Valmieras Ziņas

Vidzemes Olimpiskā centra fizioterapeiti prezentē jaunu, inovatīvu terapijas metodi

SIA “Vidzemes Olimpiskais centrs” Sporta veselības centra fizioterapeiti ir papildinājuši savu piedāvājumu klāstu un turpmāk piedāvās jaunu terapijas metodi – funkcionālo magnētisko stimulāciju (FMS). Šāda veida terapijas aprīkojums Vidzemē iepriekš nav bijis pieejams. Piektdien, 17.novembrī FMS metodi daļai Vidzemes reģiona ārstu un fizioterapeitu prezentēja fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārste Ilze Hāznere.

“Latvijā pavisam nesen kļuvusi pieejama jauna terapijas metode – funkcionālā magnētiskā stimulācija, kas sniedz labu efektu dažādu veselības problēmu, tostarp visai izplatītās urīna nesaturēšanas gadījumos. Viena no lielām šīs terapijas priekšrocībām ir muskuļu stimulācijas iespēja bez tieša kontakta ar ādu. Šo terapiju izmanto arī sportistiem pēc traumām, pacientiem pēc operācijām brūču dzīšanas paātrināšanai, sāpju mazināšanai, muskuļu un nervu atrofijas mazināšanai un profilaksei, muskuļu spazmu novēršanai, artrītu terapijā, seksuālās veselības uzlabošanai un vēl daudzos citos gadījumos,’’ par jauno terapijas metodi stāsta Vidzemes Olimpiskā centra Sporta veselības centra vadītāja Elīna Mičule Bikauniece.

17.novembrī notikušajā seminārā, ko vadīja fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārste Ilze Hāznere, tika prezentēta lokālo FMS aplikatoru pielietošana kaulu locītavu sistēmas, muskulatūras un mugurkaula problēmu terapijai, kā arī FMS krēsla pielietošana iegurņa zonas problēmu ārstēšanai. Medicīnas nozares pārstāvjiem, kā arī citiem interesentiem, kuriem nebija iespēja piedalīties seminārā, bet ir vēlme uzzināt vairāk par SIA “Vidzemes Olimpiskais centrs” Sporta veselības centra piedāvāto FMS terapiju un ar to saistītajām pieejamajām iekārtām, iepazīstināšana ar šo metodi turpināsies pēc pieprasījuma, tāpēc droši rakstiet uz info@voc.lv un ar Jums sazināsies personīgi par iespējamo tikšanos.

SIA “Vidzemes Olimpiskais centrs” Sporta veselības centrs šobrīd darbojas Vidzemes Olimpiskā centra telpās, Rīgas ielā 91, bet pēc peldbaseina ēkas pabeigšanas pārcelsies uz peldbaseina telpām.

SIA “BEST WOOD Europa” aicina darbā apkures/ katlu KURINĀTĀJU. Darba apraksts: Apkures iekārtu apkalpošana, kurināšana. Sekot apkures iekārtu kontroles aparatūras rādītājiem saskaņā ar katlu ekspluatācijas noteikumiem un instrukcijām. Sekot apkures iekārtu armatūru, cirkulācijas sūkņu, dūmsūkņa, skursteņa un dūmvadu tehniskajam stāvoklim un to drošai ekspluatācijai. Veikt apkures iekārtu uzturēšanu pastāvīgā darba kārtībā. Fiksēt uzskaites datus reģistrācijas žurnālos. Prasības kandidātiem: Augsta atbildības sajūta. Apkures krāšņu/ katlu kurinātāja sertifikāts/operatora apliecība. Pieredze profesijā. Uzņēmums piedāvā: Stabilu darba vietu. Konkurētspējīgu atalgojumu. Daļēji apmaksātas pusdienas. Apmaksātus ceļa izdevumus no Valmieras. Ražotnes atrašanās vieta: “Zālītes”, Brenguļu pagasts, Beverīnas novads, LV-4245. Darba amata apraksts: pilna slodze, pastāvīgs darbinieks. Darba laika veids: maiņu darbs. Alga: EUR 4,25 bruto stundā (papildus piemaksas par apzinīgi veiktu darbu). Pieteikšanās: sūtīt CV norādi “Kurinātājs_Brenguļi” uz e-pastu bwe@bwe.lv līdz 2019.gada 27.decembrim. Tālrunis papildu informācijai: 24966076. Sazināsimies ar kandidātiem, kuri būs tikuši 2.atlases kārtā. Profesija: APKURES /KRĀŠŅU KURINĀTĀJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera, Zālītes, Brenguļu pag., Beverīnas nov. Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-12-27 Kontaktpersona: CV ar profesijas norādi sūtīt uz e-pasta adresi bwe@bwe.lv, t. 24966076.

Mūsu partneri