Valmieras Ziņas

Vidzemes Olimpiskajā centrā norisināsies “Kino 3D Cinema” publiskie slidojumi

Šajā nedēļas nogalē, no 23. novembra līdz 25. novembrim, Vidzemes Olimpiskajā centrā notiks publiskie slidojumi kino filmu mūzikas pavadībā, kā arī sagaidāmi dažādi pārsteigumi no “Kino 3D Cinema”.

Īpašie slidojumi kino noskaņās notiks:

– piektdien, 23. novembrī plkst. 20:30,

– sestdien, 24. novembrī plkst. 16:35 un 19:25,

– svētdien, 25. novembrī plkst. 11:00 (ģimeņu rīts) un 17:10.

Aicinām šajā nedēļas nogalē ikvienu atpūsties sportiski aktīvā un tajā pašā laikā arī ģimenēm draudzīgā gaisotnē! Uz ledus laukuma ciemosies kino tēli Minjoni, kā arī, tuvojoties Ziemassvētku laikam, Kino 3D Cinema vēstīs par jauno animācijas filmu “Grinčs”. Mazākajiem slidotājiem būs pieejami slidotapmācības rīki, kā arī palīdzīgu roku vienmēr sniegs atsaucīgie un zinošie Vidzemes Olimpiskā centra slidošanas instruktori.

Cenas:

– “Melnās piektdienas” īpašās cenas 23. novembrī: ledus īre 3 Eur, slidu noma 3 Eur

– Sestdien, 24. novembrī, un svētdien, 25. novembrī: ledus īre 5 Eur, slidu noma 3 Eur

Vairāk informācijas: www.voc.lv

Uz tikšanos ledus laukumā!

Pievienojies mūsu komandai! Valmierā uzņēmējdarbība un attīstība iet roku rokā ar dabisku, sakoptu un sakārtotu vidi. Tā iedvesmo augstiem sasniegumiem sportā, izglītībā, radošiem risinājumiem kultūrā un jaunu virsotņu sasniegšanai! Valmieras Kultūras centrs aicina darbā biļešu kases kasieri uz nenoteiktu laiku Ja esi gatavs/-a: pārdot biļetes ar datorizētu biļešu programmu starpniecību apmeklētājiem saskaņā ar normatīvo aktu prasībām un Valmieras Kultūras centra iekšējo normatīvo aktu prasībām; sniegt informāciju par Valmieras Kultūras centra un Valmieras pilsētas pasākumiem, norisēm un pakalpojumiem; sagatavot biļešu tirdzniecības atskaites; iesaistīties ar biļešu tirdzniecības rādītāju uzlabošanu saistītu pasākumu īstenošanā; un ja Tev ir: vidējā vai augstākā izglītība; pieredze līdzīgā amatā un praktiska pieredze kases aparāta lietošanā; labas latviešu valodas zināšanas (par priekšrocību tiks uzskatītas arī labas krievu un angļu valodas zināšanas); pārliecinošas komunikācijas spējas un uz klientu orientēta attieksme un rīcība; prasme patstāvīgi pieņemt lēmumus un organizēt savu darbu; pozitīva un atbildīga attieksme pret darbu; mēs piedāvājam: stabilu atalgojumu (no EUR 645 līdz 715) un sociālās garantijas; labus darba apstākļus; profesionālās pilnveidošanās iespējas. CV, pieteikuma vēstuli un izglītības dokumenta kopiju lūdzam iesniegt Valmieras Kultūras centrā vai nosūtīt pa pastu Valmieras Kultūras centram, adrese: Rīgas iela 10, Valmiera, LV-4201, vai nosūtīt uz e-pastu kulturas.centrs@valmiera.lv ar norādi "Biļešu kases kasiera/-es amatam" līdz 2019.gada 4.novembrim plkst.17.00. Tālrunis papildu informācijai: 64207601. Iesniegtos personas datus Valmieras Kultūras centrs (turpmāk – Iestāde) izmantos, lai konkursa kārtībā noteiktu vakancei atbilstošāko kandidātu. Ja kandidāts vēlas, lai viņa personas dati tiktu saglabāti Iestādes iekšējā datu bāzē ar mērķi tos apstrādāti citos Iestādes personāla atlases konkursos, tad pieteikumā vakancei lūdzam kandidātam norādīt savu piekrišanu personas datu saglabāšanai. Sīkāka informācija par personas datu apstrādi Valmieras pilsētas pašvaldībā: http://www.valmiera.lv/images/userfiles/VPP_privatuma_politika.pdf. Profesija: BIĻEŠU KASES KASIERIS Darba vietas adrese: LATVIJA, Rīgas iela 10, Valmiera Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-11-04 Kontaktpersona: CV, piet.vēstuli un izgl.dok.kopiju sūtīt uz kulturas.centrs@valmiera.lv ar norādi, t.64207601.

Mūsu partneri