Valmieras Ziņas

Vidzemes slimnīcā ekspluatācijā nodotas jaunās observācijas un sterilizācijas nodaļas

Lasīšanas laiks: 3 min

Vidzemes slimnīcā ekspluatācijā nodota jaunā observācijas un sterilizācijas nodaļa slimnīcas B korpusā, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Vidzemes slimnīcas sabiedrisko attiecību speciāliste Benita Brila.

Pēc viņas teiktā, projekta “Stacionārās un ambulatorās veselības aprūpes infrastruktūras uzlabošana Sabiedrībā ar ierobežotu atbildību “Vidzemes slimnīca”, uzlabojot un paaugstinot veselības aprūpes pakalpojumu kvalitāti un pieejamību” īstenošanas laikā slimnīcas B korpusa pagrabstāvā veikta ēkas rekonstrukcija 695,35 kvadrātmetru platībā.

Izbūvēti jauni inženiertīkli, tostarp nodrošināts siltais un aukstais ūdens, kanalizācija, apkure un jauna elektroinstalācija, izbūvēta pieplūdes un nosūces ventilācija un ugunsdzēsības signalizācija, kā arī nomainīti logi.

Raksturojot projekta nozīmīgumu, Vidzemes slimnīcas valdes priekšsēdētājs Uģis Muskovs uzsvēra: “Nomainot vēsturiskās inženierkomunikācijas, esam būtiski uzlabojuši ēkas tehnisko stāvokli B korpusā.

Galvenais ieguvums ir kvalitatīvāks pakalpojums, ko varam nodrošināt pacientam, kā arī drošāka un ērtāka darba vide personālam.”

Pēc B.Brilas teiktā, renovētā nodaļa ir aprīkota ar divām instrumentu mazgājamām mašīnām un gultu mazgājamo mašīnu, ierīkotas divas darba vietas instrumentu pakošanai un divas darba vietas instrumentu manuālai mazgāšanai. Iebūvēti divi sešu sterilizācijas vienību autoklāvi, kuru aprīkojums ļauj arī dokumentēt un kontrolēt visu sterilizācijas procesu.

Kā atzina Operāciju nodaļas virsmāsa Anita Budkēvica:

“Ir jauna koncepcija medicīnisko materiālu apstrādē, un klāt nākuši jauni pienākumi. Ir nepieciešamas pamatīgas zināšanas instrumentu kopšanā, komplektēšanā, glabāšanā un sadalē.

Jāapgūst jaunās mašīnas un jaunā dokumentācija, kā arī citāda sadarbība ar pārējām slimnīcas nodaļām. Varu apgalvot, ka līdzināmies Rīgas klīniku radniecīgo nodaļu līmenim. Mūsu nodaļā strādā ļoti centīgs un apzinīgs kolektīvs, darbinieces ir izgājušas speciālus kursus.”

B korpusa 2.stāvā veikta Neatliekamās medicīniskās palīdzības un pacientu uzņemšanas nodaļas observācijas telpu renovācija 355,90 kvadrātmetru apmērā. Ir izbūvētas manipulāciju telpas, pacientu novērošanas telpas, tualetes un dušas telpas pacientiem un darbiniekiem, pacientu garderobes, kā arī darba un atpūtas telpas personālam.

Kā jaunās telpās novērtēja nodaļas virsmāsa Viktorija Rudzīte: “Ieguvēji būs visi. Slimnīca tiks atslogota no nepamatotas pacientu stacionēšanas –

līdz šim observējām mēnesī vidēji 130 pacientus, no tiem tikai astoņi līdz deviņi bija jāievieto stacionārā.

Ieguvēji būs pacienti, kuriem atsevišķā telpā patīkamāk uzgaidīt speciālista apskati un arī darbinieki, kuriem ērtāk apkalpot akūtos pacientus.”

Kā norādīja B.Brila, pacientiem jaunās observācijas telpas būs pieejamas sākot ar jūliju.

Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) līdzfinansētā projekta “Stacionārās un ambulatorās veselības aprūpes infrastruktūras uzlabošana Sabiedrībā ar ierobežotu atbildību “Vidzemes slimnīca”, uzlabojot un paaugstinot veselības aprūpes pakalpojumu kvalitāti un pieejamību” kopējās kopējās izmaksas ir 1 865 586,31 eiro. No tām ERAF līdzfinansējums ir 1 398 630,80 eiro, valsts budžets līdzfinansējums – 96 165,21 eiro, bet Vidzemes slimnīcas līdzfinansējums projektā – 370 790,30 eiro. Būvdarbus veica SIA “Merks”, bet būvuzraudzību nodrošināja Valdis Valainis.

