno tiešsaistes sistēmu, kas ļauj klientam sev ērtākajā brīdī ātrāk un ērtāk veikt pierakstu uz izmeklējumiem un konsultācijām, netērējot laiku zvaniem uz reģistratūru.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

Atpūtas un izklaides vietu tīkls "KLONDAIKA" ir viens no veiksmīgākajiem izklaides un atpūtas vietu tīkliem visā Latvijā jau 25 gadus. Meklējam VALMIERĀ – BĀRMENI. Tavi galvenie darba pienākumi: - rūpēties par mūsu viesiem saskaņā ar uzņēmuma noteiktiem standartiem; - pagatavot dzērienus, pasniegt ēdienus un piedāvāt citus viesiem interesējošos pakalpojumus; - izpildīt vadītāja dotos uzdevumus. Šī vakance domāta Tev, ja Tev ir: - iegūta vidējā izglītība; - labas latviešu, krievu un angļu valodas zināšanas; - prasme izzināt klientu vajadzības un vēlmes. Strādājot pie mums, Tu iegūsi: - apmācības, lai būtu izcils darbinieks; - elastīgu darba grafiku; - lieliskus darba kolēģus; - karjeras attīstības iespējas; - uzņēmuma piedāvātos labumus – darbinieku saliedēšanas pasākumus, nelaimes gadījumu apdrošināšanu, darbinieku atlaižu karti pirkumiem Klondaikās un TexMex restorānos ar 50% atlaidi; - un citas unikālas lietas, kas Tev pie mums strādājot liks justies kā ģimenē. Darba laika veids: summētais darba laiks, pēc grafka. Atalgojums: no 650 līdz 1200 EUR bruto. Darba vietas adrese: Rīgas iela 4, Valmiera. Ja vēlies būt viens no mums, tad piesakies, sūtot CV ar norādi "Bārmenis Valmierā" uz e-pastu darbs@gmg.lv . Uzņēmums: SIA "FURORS CAFE", reģ.nr. 40003963896. Profesija: BĀRMENIS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Rīgas iela 4, Valmiera Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-03-18 Kontaktpersona: Sūtīt CV ar norādi "Bārmenis Valmierā" uz e-pastu darbs@gmg.lv . Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

SIA „Firma Madara’89” - viens no lielākajiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem, kas veiksmīgi darbojas pārtikas mazumtirdzniecībā - piedāvā darbu PĀRDEVĒJAM(-AI) veikalā “top!” Valmiermuižas ielā 11, Valmiermuižā, Valmieras pagastā, Burtnieku novadā, uz darbinieku atvaļinājumu laiku. Galvenie darba pienākumi: Pārtikas un nepārtikas preču tirdzniecība; Pircēju apkalpošana pie kases; Preču pieņemšana, pasūtīšana, uzskaite, izvietošana tirdzniecības zālē; Preču realizācijas termiņu, marķējuma, kvalitātes, uzglabāšanas apstākļu un atbilstošas temperatūras kontrole. Prasības kandidātiem: Vēlama vidējā vai vidējā speciālā izglītība; Vēlama pieredze pārtikas tirdzniecībā; Precizitāte, augsta atbildības sajūta. Piedāvājam: Interesantu darbu stabilā uzņēmumā; Mūsdienīgu darba vidi; Darbam atbilstošu atalgojumu un sociālās garantijas; Profesionālās un personīgās izaugsmes iespējas. Darba alga: 470-700 EUR (bruto). Darba laika veids un režīmos: summētais darba laiks, pēc grafika maiņās no plkst. 8.00-22.00. CV ar norādi “Pārdevējs VALMIERMUIŽĀ” lūdzam sūtīt uz e-pastu vakances@madara89.lv Profesija: MAZUMTIRDZNIECĪBAS VEIKALA PĀRDEVĒJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera, Valmiermuižas iela 11, Valmiermuiža, Valmieras pag., Burtnieku nov. Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-03-18 Kontaktpersona: CV ar amata un vietas norādi sūtīt uz e-pastu vakances@madara89.lv. Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

Mūsu partneri