Valmieras Ziņas

Vidzemes reģiona brigādes sacensībās ugunsdzēsības sportā uzvar Valmieras daļas ugunsdzēsēji glābēji

Aizvadītajā nedēļas nogalē, 19.jūlijā, Valkā notika ikgadējās VUGD Vidzemes reģiona brigādes sacensības ugunsdzēsības sportā, kurās septiņas komandas (ugunsdzēsēji glābēji no Valmieras, Cēsu, Limbažu, Valkas, Alūksnes, Gulbenes un Madonas daļām) sacentās trīs ugunsdzēsības sporta disciplīnās – 100m šķēršļu joslas pārvarēšana, 4x100m ugunsdzēsības stafete un izvēršanās no motorsūkņa. VRB čempionātā viesu statusā startēja arī astotā komanda – Ugunsdrošības un civilās aizsardzības koledžas (UCAK) komanda, portālu “Valmieras Ziņas” informēja VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā speciāliste Vidzemes reģionā Sandra Vējiņa. 

Kopvērtējumā 100m šķēršļu joslas pārvarēšanā ātrākie bija Valmieras ugunsdzēsēji glābēji: 1. Rihards Reiziņš, 2. Oskars Reiziņš, 3. Edvarts Melnis likumsakarīgi izcīnot Valmieras komandai uzvaru šajā disciplīnā. Otrajā vietā komandu vērtējumā Valkas ugunsdzēsēji glābēji, bet trešajā Madonas daļas komanda.

Kopvērtējumā 4x100m ugunsdzēsības stafetē pirmajā vietā Valmieras ugunsdzēsēji glābēji, otrajā Gulbenes daļas puiši, bet trešie Valkas ugunsdzēsēji glābēji.

Noslēdzošajā sacensību disciplīnā izvēršanās no motorsūkņa ātrākie un precīzākie bija Valmieras ugunsdzēsēji glābēji, otrie Valkas ugunsdzēsēji glābēji, bet trešie – Cēsu daļas ugunsdzēsēji glābēji. Tādējādi arī Valkas novada ceļojošu kausu, kuru saņem komanda, kas uzvar disciplīnā izvēršanās no motorsūkņa, šogad saņēma Valmieras komanda.

Kopvērtējumā par Vidzemes čempioniem ugunsdzēsības sportā kļuva Valmieras daļas ugunsdzēsēji glābēji – Oskars Reiziņš, Rihards Reiziņš, Miks Rakeckis, Edvīns Melnis un Edvarts Melnis. Sudrabs Valkas ugunsdzēsējiem glābējiem, bet bronza – Gulbenes daļas ugunsdzēsējiem glābējiem.

Jau pēc nedēļas Vidzemes čempioni cīnīsies par uzvaru Latvijas čempionātā ugunsdzēsības sportā, kurš notiks 31.jūlijā un 1.augustā Valkā!

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

Viesnīca „Naktsmājas” izsludina konkursu Vakancei saimniecības dienestā uz noteiktu laiku (ar iespēju turpināt sadarbību): ISTABENE   Galvenās prasības kandidātiem: · Augsta atbildības izjūta un precizitāte darbā; · Spēja patstāvīgi plānot savu darba laiku; · Labas latviešu valodas zināšanas; · Krievu vai angļu valodas zināšanas sarunvalodas līmenī; · Pieredze līdzīgā amatā tiks uzskatīta par priekšrocību. Amata apraksts: · Nodrošināt tīrību un kārtību viesnīcas numuros un koplietošanas telpās; · Veikt uzkopšanas darbus pēc viesu aizbraukšanas. Piedāvājam: · Darbu draudzīgā un profesionālā kolēģu komandā; · Stabilu atalgojumu un sociālās garantijas; · Atalgojums:Stundas tarifa likme (pirms nodokļu nomaksas)– no 3.30 €/h līdz 3.65 €/h · Darbu maiņās no plkst. 6:00; Pieteikuma vēstuli un CV lūdzu sūtīt uz e-pastu – vakances@naktsmajas.lv Tiks izskatīti tikai tie pieteikumi, kuros būs gan CV, gan motivācijas (pieteikuma)vēstules. Informācija par piedāvāto amatu pa tālruni: 64201200 vai 25464433 Kontaktpersona: Egita Ķīse Informācija par viesnīcu: www.naktsmajas.lv Pieteikumus uz vakanci iesniegt līdz 02.02.2020 Profesija: VIESNĪCAS ISTABENIS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-02-02 Kontaktpersona: pieteikuma vēstuli un CV uz e-pasta adresi vakances@naktsmajas.lv

Mūsu partneri