Valmieras Ziņas

Vidzemes Olimpiskais centrā piedāvā apmeklēt peldbaseinu, individuālās sporta nodarbības, kā arī pastaigu un nūjošanas takas

Lasīšanas laiks: < 1 min

Vidzemes Olimpiskais centrs (VOC) turpina darbu, ievērojot ārkārtējās situācijas laikā noteiktos papildu ierobežojumus, portālu “Valmieras Ziņas” informēja SIA “Vidzemes Olimpiskais centrs” valdes priekšsēdētājs Artis Jansons.

“Pēc jauno ierobežojumu stāšanās spēkā Vidzemes Olimpiskais centrs publiskajiem pasākumiem ir slēgts, nav pieejama Publiskā slidošana un slēgta atpūtas zona peldbaseinu kompleksā.

Šajā laikā piedāvājam apmeklētājiem izmantot Peldbaseinu kompleksa un Atlētikas zāles individuālo treniņu iespējas. Turpina darbu arī Sporta veselības centrs. Centra pakalpojumus var saņemt pēc iepriekšēja pieraksta. Savukārt futbola stadionā treniņi notiek atbilstoši noteikumiem par ārtelpām, kas pieļauj sporta nodarbību dalībnieku skaitu līdz 10 personām,”

pastāstīja VOC vadītājs.

Artis Jansons rosina trenerus un sportistus, it sevišķi tos, kuri pārstāv komandu sporta veidus, ārkārtējās situācijas laiku izmantot lietderīgi, veltot pūles individuālajiem treniņiem, kam bieži vien nepietiek laika sacensību sezonā. Savukārt sabiedrība tiek aicināta izmantot iespējas apmeklēt peldbaseinu un doties sportot Sajūtu parkā skriešanas un nūjošanas takās, vairāk uzturoties svaigā gaisā un stiprinot imunitāti.

“Esam Latvijā unikāli ar to, ka Peldbaseinu kompleksā atrodas trīs dažādu dziļumu peldbaseini, tāpēc aicinu iedzīvotājus aktīvi tos izmantot ģimenes atpūtai. Varbūt kādam tieši šis ir īstais laiks profesionāla trenera vadībā apgūt peldēšanas prasmes! Aicinu iedzīvotājus pēc iespējas vairāk uzturēties svaigā gaisā, izmantot Sajūtu parka pastaigu takas.“

Aktuālais jautājums

Kā vērtējat ielu un ceļu uzturēšanas kvalitāti Valmieras pilsētā?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mūsu partneri