Valmieras Ziņas

Vidzemes slimnīcā veikta Ambulatorās daļas un Funkcionālās diagnostikas nodaļas pārbūve

Lasīšanas laiks: 2 min

Turpinot darbu pie Vidzemes slimnīcas infrastruktūras uzlabošanas, pēc pārbūves atvērti Ambulatorās daļas un Funkcionālās diagnostikas nodaļas speciālistu un izmeklējumu kabineti, kā arī kāpņu telpas slimnīcas B un C korpusā un Stacionārās daļas ieeja A korpusā, kur drīzumā tiks ierīkota arī pacientu garderobe, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Vidzemes slimnīcas sabiedrisko attiecību speciāliste Benita Brila.

Ambulatoro speciālistu darba vides uzlabošanai, pacientu ērtībām un drošībai izbūvēti mūsdienīgi speciālistu pieņemšanas, manipulāciju un procedūru kabineti. Lai uzlabotu klientu apkalpošanas kvalitāti un rūpētos par apmeklētāju ērtībām, uzstādīta rindas vadības sistēma. Tā ļaus ne tikai mērķtiecīgi regulēt rindu un nodrošināt tās virzību, bet arī dos iespēju novērtēt un uzlabot klientu apkalpošanu.

Jaunu izskatu un papildu drošības funkciju ieguvušas kāpņu telpas ar pretslīdes pakāpienu segumu un labi pamanāmu  vizuālo informāciju, kas palīdz pacientam orientēties vidē.

“Ikviens ambulatorais pacients ir laipni gaidīts mūsmājās. Pērngad, ievērojot visus  epidemioloģiskās situācijas radītos ierobežojumus, tomēr nodrošinājām vairāk par 38 tūkstošiem ambulatoro apmeklējumu. Telpu pārbūve bija nepieciešama gan pacientu labākai apkalpošanai, gan darba vides nodrošināšanai personālam. Paldies visiem pacientiem un darbiniekiem par sapratni, brīžiem strādājot būvniecības radīto neērtību apstākļos! Ceram un ticam, ka pārbūvētās telpas un patīkamā vide, kā arī epidemioloģiskie apstākļi ārpus slimnīcas, palīdzēs mums visiem. No vienas puses – adekvāti apmierināt pacientu pieprasījumu pēc ambulatoro speciālistu palīdzības, no otras puses – atbalstīt mūsu speciālistus, nodrošinot viņiem mūsdienīgu darba vidi,” uzsver Vidzemes slimnīcas valdes priekšsēdētājs Uģis Muskovs.

Ambulatorās  daļas pārbūves projekta  autors ir  SIA “NAMS”, būvuzraugs SIA “Marčuks”.  Būvdarbus veica SIA “Bazalts”. Pārbūves kopējās izmaksas  650 tūkstoši EUR. 

Kāpņu telpu, pacientu garderobes un ieejas  projekta autors  ir SIA “VIRTU”, būvuzraugs SIA “Marčuks”.  Būvdarbus veica SIA “Sanart”. Kopējās pārbūves un  aprīkojuma izmaksas ir 500 tūkstoši EUR. 

Pārbūves darbi un  iekārtu iegāde tiek veikta Projekta Nr. 9.3.2.0/17/I/006  “Kvalitatīvu veselības aprūpes pakalpojumu pieejamības uzlabošana Vidzemes slimnīcā, attīstot veselības aprūpes infrastruktūru” ietvaros, kuru līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds 85% apmērā, bet 9% ir valsts budžeta finansējums.

 

Mūsu partneri