Valmieras Ziņas

Vidzemes slimnīcā seši pacienti un seši mediķi saslimuši ar Covid-19, pašizolācijā vēl 25 darbinieki

Lasīšanas laiks: 2 min

Pašlaik Vidzemes slimnīcas Terapijas nodaļā turpina ārstēties seši pacienti, kuriem līdztekus citām slimībām konstatēta saslimšana ar Covid-19, portālu “Valmieras Ziņas” informēja SIA “Vidzemes slimnīca” valdes priekšsēdētājs Uģis Muskovs.

Kopumā no 31 pārbaudītā Terapijas nodaļas pacienta saslimšana ar Covid-19 apstiprināta sešiem. Slimība viņiem norit samērā vieglā formā, kas ļautu ārstēšanos turpināt mājas apstākļos. Taču, ņemot vērā slimnieku vecumu un hroniskās kaites, viņi tiek paturēti slimnīcā veselības stāvokļa novērošanai.

Kā atklāja U.Muskovs, saslimšana ar Covid-19 ir diagnosticēta arī sešām aprūpes personām, kam bijusi visciešākā saskarsme ar slimajiem pacientiem. Visi seši medicīnas darbinieki ārstējas mājās karantīnas režīmā. Savukārt vēl 25 darbinieki, to skaitā 14 aprūpes un 11 tehniskā dienesta personāls, kuri bija saskarē ar Covd-19 inficētajiem, atrodas pašizolācijā.

Slimnīcas vadītājs pastāstīja, lai gan Terapijas nodaļā ir izdevies ierobežot Covid-19 uzliesmojumu, visā medicīnas iestādē noteikti vēl stingrāki drošības pasākumi. Lai novērstu nepiederošu personu iekļūšanu slimnīcas telpās, ir slēgtas visas ieejas, izņemot ieeju Uzņemšanas nodaļā un Poliklīnikā. Kopš marta beigām pie Poliklīnikas ieejas darbojas māsu postenis, kur ikvienam apmeklētājam ir jāaizpilda anketa, apliecinot savu veselības stāvokli, un tiek izmērīta ķermeņa temperatūra. Savukārt visiem riska grupā esošajiem pacientiem, kurus stacionē slimnīcā, tiek veikts Covid-19 tests.

U.Muskovs informēja, ka speciālo aizsardzības līdzekļu pagaidām pietiks divām nedēļām, taču mediķi cer uz papildu piegādēm tuvākajā laikā.

Aktuālais jautājums

Kas, jūsuprāt, ir Valmieras sports nr.1?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Promo Cash & Carry  Ed. Lācera iela 4, Valmierā  aicina savai komandai pievienoties  tirdzniecības zāles darbinieku/-ci "Frozen" (-18 grādi) nodaļā.Darba apraksts:- Izvietot preci saldētavās un tirdzniecības zāles plauktos;- Sekot līdzi preču apritei un derīguma termiņiem;- Uzturēt kārtību ledusskapī un tirdzniecības zālē;- Atbilstoši prasībām, izvietot cenu zīmes un reklāmas materiālus.Prasības:- Spēja veikt fizisku darbu;- Vēlama iepriekšējā pieredze tirdzniecībā;- Augsta precizitāte un atbildības sajūta.Uzņēmums piedāvā:- Atalgojumu 650.00 - 675.00EUR uz rokas;- Apmācības darba vietā;- Bezmaksas tēju un kafiju;- Veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika;- Apmaksātu obligāto veselības pārbaudi;- Redzes korekcijas līdzekļu kompensāciju;- Draudzīgas cenas PROMO Cash&Carry produktiem;- Labus piedāvājumus pie sadarbības partneriem (piemēram mobilo sakaru pakalpojumiem).Lūgums sūtīt pieteikumu un sazināsimies ar tiem kandidātiem, kuri tiks aicināti uz darba pārrunām. Sazināsimies ar kandidātiem, kas tiks aicināti uz nākamo atlases kārtu - darba pārrunām.Jūsu personas dati, kas ietverti CV un citos dokumentos, kas pievienoti klāt darba pieteikumam, tiks apkopoti, apstrādāti un uzglabāti saskaņā ar ES Vispārīgo datu aizsardzības regulu, kā arī SIA “Sanitex” Privātuma politiku. Profesija: TIRDZNIECĪBAS ZĀLES DARBINIEKS Darba vietas adrese: LATVIJA, Eduarda Lācera iela 4, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-04-26 Darba sākšanas datums: 2024-04-19 Kontaktpersona: Tālrunis: 22309306 E-pasts: ieva.sp@sanitex.eu

Mūsu partneri