Valmieras Ziņas

Vidzemes slimnīca izveido jaunu zīmolu ar mērķi aktualizēt sabiedrībā jautājumus par grūtniecību un dzemdniecību

Lasīšanas laiks: 2 min

Vidzemes slimnīca jūlija mēnesī ir atklājusi jaunu zīmolu – Piedzimt Valmierā. Tā mērķis ir aktualizēt sabiedrībā jautājumus, kas skar grūtniecību un dzemdniecību, kā arī palīdzēt sagatavoties jaunajām ģimenēm dzemdību procesam un dzemdību norisei. Jaunais zīmols radīta, lai veicinātu pozitīvu dzimstības kāpumu Vidzemes reģionā, portālu “Valmieras Ziņas” informēja “Vidzemes slimnīca” Sabiedrisko attiecību un mārketinga speciāliste Agnija Upīte.

Pie jaunā zīmola izveides aktīvi ir strādāts visa šī gada ietvaros, kur slimnīcas pārstāvji kopā ar Vidzemes augstskolas studentiem projekta ietvaros ir izveidojuši Dzemdību un ginekoloģijas nodaļas mārketinga stratēģiju. Kā galvenais uzdevums projekta izstrādē bija izveidot jaunu zīmolu, lai tas aktualizētu sabiedrībā jautājumus par grūtniecību un dzemdniecību. Zīmols Piedzimt Valmierā  ietvers aktīvu komunikāciju sociālajos tīklos par topošajām un jau esošajām māmiņām aktuālām tēmām – informatīvos rakstus, intervijas un publikācijas ar nozares vadošiem speciālistiem, kas Vidzemes slimnīcā strādā jau ilgus gadus un ir bijuši kā drošs atbalsts daudzām grūtniecības un dzemdību norisēm. Lai ikvienai jaunai ģimenei ērti, ātri un viegli būtu pieejama visa aktuālākā informācija par Dzemdību un ginekoloģijas nodaļu, saraksts par līdzi ņemamajām lietām, kā arī apraksti par dzemdību  norises gaitu un cita topošajiem un jaunajiem vecākiem noderīga informācija, Vidzemes slimnīcas  tīmekļa vietnē www.vidzemesslimnica.lv ir izveidota īpaša sadaļa Piedzimt Valmierā. Šajā sadaļā būs arī video intervijas ar vecmātēm un ārstiem, kas sniegs pirmo virtuālo iepazīšanos ar nodaļu un tās speciālistiem.

Antra Kupriša, Vidzemes slimnīcas galvenā māsa, vecmāte: “Ar jaunā zīmola palīdzību mēs aktīvāk dalīsimies ar topošajiem vecākiem svarīgu informāciju par bērniņa nākšanu pasaulē. Zīmola sadaļas lapā ir pieejama visa aktuālākā informācija gan par nodarbībām jaunajām māmiņām, gan par vecmāšu individuālajām konsultācijām. Visi interesenti var izlasīt materiālu “Rekomendācijas: Jaundzimušo aprūpē”, tas apkopo visu svarīgāko informāciju, kas jāzina par bērniņa aprūpi pirmajās dzīves dienās un mēnešos.”

Iedzīvotāju skaits Latvijā samazinās jau no 1990. gada, un līdz 2022. gada sākumam tas sarucis par 792 tūkstošiem jeb 30%. Vidzemes un Rīgas reģionos ir novērojams mērens dzimstības līmeņa kritums, savukārt, Latgalē – visstraujākais. Mātes vidējais vecums pieaug ik gadu. 2021. gadā mātes vidējais vecums bija 30,2 gadi, pirmajam bērnam – 27,8, bet otrajam – 30,9 gadi. Ņemot vērā pēdējo gadu kritumu dzimstībā, mums kopīgi ir jāpieņem lēmums par dažādu mūsdienīgu programmu ieviešanu slimnīcu darbībā, kas veicina un uzlabo jauno ģimeņu vēlmi domāt par jauna bērniņa ienākšanu ģimenē.

