Valmieras Ziņas

Vidzemes slimnīcā atzīmēta Medicīnas darbinieku diena

Piektdien, 14. jūnijā, Vidzemes slimnīcā atkal atzīmējam medicīnas darbinieku profesionālos svētkus ar mērķi – pateikt paldies mediķiem par rūpēm un pūlēm, izmeklējot un ārstējot pacientus, un palīdzot viņiem atgūt veselību.

Ar ideju, ka katru dienu mediķi nāk uz darbu kā uz sava veida loteriju, nezinot, kas viņus sagaida, jau trešo gadu organizējām svētku loteriju, kurā ikvienam šajā dienā strādājošajam medicīnas darbiniekam ir iespēja izvilkt savu pilno lozi. Balvas loterijai ir sagādājusi ne tikai Vidzemes slimnīca, bet arī uzrunātie vietējās kopienas pārstāvji, pavisam 13 Valmieras un Valkas uzņēmumi un iestādes, kuri vēlējās pateikties mediķiem par viņu ikdienas darbu un rūpēm.

Liels paldies atbalstītājiem par medicīnas darbiniekiem sagādātajiem prieka un gandarījuma brīžiem – jo spēcina ne tikai darba devēja, bet arī sabiedrības atzinība un atbalsts!

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

SIA „Firma Madara’89” - viens no lielākajiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem, kas veiksmīgi darbojas pārtikas mazumtirdzniecībā - piedāvā darbu PĀRDEVĒJAM(-AI) veikalā “top!” Rīgas ielā 64, Valmierā. Galvenie darba pienākumi: Pārtikas un nepārtikas preču tirdzniecība; Pircēju apkalpošana pie kases; Preču pieņemšana, pasūtīšana, uzskaite, izvietošana tirdzniecības zālē; Preču realizācijas termiņu, marķējuma, kvalitātes, uzglabāšanas apstākļu un atbilstošas temperatūras kontrole. Prasības kandidātiem: Vēlama vidējā vai vidējā speciālā izglītība; Vēlama pieredze pārtikas tirdzniecībā; Precizitāte, augsta atbildības sajūta. Piedāvājam: Interesantu darbu stabilā uzņēmumā; Mūsdienīgu darba vidi; Darbam atbilstošu atalgojumu un sociālās garantijas; Profesionālās un personīgās izaugsmes iespējas. Darba alga: 470-700 EUR (bruto). Darba laika veids un režīmos: summētais darba laiks, pēc grafika maiņās no plkst. 8.00-22.00. CV ar norādi “Pārdevējs VALMIERĀ, Rīgas ielā” lūdzam sūtīt uz e-pastu vakances@madara89.lv Profesija: MAZUMTIRDZNIECĪBAS VEIKALA PĀRDEVĒJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Rīgas iela 64, Valmiera Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-03-10 Kontaktpersona: CV ar amata un vietas norādi sūtīt uz e-pastu vakances@madara89.lv.

Mūsu partneri