Valmieras Ziņas

Vidzemes slimnīcā nenotiks obligātās veselības pārbaudes un topošo vecāku nodarbības

Lai ierobežotu jaunā koronavīrusa izplatību, Vidzemes slimnīcā līdz 14. aprīlim ir atceltas obligātās veselības pārbaudes (OVP), veselības pārbaudes šaujamieroču glabātājiem (nēsātājiem) un darbam ar ieročiem, transportlīdzekļu vadītāju veselības pārbaudes un pirmstermiņa veselības pārbaudes, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Vidzemes slimnīcas sabiedrisko attiecību speciāliste Benita Brila.

Lai mazinātu topošo māmiņu inficēšanās risku, ir atceltas martā plānotās topošo vecāku nodarbības Vidzemes slimnīcā. Lai vienotos par jau samaksātās naudas atgriešanu par nenotikušajām nodarbībām, dalībniekus lūdz sazināties ar nodaļas administratori – tālr. 64202595!

Informācijai par izmaiņām un jaunumiem iedzīvotājus lūdz sekot Vidzemes slimnīcas mājas lapā:  www.vidzemesslimnica.lv

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

Galvenie darba pienākumi: Vadīt un apkalpot traktora tehniku; Uzturēt traktoru un iekārtas tehniskajā kārtībā; Veikt teritorijas uzkopšanas un labiekārtošanas darbus. Koku izzāģēšana , celmu frēzēšana Zāles pļaušana ar rokas un mehanizētiem instrumentiem. Prasības: Atbilstoša vidējā profesionālā izglītība; Pieredze traktora tehnikas vadīšanā un tehniskajā apkalpošanā; Traktora tehnikas vadītāja apliecība. Fiziskā izturība un spēja strādāt komandā. Piedāvājam: Darbu stabilā uzņēmumā veselības apdrošināšanu Sociālās garantijas atalgojums-pastāvīgā stundas tarifa likme no EUR 4,75 un darba algas mainīgās daļas apmērs līdz 30% Pieteikties līdz 2020.gada 7.oktobrim, sūtot CV elektroniski uz namsaimnieks@v-nami.lv vai iesniegt personīgi Semināra ielā 2a, Valmierā. Sazināsimies tikai ar tiem pretendentiem, kuri tiks uzaicināti uz pārrunām. Tālrunis informācijai: 28663305. Informējam, ka Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti šīs atlases konkursa ietvaros. Datu pārzinis ir SIA “Valmieras Namsaimnieks”, Semināra iela 2a, Valmiera, LV-4201. Profesija: TRAKTORTEHNIKAS VADĪTĀJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Semināra iela 2A, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-10-07 Kontaktpersona: CV sūtīt uz namsaimnieks@v-nami.lv vai iesniegt personīgi Semināra ielā 2a, t. 26568960.

Mūsu partneri