SIA “LEGROLATVIA” (reģistrācijas nr. LV44103109749), kūdras substrātu ražošanas un iepakošanas uzņēmums aicina darbā “Laboratorijas vadītāju” (1223 03) (darba vietas atrašanās vieta: “Lakstīgalas”, Rūpnieki, Valmieraspagasts, Burtnieku novads, LV-4219, t.i. 6 km no Valmieras). Darba pienākumi: Organizēt, vadīt un koordinēt darbu laboratorijā, kontrolēt ražotāsprodukcijas kvalitāti ,ienākošās kūdras kvalitāti, gatavās produkcijaskvalitāti, veikt attiecīgās analīzes un pārbaudes . Uzturēt tehniskā kartībā laboratorijasiekārtas. Darba laiks 8.oo – 17.oo. Pēc nepieciešamības pagarināts vai maiņudarba laiks. Prasības: Atbilstoša izglītība, zināšanas par laboratorijas procesiem un iekārtām.Vēlama iepriekšēja pieredze līdzīgā amatā.  Valodas zināšanas – obligāti latviešuun angļu. B kategorijas autovadītāja apliecība, savs transports.  Iemaņas: Pozitīva attieksme pret darbu un darba kolēģiem, prasme strādāt komandā,pozitīva komunikācija. Vēlme mācīties,apgūt darba specifiku un strādāt ar atbildību, nezaudējot darba kvalitāteslīmeni. Piedāvājam: Darbu starptautiskā uzņēmumā, labus darba apstākļus un atsaucīguskolēģus.  Apmācību jaunajā amatā. Darba alga 1500 EUR bruto.  Veselības apdrošināšanas polise pēc pārbaudes laika. CV sūtīt uz info@seda.lv, ar norādi “Laboratorijasvadītājs”. Konfidencialitāti garantējam.Jautājumu gadījumā zvanīt 22498474 Profesija: LABORATORIJAS VADĪTĀJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Lakstīgalas, Rūpnieki, Valmieras pag., Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-05-12

Aicinām darbā AUTOBUSA VADĪTĀJU VALMIERAS AUTOPARKĀ DARBA PIENĀKUMI: pasažieru pārvadāšana saskaņā ar darba grafiku biļešu pārdošana darbs ar elektronisko kases aparātu pasažieru kvalitatīva apkalpošana PRASĪBAS PRETENDENTIEM: D kategorijas transportlīdzekļa vadītāja apliecība, vēlams 95. kods vēlams D vai D 1 kategorijas transportlīdzekļa vadītāja stāžs vismaz divi gadi labas saskarsmes un komunikācijas prasmes latviešu valodas zināšanas UZŅĒMUMS PIEDĀVĀ: darbu stabilā uzņēmumā darba samaksu no 1200 EUR līdz 1600 EUR (pirms nodokļu nomaksas) pilnas sociālās garantijas daļēju ceļa izdevumu apmaksu no dzīvesvietas uz darbavietu 95. koda apmācības apmācību pirms darba pienākumu uzsākšanas veselības apdrošināšanas iespējas iespēju savienot ar darbu citā uzņēmumā ikgadējās un 95. koda apmācības CV ar norādi vakancei „Autobusa vadītājs Valmieras autoparkā” iesniegt: sūtot elektroniski uz info@vtu-valmiera.lv personīgi SIA „VTU Valmiera” personāla daļā darba dienās no plkst.13:00 līdz 16:00 („Brandeļi”, Brandeļi, Kocēnu pagasts, Valmieras novads, Reģ.nr. 40003004220) Informācijai 29231565 * Iesniegtos personas datus SIA “VTU VALMIERA” izmantos, lai konkursa kārtībā noteiktu vakancei atbilstošāko kandidātu. Ja kandidāts vēlas, lai viņa personas dati tiktu saglabāti SIA “VTU VALMIERA” iekšējā datu bāzē ar mērķi tos apstrādāt citos SIA “VTU VALMIERA” personāla atlases konkursos, tad pieteikumā vakancei lūdzam kandidātam norādīt savu piekrišanu personas datu saglabāšanai. Profesija: AUTOBUSA VADĪTĀJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Brandeļi, Kocēnu pag., Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Transports / Loģistika Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-05-12

Mūsu partneri