Valmieras Ziņas

Vidzemes reģionā aizturēts jaunietis par psihoaktīvo vielu realizāciju

Lasīšanas laiks: < 1 min

Valsts policijas (VP) darbinieki pie kādas personas atraduši un atsavinājuši 497 gramus augu valsts izcelsmes vielu. Ekspertīzes atzinumā apstiprināts, ka tā ir ADB CHIMINACA, kura iekļauta psihoaktīvo vielu sarakstā, aģentūru BNS informēja VP pārstāve Ieva Sietniece.

21.aprīlī VP darbinieki jau esoša kriminālprocesa ietvaros, kas ierosināts par to, ka persona Vidzemes un Zemgales reģionos nodarbojas ar neatļautu narkotisko/psihotropo vielu izplatīšanu, realizējuši speciālo izmeklēšanas eksperimentu. Vidzemes reģionā aizturēts 1996.gadā dzimis jaunietis par 495 gramu iepakojuma realizāciju ar sasmalcinātu izžāvētu zaļganbrūnas krāsas augu valsts izcelsmes vielu. Policisti jau saņēmuši ekspertīzes atzinuma slēdzienu, šī viela ir iekļauta psihoaktīvo vielu sarakstā.

Policijas darbinieki kriminālprocesa ietvaros veikuši arī sankcionētu kratīšanu personas dzīvesvietā Vidzemes reģionā, kuras laikā izņēmuši 30 gramus sasmalcinātu izžāvētu zaļganbrūnas krāsas augu valsts izcelsmes vielu, elektriskos svarus un iepakojumu ar trīs gramiem gaišas krāsas pulverveida vielu.

Šīm izņemtajām vielām arī nozīmēta ekspertīze. Policijas darbinieki personu aizturējuši un ievietojuši īslaicīgā aizturēšanas vietā.

Uzsākts kriminālprocess, kas paredz sodu ar brīvības atņemšanu uz laiku no diviem līdz astoņiem gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas, un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem. Kriminālprocesa ietvaros tiks pārbaudīts, vai persona nav saistīta citu noziedzīgo nodarījumu izdarīšanā.

Aktuālais jautājums

Kā vērtējat ielu un ceļu uzturēšanas kvalitāti Valmieras pilsētā?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

(Reģ.nr. LV90001342592) izsludina konkursu uz vakanto programmētāja amatu uz nenoteiktu laiku (nepilns darba laiks – 20 stundas nedēļā) Prasības pretendentam: augstākā izglītība datorzinībās vai inženierzinātnēs (vai pēdējā kursa students), zināšanas HTML, PHP, CSS, JavaScript, MySQL, par priekšrocību tiks uzskatīta iepriekšēja pieredze tīmekļa sistēmu izstrādē, kā arī pieredze CMS, labas latviešu un angļu valodas zināšanas, augsta atbildības sajūta, precizitāte, labas komunikācijas prasmes, prasme patstāvīgi organizēt savu darbu un operatīvi risināt problēmas, augstas darba spējas un radoša pieeja darbam, analītiska domāšana, iniciatīva. Galvenie pienākumi: esošo tīmekļa sistēmu uzturēšana un optimizēšana, jaunu tīmekļa sistēmu izstrāde un ieviešana. Mēs piedāvājam: interesantu un atbildīgu darbu, sociālās garantijas, izaugsmes iespējas un iespēju iesaistīties projektos, garantētu un regulāru atalgojumu 890,00 EUR pirms nodokļu nomaksas mēnesī Pretendentiem motivācijas vēstuli, dokumentu kopijas, kas apliecina izglītību (vai izziņu par studijām) un CV sūtīt pa e-pasta adresi agrita.somase@va.lv vai iesniegt personīgi Valmierā, Cēsu ielā 4, kabinetā Nr.C204 ar norādi „Konkursam uz programmētāja amatu” līdz 2022.gada 26.jūlijam. Par tehniskajiem jautājumiem un darba pienākumiem zvanīt: 29340322 (Jānis Kleinbergs, IT grupas vadītājs) Profesija: PROGRAMMĒTĀJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Cēsu iela 4, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Nepilnais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Nepilna slodze Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2022-07-26 Kontaktpersona: Motivācijas vēstuli, izglītības dok. kopijas ( izziņu par studijām) un CV sūtīt pa e-pastu Izglītības līmenis: 2.līmeņa profesionālā augstākā izglītība

Mūsu partneri