Valmieras Ziņas

Vidzemes čempionātā hokejā norisinās izšķirošās cīņas par medaļām un 13.sezonas kausu

Vidzemes Olimpiskā centra un Valmieras Hokeja kluba organizētajā Vidzemes čempionātā hokejā, kas ir amatieru hokeja turnīrs, 13.sezonā par medaļām un kausu komandas sacentās trīs līgās. 2.līgā uzvarētāji tiks noskaidroti sērijā līdz divām uzvarām, veterānu 40+ līgā uzvarētāji tiks noskaidroti divu spēļu summā un arī 1.līgas komandas izšķirošās cīņas aizvadīs sērijā līdz divām uzvarām.

Pirmajā līgā pusfināla izslēgšanas spēlēs sacentās: HK Inflekss – HK Vijciems un HK Woltec – HK Buta. Abi finālisti – HK Inflekss un HK Woltec – pusfinālā savus pretiniekus pārspēja jau divās spēlēs, stabili dodoties uz finālu. Finālspēles 1.līgā norisināsies 2.maijā plkst. 20:00 un 4.maijā plkst. 13:35. Par trešo vietu sacentīsies komandas HK Vijciems – HK Buta. Spēles norisināsies 2.maijā plkst. 21:35 un 4.maijā plkst. 12:00.

Otrajā līgā pusfināla izslēgšanas spēlēs sacentās: HK Skorpions – HK Cēsis un HK Smiltene’09 – HK Biko Logi. HK Skorpions komanda uzvarēja abās spēlēs ar rezultātiem 1:0, 4:2. HK Biko Logi pārspēja HK Smiltene’09 ar rezultātiem 0:1, 2:9. Finālā sacenšas HK Skorpions – HK Biko Logi. Pirmajā spēlē uzvarēja HK Biko Logi ar rezultātu 2:0, bet otrajā spēlē uzvaru guva HK Skorpions ar rezultātu 4:2. Fināla spēle par VČH kausu notiks 2. maijā plkst.18:25. Par trešo vietu sacenšas komandas HK Cēsis – HK Smiltene’09. Pirmajā savstarpējā spēlē uzvarēja HK Smiltene’09 ar rezultātu 4:2. Nākamā spēlē notiks 29.aprīlī plkst. 16:25.

Veterānu 40+ līgā uzvarētāji tika noteikti divu spēļu summā. Finālā sacentās komandas HK Seda – HK Skorpions, par trešo vietu sacentās komandas HK Inflekss – HK Tartu Dinamo. 29.aprīlī tika noskaidroti medaļu ieguvēji Veterānu 40+ līgā. Sudrabs – HK Skorpions, zelts – HK Seda! Apsveicam!  

Visu līgu finālspēles var vērot klātienē Vidzemes Olimpiskā centra ledus halle, kā arī sekot līdzi teksta tiešraidei www.vochokejs.lv . Esi īsts hokeja fans un nāc atbalstīt! 

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

SS.COM Vakances (Vajadzīgi darbinieki) - Palīgs Mēs esam vadošais un pieredzes bagātākais saplānot prasme servisa - Sludinājumi Mēs esam vadošais un pieredzes bagātākais pilna servisa tirgus, sociālo, mediju pētījumu un konsultāciju uzņēmums Latvijā, un šobrīd aicinām uz sadarbību NTERVĒTĀJUS IEDZĪVOTĀJU DZĪVESVIETĀS VALMIERĀ UN VALMIERAS APKAIMĒ. Mēs sagaidām, ka Tev:ir teicamas latviešu un labas krievu valodas zināšanas; prasme pielietot praksē datorlietotāja iemaņas; ir iegūta vismaz vidējā izglītība; B kategorijas autovadītāja apliecība un Tev ir automašīna un/vai Tu spēj operatīvi saplānot pārvietošanās iespējas, izmantojot sabiedrisko transportu.  Augstu vērtēsim, ja Tev:ir sarunas vadītāja/-as, intervētāja/-as pieredze; piemīt drosme un prasme ieinteresēt un motivēt cilvēkus; ir personīga atbildības izjūta par Tev uzticēto uzdevumu; sagādā patiesu prieku sarunas; ir interese par pētījumu nozari.  Uzticēsim Tev:interviju veikšanu iedzīvotāju dzīvesvietās un iegūto datu kvalitatīvu ievadi programmā.  Piedāvāsim Tev:pieredzi starptautiskā pētījumu uzņēmumā Latvijā; individuālu apmācību pirms sadarbības uzsākšanas; veicamajiem pienākumiem, nozarei un tirgus situācijai atbilstošu atlīdzību - par katru kvalitatīvi paveiktu interviju (6.00€-15.00€ pēc nodokļu nomaksas) pienākumu veikšanai patērēto transporta un/vai degvielas izdevumu kompensāciju; nelaimes gadījumu apdrošināšanu; veselības apdrošināšanu pēc sešu mēnešu rezultatīvas sadarbības - tiek paveiks noteiktais uzdevums katrā no projektiem.  Sūti mums pieteikumu uz darbs@tns.lv, jautājumu gadījumā zvani uz tālruņiem 80000004, 67096313. *Piesakoties vakancei, pretendents piekrīt savu personas datu apstrādei saskaņā ar fizisko personu datu aizsardzības regulējuma noteikumiem. Visa atlases procesā saņemtā informācija par pretendentu tiks izmantota tikai un vienīgi pretendenta profesionālās piemērotības izvērtēšanai konkrētajam amatam. Personas datu pārzinis: SIA “TNS Latvia”, Kronvalda bulvāris 3-2, Rīga, LV-1010. Profesija: INTERVĒTĀJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera Darba veids: Uzņēmuma līgums Darbības joma: Cita Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Uzņēmuma līgums Aktuāla līdz: 2019-11-30 Kontaktpersona: Sūtīt pieteikumu uz darbs@tns.lv, jautājumu gadījumā zvanīt uz 80000004, 67096313. Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

Mūsu partneri