Valmieras Ziņas

Vidzemes Augstskola un BK”ViA/Valmiera Glass” pasniedz dāvanu Valmieras Jaunatnes centram “Vinda”

Pirmdien, 3.novembrī Vidzemes Augstskolas un basketbola kluba (BK) “Vidzemes Augstskola/Valmiera Glass” pārstāvji pasniedza dāvinājumu – “Xbox” spēļu diskus – Valmieras Jaunatnes centram (VJC) “Vinda”.

Dāvinājumu pasniedza BK “Vidzemes Augstskola/Valmiera Glass” spēlētājs  Rinalds Mihailovs un menedžeris Sandis Bukšs. 

Kā pavēstīja BK “Vidzemes Augstskola/Valmiera Glass”  pārstāve Ilze Mote, šo dāvinājumu Vidzemes Augstskolas un basketbola klubs pasniedza akcijas “Ledus spaiņa izaicinājums” ietvaros. Dāvinājumā ietilpst spēļu konsoles “Xbox” divi diski ar sporta un stratēģijas spēlēm.

VJC “Vinda” direktors Dāvis Sirmais, saņemot dāvinājumu, pateicās augstskolai un basketbola klubam par vērtīgu dāvanu, ko jaunieši varēs izmantot zināšanu apgūšanai, spēju attīstīšanai un izklaidei.

Pēc dāvinājuma pasniegšanas D.Sirmais iepazīstināja ar VJC “Vinda” telpām un centra piedāvātajām iespējām, kā arī vienojās ar BK “Vidzemes Augstskola/Valmiera Glass” pārstāvjiem par ciešāku sadarbību.

Portāls “Valmieras Ziņas” jau informēja, ka ceturtdien, 16.oktobrī uz Gaujas tilta braucošā atklātā automašīnā Vidzemes Augstskolas (ViA) rektors Gatis Krūmiņš kopā ar basketbola kluba BK”Vidzemes Augstskola/Valmiera Glass” ģenerālmenedžeri Miku Balodi izpildīja “Ledus spaiņa izaicinājumu”, akcijā paredzēto naudas summu ziedojot Valmieras Jaunatnes centram “Vinda”.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

Mūsu partneri