Aktuālais jautājums

Kā vērtējat jauno "Valmiera 2027" vides objektu pilsētas centrā?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SIA „Padtex Insulation” aicina savā komandā ŠUVĒJUS Tava darba apraksts: izgatavot šūtos izstrādājumus atbilstoši noteiktajām prasībām un izmēriem, izmantojot stikla šķiedras materiālus; vadīt un uzraudzīt iekārtas, kas paredzētas šūšanai; veikt šūto izstrādājumu vizuālo kvalitātes pārbaudi procesa laikā. Mūsu prasības kandidātiem: vēlama darba pieredze šūšanā; precizitāte, prasme organizēt savu darbu, augsta atbildības sajūta un apņemšanās mācīties. Mēs piedāvājam: stabilu darba vietu Valmierā - pilnas slodzes maiņu darbs, darba dienās no 06:00 līdz 15:00 un 15:00 līdz 00:00 (vienu nedēļu rīta, otru – vakara maiņa); akorda darba samaksas sistēma, no 500 EUR līdz 1000 EUR un vairāk pirms nodokļu nomaksas; sociālās garantijas, piemaksas par virsstundu darbu; labus darba apstākļus; apmācību darba vietā; atsaucīgus kolēģus un darbu lieliskā komandā! CV ar norādi “Šuvējs” gaidīsim uz e-pastu helena.putnina@padtex.lv. Ukrainas civiliedzīvotājiem Prasības: Pieredze šūšanā Sazināšanās nolūkā vēlama angļu vai krievu valodas zināšana. Izmitināšanu nenodrošina. Mēs novērtējam katru pieteikumu, tomēr informējam, ka sazināsimies ar tiem kandidātiem, kuri tiks izvirzīti atlases nākamajai kārtai. Piesakoties vakancei, Jūs piekrītat iesniegto personas datu apstrādei konkrētajā atlasē. Jums ir iespēja atsaukt piekrišanu, sūtot pieprasījumu uz e-pastu helena.putnina@padtex.lv. Profesija: ŠŪTO IZSTRĀDĀJUMU IZGATAVOTĀJS Algas izmaksas veids: Akordalga Darba vietas adrese: LATVIJA, Cempu iela 27, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku / Ukraina Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 10 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku / Ukraina Aktuāla līdz: 2022-05-24 Kontaktpersona: Helēna Putniņa

4 GRAIN ir strauji augošs uzņēmums, kas nodarbojas ar graudu pirmapstrādes iekārtu tirdzniecību, montāžu un servisu. Esam pasaules vadošā, lielākā un inovatīvākā graudu pirmapstrādes iekārtu ražotāja GSI (ASV) oficiālais pārstāvis Baltijā. Aicinām savā komandā PALĪGSTRĀDNIEKU TAVI PIENĀKUMI Montāžas darbi (palīdzēt veikt iekārtu, iekārtu mezglu un ierīču montāžu un demontāžu, apkalpošanu un remontu). Savlaicīga un precīza darba vadītāja rīkojumu izpilde. Palīdzēt veikt iekārtu iekraušanu, izkraušanu, piegādi un uzstādīšanu. Darba pienākumu izpildei nepieciešams pārvietoties pa visu Latviju. PAR TEVI Vidējā, vidējā speciālā izglītība - tehniskajā jomā (vari būt pēdējā kursa students). Izpratne par mehānisko un elektronisko iekārtu darbību. Laba fiziskā forma. MĒS PIEDĀVĀJAM Profesionālus un atsaucīgus darba vadītājus. Nodrošinām visu darbam nepieciešamo – pusdienas, kvalitatīvu darba apģērbu un dzīvesvietu. Stabilu darbu visās sezonās. Nelaimes gadījumu un veselības apdrošināšanas polisi. Saliedēšanas pasākumus. Atalgojums sākot no (bruto) 5.50 eur/h. Atalgojums var tikt pārskatīts, balstoties uz kandidāta pieredzi. CV ar norādi “Palīgstrādnieks” sūti uz e-pastu darbs@4grain.lv vai zvani pa tālruni +371 26133475. Informējam, ka Jūsu personas dati tiks apstrādāti, lai veiktu kandidātu atlasi. Profesija: PALĪGSTRĀDNIEKS Darba vietas adrese: LATVIJA, Burtnieku pag., Valmieras nov. Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku / Ukraina Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Lauksaimniecība / Vide Pieteikto vietu skaits: 10 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku / Ukraina Aktuāla līdz: 2022-06-30

SIA „Firma Madara’89”- viens no lielākajiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem, kas veiksmīgi darbojas pārtikas mazumtirdzniecībā, piedāvā darbu pārdevējam (-ai) veikalā “top!” Valmierā,Valkas ielā 1. Galvenie darba pienākumi: Pārtikas un nepārtikas preču tirdzniecība; Pircēju apkalpošana pie kases; Preču pieņemšana, pasūtīšana, uzskaite, izvietošana tirdzniecības zālē; Preču realizācijas termiņu, marķējuma, kvalitātes, uzglabāšanas apstākļu un atbilstošas temperatūras kontrole. Prasības kandidātiem: Vēlama pieredze pārtikas tirdzniecībā; Precizitāte, atbildības sajūta. Piedāvājam: Mūsdienīgu darba vidi; Papildus sociālās garantijas pēc nostrādāta gada; Svētku dāvanas; Atmaksātus papildatvaļinājumus; Profesionālās un personīgās izaugsmes iespējas; Darba alga no EUR 740-800 (bruto); Darba laiks maiņās no plkst. 8.00-22.00. CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: cv@madara89.lv, ar norādi – pārdevējs Valmierā,Valkas ielā,vai pieteikties personīgi pie veikala vadītājas WhatsApp vai zvanot pa mob.tel.+371 27290347. Profesija: MAZUMTIRDZNIECĪBAS VEIKALA PĀRDEVĒJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Valkas iela 1, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2022-05-30 Kontaktpersona: CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: cv@madara89.lv Vai pieteikties WhatsApp +371 27290347 Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

Mūsu partneri