Valmieras Ziņas

Vidzemes slimnīca sniedz atbildi atsaucoties uz Konkurences padomes paziņojumu

Vidzemes slimnica

Lasīšanas laiks: < 1 min

Atsaucoties uz Konkurences padomes 2024. gada 30. janvāra paziņojumu medijiem, Vidzemes slimnīca informē, ka publisko iepirkumu procedūru norisē tā vienmēr atbildīgi ievēro normatīvo regulējumu un nodrošina iepirkumu atklātumu, piegādātāju brīvu konkurenci, kā arī vienlīdzīgu un taisnīgu attieksmi pret tiem, portālu “Valmieras Ziņas” informēja “Vidzemes slimnīca” Sabiedrisko attiecību un mārketinga speciāliste Agnija Upīte.

Slimnīcas augsto atbildību pret publiskā iepirkuma procesu apliecina arī fakts, ka pēdējo 10 gadu laikā Iepirkumu uzraudzības birojs ir saņēmis tikai vienu sūdzību par iepirkuma procedūras dokumentos ietvertiem nosacījumiem, kas ar biroja iesniegumu izskatīšanas komisijas 2023. gada 22. jūnija lēmumu atzina, ka ir ievērots Publisko iepirkumu likuma regulējums.

Vidzemes slimnīca ir atbildīgs un godprātīgs iepirkumu veicējs, kas uzskata, ka publiskie iepirkumi ir arī stratēģisks līdzeklis, ar kura palīdzību īstenot nozaru politikas un videi draudzīgu risinājumu ieviešanu. Slimnīca savu iespēju robežās vēlas veicināt videi draudzīgu risinājumu ieviešanu ikdienas procesu īstenošanā, tādējādi atbalstot gan Eiropas zaļā kursa, gan citu vides iniciatīvu īstenošanu. Jebkura iepirkuma pamatā uzņēmums apzinās un ievēro savu atbildību brīvas un godprātīgas konkurences nodrošināšanā, kā arī nodrošina iepirkumu procesa atbilstību normatīvajam regulējumam.

Valmieras pirmsskolas izglītības iestāde “Pienenīte” aicina darbā SKOLOTĀJA PALĪGU Pievienojies mūsu komandai! Valmieras pirmsskolas izglītības iestāde “Pienenīte” ar 2024.gada 2.septembri aicina darbā SKOLOTĀJA PALĪGU (darba vietas adrese: Georga Apiņa iela 5, Valmiera, Valmieras novads) uz nenoteiktu laiku 40 stundas nedēļā (likme – 1,0). Ja Tev ir vēlme: · palīdzēt pirmsskolas izglītības skolotājai organizēt bērnu ikdienas gaitas; · uzkopt pirmsskolas grupu telpas, saskaņā ar telpu un aprīkojuma uzkopšanas un dezinfekcijas grafiku un sanitāri higiēnisko normu prasību ievērošanu; un ja Tev ir: · vismaz vispārējā vidējā izglītība; · valsts valodas prasmes atbilstoši Valsts valodas likuma prasībām; · kompetences: prasme plānot, organizēt un kvalitatīvi veikt savu darbu, disciplinētība; pozitīva, radoša un atbildīga attieksme pret darbu; psiholoģiskā noturība un augsta saskarsmes kultūra; mēs piedāvājam: · darba samaksu pārbaudes laikā 702 EUR pirms nodokļu nomaksas, pēc pārbaudes laika 731,00 EUR pirms nodokļu nomaksas; · darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika beigām, kā arī citas sociālās garantijas/labumus atbilstoši darba rezultātiem un normatīvajos aktos noteiktajam; · drošu, estētisku un sakārtotu darba vidi. Pieteikuma vēstuli, profesionālās darbības aprakstu (CV), lūdzam iesniegt elektroniski, nosūtot uz e-pastu pienenite@valmiera.edu.lv  ar norādi “Skolotāja palīga vakancei” līdz 2024.gada 09.augustam plkst.16.00. Tālrunis informācijai: 64231693 Profesija: SKOLOTĀJA PALĪGS Darba vietas adrese: LATVIJA, Georga Apiņa iela 5, Valmiera, Valmieras nov. Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2024-08-09 Kontaktpersona: pienenite@valmiera.edu.lv 64231693

Mūsu partneri