Valmieras Ziņas

Vidzemes Augstskolā sākusies papilduzņemšana

Lasīšanas laiks: 2 min

Šodien, 3. augustā, Vidzemes Augstskola (ViA) ver durvis tiem studētgribētājiem, kuri nav vēl paspējuši izdarīt izvēli par labu kādai no augstākās izglītības iestādēm vai nav ieguvuši studiju vietu vienotās uzņemšanas sistēmas kārtībā. Papilduzņemšana ViA norisināsies no 3. līdz 21.augustam, informē Naura Kikuste, ViA sabiedrisko attiecību speciāliste.

Pieteikties iespējams studijām gan koledžas, gan bakalaura un maģistra līmeņa studiju programmās. Papilduzņemšanā dažās no programmām vēl ir pieejamas valsts finansētās budžeta vietas: 1.līmeņa studiju programmās – Informācijas tehnoloģijas, Mehatronika, bakalaura līmenī studiju programmās – Informācijas tehnoloģijas un Pārvaldība un inovācijas, kā arī maģistrantūrā Biznesa vides vadībā un Sociotehnisku sistēmu modelēšanā. Tāpat ViA piedāvā dažāda veida studiju maksas atlaides gan vidzemniekiem, gan Eko vidusskolēniem, profesionāļiem un teicamniekiem.

Šoruden sadarbībā Exigen Services Latvia Informācijas tehnoloģijas (IT) virziena studiju programmās bakalaura un maģistra līmenī studējošiem ir iespēja konkursa kārtībā iegūt stipendiju 1500 EUR apmērā.

Papilduzņemšana ViA norisinās no 3. līdz 21.augustam katru darba dienu no plkst. 10.00 – 14.00. Studēt – gribētājiem jāierodas klātienē Vidzemes Augstskolā, Cēsu ielā 4 (telpa: C205), līdzi ņemot dokumentus:

  • personu apliecinošu dokumentu (pase vai ID karte);
  • atestāta vai diploma oriģinālu ar sekmju izrakstu;
  • ​centralizēto eksāmenu sertifikātu oriģinālus vai apstiprinātas kopijas (ja tādas ir);
  • u.c. dokumenti saskaņā ar uzņemšanas noteikumu prasībām.​​

​Reģistrēšanās maksa 10 eiro. Reģistrācijas maksu iespējams apmaksāt Vidzemes Augstskolas kasē klātienē vai arī veikt maksājumu ar internetbankas starpniecību.

Kopumā ViA piedāvā studijas 16 studiju programmās sešos studiju virzienos – biznesa vadībā, informācijas tehnoloģijās, inženierzinātnēs, komunikācijā un medijos, pārvaldībā un tūrismā. Plašāka informācija augstskolas mājaslapā.

Aktuālais jautājums

Vai Jūs šķirojat bioloģiskos atkritumus

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Atalgojumsno 1000 līdz 1500 Euro + bonusi par labiem darba rezultātiem.Darba grafiksMaiņu darbs (pilna slodze)Maiņas garums - 12h vai 24hMaiņas sākums var sākties 08:00 vai 20:00 un noslēgties 08:00 vai 20:00Pieredze nav nepieciešama – mēs Tev visu iemācīsim.Ko iegūsi, strādājot pie mums?-Stabilu darbu starptautiskā uzņēmumā-Veselības un nelaimes gadījumu apdrošināšanu-Apmaksātu mācību atvaļinājumu un regulāras apmācības pilnveidei-Dzimšanas dienas brīvdienu un dāvanu tavā dienā-Darbam un atpūtai pieejamus apartamentus Spānijā (Marbella) un Rīgā-Atbalstu sportiskām aktivitātēm un organizētas labbūtības aktivitātes-Grandiozus saliedēšanās pasākumus un foršus kolēģus-Psihologa/terapeita konsultācijas online – apmaksātas-Atlīdzību par briļļu/kontaklēcu iegādi darba vajadzībām-2 papildus apmaksātas brīvdienas, ja gada laikā būsi veicis 2 sociāli atbildīgas aktivitātes-Bonusus par labiem darba rezultātiemPar mumsMēs esam KLONDAIKA – daļa no Entain NCE un starptautiskās Entain grupas, vienas no pasaules lielākajām iGaming kompānijām ar 30 000+ darbinieku.Entain NCE pārvalda vairākus populārus zīmolus – Optibet, Bwin, BetCity, Ninja Casino un, protams, KLONDAIKA – leģendāru zīmolu Latvijā.Mūsu stāsts sākās jau 1988. gadā, bet šodien Klondaika ir izklaides un atpūtas tīkls 14 pilsētās, piedāvājot aizraujošu atpūtu gan klātienē, gan tiešsaistē.Pievienojies mums un kļūsti par daļu no starptautiskas komandas, kas strādā ar prieku un azartu. Profesija: BĀRMENIS Algas izmaksas veids: Stundas tarifa likme Darba vietas adrese: LATVIJA, Rīgas iela 4, Valmiera, Valmieras nov. Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2025-11-09 Kontaktpersona: CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: darbs@klondaika.lv

SIA “VALMIERAS NAMSAIMNIEKS” aicina savā komandā kolēģi SPECIALIZĒTĀ AUTOMOBIĻA VADĪTĀJU Galvenie amata pienākumi: vadīt un apkalpot specializēto (arī kravas) automobili uzturēt uzticēto automobili tehniskajā kārtībā veikt vispārējos teritoriju un ceļu uzturēšanas un labiekārtošanas darbus. Prasības kandidātiem: atbilstoša vidējā profesionālā izglītība autovadītāja apliecība B, C kategorija vēlama vadītāja apliecība ar ierakstu par profesionālajām zināšanām (kods 95), nepieciešamības gadījumā tiks nodrošināta apmācība par darba devēja līdzekļiem pieredze kravas automobiļa vadīšanā un tehniskajā apkalpošanā fiziskā izturība un spēja strādāt komandā. Piedāvājam: dinamisku darbu vienā no lielākajiem namu pārvaldīšanas uzņēmumiem Vidzemē stabilu atalgojumu sākot no EUR 1280 (bruto) līdz 1410 (bruto) mēnesī atkarībā no pieredzes un prasmēm veselības apdrošināšanu pēc nostrādātiem 6 mēnešiem nelaimes gadījumu apdrošināšanu pēc nostrādātiem 3 mēnešiem labumu grozu atbilstoši koplīgumam līdzmaksājumu sporta aktivitātēm Pieteikties līdz 2025.gada 03.oktobrim, sūtot CV elektroniski uz personals@v-nami.lv vai uz adresi: SIA “VALMIERAS NAMSAIMNIEKS”, Semināra iela 2a, Valmiera, Valmieras novads, LV-4201. Sazināsimies tikai ar tiem pretendentiem, kurus aicināsim uz pārrunām. Tālrunis informācijai: 28329013. Informējam, ka Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti šīs atlases konkursa ietvaros. Datu pārzinis ir SIA “VALMIERAS NAMSAIMNIEKS”, Semināra iela 2a, Valmiera, Valmieras novads, LV-4201. Profesija: SPECIALIZĒTĀ /AUTOMOBIĻA VADĪTĀJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Semināra iela 2A, Valmiera, Valmieras nov. Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2025-10-03 Kontaktpersona: VALMIERAS NAMSAIMNIEKS VALMIERAS NAMSAIMNIEKS

Mūsu partneri