Valmieras Ziņas

Vidzemes Augstskola sadarbībā ar “Wunder” sāk “Gudro pusdienu” vieslekciju ciklu inženierzinātņu studentiem

Sākoties pavasara semestrim, Vidzemes Augstskola (ViA) sadarbībā ar “Wunder” sāk īstenot vieslekciju ciklu SMART LUNCH ne tikai Sabiedrības zinātņu, bet arī Inženierzinātņu fakultātē, katru mēnesi sniedzot studentiem iespēju klausīties  iedvesmojošus un arī praktiskus stāstus no profesionāļiem un Latvijā pazīstamiem cilvēkiem, portālam “Valmieras Ziņas” pavēstīja Vidzemes Augstskolas sabiedrisko attiecību speciāliste Vera Grāvīte.

Jau ceturtdien, 21. februārī, Vidzemes Augstskolas ēkā Cēsu ielā 4 norisināsies vieslekcija ar biologu, žurnālistu un raidījumu vadītāju Māri Olti. Māris ir piedalījies vairāku dokumentālo filmu veidošanā. Vadījis erudīcijas šovus “Prāta banka” un “Vai tu esi gudrāks par 5klasnieku?”. Pazīstams arī kā raidījuma “Vides fakti” raidījuma un ceļojumu cikla vadītājs un viens no raidījumu “Te un KaralisTe” vadītājiem. 2016. gadā iegādājies bijušo Ērgļu dzelzceļa staciju, lai pārvērstu to par tūrisma informācijas centru.

Vieslekcijas laikā tiks stāstīts par to, kā no biologa Māris kļuva par vairāku raidījumu vadītāju, kādi ir šī brīža aktuālie projekti, tostarp pieskaroties vides jautājumiem un savām ikdienas gaitām.

Savukārt piektdien, 22. februārī, Vidzemes Augstskolas ēkā Tērbatas ielā 10 notiks tikšanas ar uzņēmuma Overly līdzdibinātāju Gati Zvejnieku. Vieslekcijā Gatis stāstīs ne vien par to, kā radās ideja dibināt šāda veida uzņēmumu, bet arī ceļu, ko nācās mērot, lai sasniegtu panākumus ar šādu ideju, tāpat stāstījumu papildinās ieteikumi, kā dibināt sev svarīgus kontaktus un nebaidīties uzdrīkstēties.

„Smart lunch” vieslekcijas ir programma, kas Vidzemes Augstskolas studentiem, pasniedzējiem, darbiniekiem, absolventiem un citiem interesentiem ļauj ne vien smelties iedvesmu un uzzināt jaunu informāciju, bet arī nesteidzīgi baudīt cienastu, ko sarūpē Vidzemes Augstskola  un ViA Studentu apvienība.

Ieeja ir bez maksas ikvienam interesentam!

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

Pievienojies mūsu komandai! Valmierā uzņēmējdarbība un attīstība iet roku rokā ar dabisku, sakoptu un sakārtotu vidi. Tā iedvesmo augstiem sasniegumiem sportā, izglītībā, radošiem risinājumiem kultūrā un jaunu virsotņu sasniegšanai! Valmieras Kultūras centrs aicina darbā biļešu kases kasieri uz nenoteiktu laiku Ja esi gatavs/-a: pārdot biļetes ar datorizētu biļešu programmu starpniecību apmeklētājiem saskaņā ar normatīvo aktu prasībām un Valmieras Kultūras centra iekšējo normatīvo aktu prasībām; sniegt informāciju par Valmieras Kultūras centra un Valmieras pilsētas pasākumiem, norisēm un pakalpojumiem; sagatavot biļešu tirdzniecības atskaites; iesaistīties ar biļešu tirdzniecības rādītāju uzlabošanu saistītu pasākumu īstenošanā; un ja Tev ir: vidējā vai augstākā izglītība; pieredze līdzīgā amatā un praktiska pieredze kases aparāta lietošanā; labas latviešu valodas zināšanas (par priekšrocību tiks uzskatītas arī labas krievu un angļu valodas zināšanas); pārliecinošas komunikācijas spējas un uz klientu orientēta attieksme un rīcība; prasme patstāvīgi pieņemt lēmumus un organizēt savu darbu; pozitīva un atbildīga attieksme pret darbu; mēs piedāvājam: stabilu atalgojumu (no EUR 645 līdz 715) un sociālās garantijas; labus darba apstākļus; profesionālās pilnveidošanās iespējas. CV, pieteikuma vēstuli un izglītības dokumenta kopiju lūdzam iesniegt Valmieras Kultūras centrā vai nosūtīt pa pastu Valmieras Kultūras centram, adrese: Rīgas iela 10, Valmiera, LV-4201, vai nosūtīt uz e-pastu kulturas.centrs@valmiera.lv ar norādi "Biļešu kases kasiera/-es amatam" līdz 2019.gada 4.novembrim plkst.17.00. Tālrunis papildu informācijai: 64207601. Iesniegtos personas datus Valmieras Kultūras centrs (turpmāk – Iestāde) izmantos, lai konkursa kārtībā noteiktu vakancei atbilstošāko kandidātu. Ja kandidāts vēlas, lai viņa personas dati tiktu saglabāti Iestādes iekšējā datu bāzē ar mērķi tos apstrādāti citos Iestādes personāla atlases konkursos, tad pieteikumā vakancei lūdzam kandidātam norādīt savu piekrišanu personas datu saglabāšanai. Sīkāka informācija par personas datu apstrādi Valmieras pilsētas pašvaldībā: http://www.valmiera.lv/images/userfiles/VPP_privatuma_politika.pdf. Profesija: BIĻEŠU KASES KASIERIS Darba vietas adrese: LATVIJA, Rīgas iela 10, Valmiera Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-11-04 Kontaktpersona: CV, piet.vēstuli un izgl.dok.kopiju sūtīt uz kulturas.centrs@valmiera.lv ar norādi, t.64207601.

Mūsu partneri