Valmieras Ziņas

Vidzemes čempionātā Valmieras dambretistiem 9 medaļas

Vidzemes čempionātu 64 lauciņu dambretē 2.februārī organizēja Limbažu un Salacgrīvas novadu sporta skola. Sacensības notika 4 vecuma grupās ar kopā 92 spēlētājiem; no tiem 40 Valmieras gudrinieki. Šoreiz uzteiksim tos, kuri iekļuva pirmajā desmitniekā.

U8 grupā (2011.g.dzimušie) meitenēm 2.v. Melānijai Brēdei, 6.v. Renātei Kašai, zēniem 2.v. Gustavam Gračevam, 4.v. Edgaram Balodim, 8.v. Raitim Petrakovam, 9.v. Robertam Tauriņam.

U10 grupā meitenēm 2.v. Denijai Kemzei, 3.v. Martai Vaļģei, 8.v. Elizabetei Linterei, 10.v. Melānijai Ruskai, zēniem 1.v. Laimiņam Mastiņam, 2.v. Mikam Markam Miķelsonam, 3.v. Markusam Šteinbergam, 4.v. Krišam Adatam, 5.v. Remam Jākobsonam, 6.v. Elanam Eglītim, 8.v. Oskaram Vecelim, 9.v. Ēvaldam Vilim Zēmelem, 10.v. Svenam Gustavam Vilkam.

U13.grupā meitenēm 3.v. Artai Emīlijai Bitei, 6.v. Annijai Liepiņai.

U19 grupā meitenēm 2.v. Beātei Bittei, zēniem 7.v. Markam Kristoferam Birzgalim, 8.v. Kristeram Vecelim, 10.v. Valteram Bittem.

Vidzemes čempionāts bija laba gatavošanās 9.februāra Latvijas Skolēnu sporta spēlēm 64 lauciņu dambretē.

Papildu informācija www.prataspeles.1w.lv .

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

SIA EASTCON AG LV Starptautisks uzņēmums ar 23 darba gadu pieredzi Latvijā Aicinām darbā KLIENTU – PĀRDOŠANAS KONSULTANTUS TU BŪSI LIELISKS KOMANDAS BIEDRS – -) ja komunikācija ar cilvēkiem Tev dod prieku; -) ja smaids un optimisms ir Tava vizītkarte; -) ja mācīties no profesionāliem pārdevējiem – konsultantiem un dalīties ar savu skatījumu Tev būtu interesanti; -) ja Tev ir „B „kategorijas autovadītāja apliecība un personīgais auto. MĒS PIEDĀVĀJAM : -) elastīgu darba grafiku ( arī darbdienu vakaros ); -) pievilcīgu atalgojumu ar bonusiem no pārdošanas rezultātiem no 700 līdz 3000 eiro bruto; -) iespēju strādāt savā reģionā; -) kvalitatīvu bezmaksas apmācību un atbalstu ikdienas darbā; -) vissvarīgākais – piedāvājam labu noskaņojumu un priecīgu kolektīvu, motivējošu kolēģi – vadītāju. DARBA PIENĀKUMI : -) iepazīstināt klientus ar produktu; -) izskaidrot produkta darbības principus un atbildēt uz klientu jautājumiem; -) izzināt klientu vajadzības, konsultēt un piedāvāt risinājumu; -) mācīties un augt kopā ar komandu. ( klientu meklēšana darba pienākumos neietilpst ) Gaidām CV un pavadvēstuli uz e-pastu : elita.juska@eastcon.lv līdz 01.03.2019.g. Pavadvēstulē, lūdzu, norādi : Kādus rezultātus savā dzīvē esi sasniedzis ( nav svarīgi, kādā jomā ).Ar ko esi lepojies un ar kādām metodēm panāc rezultātu ikdienas darbībā. Lūdzu, uzraksti savus plānus karjerā tuvākajam gadam. Gaidīsim izsmeļošu un konkrētu pieteikumu no Tevis jau šodien. Profesija: KLIENTU /PĀRDOŠANAS KONSULTANTS Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera, un tās apkārtne Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-03-01 Kontaktpersona: CV un motivācijas vēstuli ar norādi sūtīt uz elita.juska@eastcon.lv Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

Mūsu partneri