Valmieras Ziņas

Vidzemes Augstskola un BK”ViA/Valmiera Glass” pasniedz dāvanu Valmieras Jaunatnes centram “Vinda”

Pirmdien, 3.novembrī Vidzemes Augstskolas un basketbola kluba (BK) “Vidzemes Augstskola/Valmiera Glass” pārstāvji pasniedza dāvinājumu – “Xbox” spēļu diskus – Valmieras Jaunatnes centram (VJC) “Vinda”.

Dāvinājumu pasniedza BK “Vidzemes Augstskola/Valmiera Glass” spēlētājs  Rinalds Mihailovs un menedžeris Sandis Bukšs. 

Kā pavēstīja BK “Vidzemes Augstskola/Valmiera Glass”  pārstāve Ilze Mote, šo dāvinājumu Vidzemes Augstskolas un basketbola klubs pasniedza akcijas “Ledus spaiņa izaicinājums” ietvaros. Dāvinājumā ietilpst spēļu konsoles “Xbox” divi diski ar sporta un stratēģijas spēlēm.

VJC “Vinda” direktors Dāvis Sirmais, saņemot dāvinājumu, pateicās augstskolai un basketbola klubam par vērtīgu dāvanu, ko jaunieši varēs izmantot zināšanu apgūšanai, spēju attīstīšanai un izklaidei.

Pēc dāvinājuma pasniegšanas D.Sirmais iepazīstināja ar VJC “Vinda” telpām un centra piedāvātajām iespējām, kā arī vienojās ar BK “Vidzemes Augstskola/Valmiera Glass” pārstāvjiem par ciešāku sadarbību.

Portāls “Valmieras Ziņas” jau informēja, ka ceturtdien, 16.oktobrī uz Gaujas tilta braucošā atklātā automašīnā Vidzemes Augstskolas (ViA) rektors Gatis Krūmiņš kopā ar basketbola kluba BK”Vidzemes Augstskola/Valmiera Glass” ģenerālmenedžeri Miku Balodi izpildīja “Ledus spaiņa izaicinājumu”, akcijā paredzēto naudas summu ziedojot Valmieras Jaunatnes centram “Vinda”.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

Pārtikas un veterinārais dienests (reģistrācijas Nr. LV90000064301) izsludina konkursu uz vakanto darbinieka amatu VETERINĀRĀRSTS ZIEMEĻVIDZEMES PĀRVALDĒ  (1 amata vieta uz nenoteiktu laiku)  JA TEV IR: • augstākā izglītība veterinārmedicīnā vai saskaņā ar Veterinārmedicīnas likuma pārejas noteikumu 2.punktu vidējā speciālā izglītība, kas iegūta līdz 1992.gadam, vai pielīdzināma izglītība, kas iegūta citā akreditētā augstskolā; • vēlama pieredze gaļas veterinārās ekspertīzes veikšanā; • labas datorlietotāja prasmes (MS Office); • svešvalodu (krievu, angļu valodas) pamatzināšanas; • B kategorijas autovadītāja apliecība tiks uzskatīta par priekšrocību; • vēlme darboties komandā un prasme sadarboties; • prasme pieņemt atbildīgus lēmumus. JA VĒLIES IEGULDĪT SAVAS ZINĀŠANAS UN PRASMES ATBILDĪGĀ UN DINAMISKĀ DARBĀ, VEICOT: • dzīvnieku pirmskaušanas izmeklēšanu kautuvē; • pastāvīgu veterināro un higiēnas uzraudzību kautuvē; • pēckaušanas veterināro ekspertīzi kautuvē. PIEVIENOJIES MŪSU KOMANDAI UN IEGŪSI: • neatsveramu profesionālu pieredzi; • mācību iespējas profesionālajai pilnveidei; • summēto darba laiku un atalgojumu atbilstoši 10.mēnešalgu grupai, no 5,63 EUR/stundā līdz 7,71 EUR/stundā pirms nodokļu nomaksas; • normatīvajos aktos noteiktās sociālās garantijas; • nepilna noslogojuma gadījumā, amatu savienošanas kārtībā, veikt blakusdarbu (piem. privātprakse); • veselības apdrošināšanas polisi, pēc nostrādātiem 3 mēnešiem. Motivētu pieteikuma vēstuli, CV un izglītību apliecinoša dokumenta kopiju lūdzam nosūtīt vai iesniegt Pārtikas un veterinārā dienesta Personāla vadības daļai Peldu ielā 30, Rīgā, LV-1050 vai elektroniski nosūtīt uz e-pasta adresi: konkursi@pvd.gov.lv ar norādi – Ziemeļvidzemes pārvaldes veterinārārsts. Pieteikumus gadīsim līdz 2020.gada 16.februārim. Tālrunis uzziņām 67027529. Pamatojoties uz Eiropas Parlamenta un Padomes regulu Nr.2016/679, Pārtikas un veterinārais dienests informē, ka: 1) jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi; 2) iepriekš minētais jūsu personas datu apstrādes pārzinis ir Pārtikas un veterinārais dienests, kontaktinformācija: Peldu iela 30, Rīga, LV-1050. Profesija: VETERINĀRĀRSTS Darba vietas adrese: LATVIJA, Raiņa iela 21, Valmiera Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Darbības joma: Valsts pārvalde Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-02-16 Kontaktpersona: Zane Mūrniece

Mūsu partneri