Vidzemes Karate klubam panākumi sacensībās “Tukums Open/Hayashi Cup 2018”

Lasīšanas laiks: < 1 min

Svētdien, 11.novembrī, Tukumā norisinājās starptautiskas karatē sacensības “Tukums Open/ Hayashi cup 2018”. Turnīrs pulcēja vairāk nekā 300 sportistu no Lietuvas, Latvijas un Baltkrievijas. Šajā turnīrā Vidzemes Karatē Klubam izdevās izcīnīt 13 medaļas, no kurām 1 zelta, 5 sudraba un 7 bronzas.

Sudraba medaļu kumite disciplīnā kategorijā “meitenes 10-11 gadi +35 kg” izcīnīja Alīna Evelīna Veidemane. Oskars Zvejnieks startēja kata disciplīnā kategorijā “vīrieši +16 gadi” un izcīnīja augsto 3.vietu. Tāpat arī šajā pašā disciplīnā kategorijā “zēni 10-11 gadi” startēja Emīls Drillis, kurš finālā piekāpās sportistam no Jūrmalas kluba “Neguss”, tādējādi iegūstot 2.vietu. Kategorijā “meitenes U10” 3.vietu izcīnīja Aleksandra Mavropulo.

Paldies arī pārējiem sportistiem, kuri netika pie medaļām, par drosmi un cīņassparu!

Apsveicam sportistus ar gūtajiem panākumiem! Turpinām trenēties un tiekties pēc jaunām uzvarām!