Valmieras Ziņas

Vidzemes Augstskola ciešāk sadarbosies ar Juridisko koledžu

Piektdien, 20.martā, Vidzemes Augstskolas (ViA) rektors Gatis Krūmiņš un Juridiskā koledžas direktors Tālavs Jundzis ir parakstījuši sadarbības līgumu, kas paredz koledžas absolventiem iegūt profesionālā bakalaura grādu, turpinot studijas vēlākos studiju posmos.

Kā informēja ViA sabiedrisko attiecību speciālists Juris Lūsis, līgums paredz, ka abas izglītības iestādes sekmēs savstarpēju sadarbību studiju procesā un studiju prakšu nodrošināšanā, savstarpējā mācībspēku apmaiņā, zinātniskajā pētniecībā, administratīvo jautājumu risināšanā, kā arī kultūrā un sportā.

Juridiskās koledžas “Datorsistēmu un datortīklu administrēšanas” programmas absolventi varēs turpināt studijas Vidzemes Augstskolas “Informācijas tehnoloģiju” bakalaura studiju programmā, savukārt “Komerczinību” un “Cilvēku resursu vadības” absolventi – ViA “Biznesa vadības” studiju programmā.

Līgums paredz arī stiprināt un attīstīt sadarbību izglītības un zinātnes jomā, tiecoties nodrošināt studējošajiem plašākas iespējas studijās, zinātniskajā pētniecībā un radošajā darbā, izmantojot abu iestāžu rīcībā esošos resursus un intelektuālo potenciālu.

ViA rektors Gatis Krūmiņš uzsvēra, ka “līgums netiek parakstīts ķeksīša pēc, jo tajā paredzētas konkrētas sadarbības jomas”. Līdzšinējā sadarbības pieredze citos studiju virzienos ļaujot droši paredzēt, ka arī jaunas sadarbības līgums nesīs augļus.

Tālavs Jundzis pauda cerību, ka abu augstskolu sadarbība turpinās attīstīsies un kļūs arvien ciešāka, veidojot sinerģiju starp sociālajām un tehniskajām zinātnēm.

Juridiskās koledžas vadības un mācībspēku delegācija direktora Tālava Jundža vadībā iepazinās ar augstskolas Inženierzinātņu kompleksa laboratorijām un to aprīkojumu, ViA attīstības plāniem, kā arī ar Vidzemes Augstkolas pārstāvjiem pārrunāja tālākās sadarbības detaļas un novitātes Latvijas augstākās izglītības sistēmā.

Juridiskā koledžas pārstāvji viesosies arī Valmieras Valsts ģimnāzijā (VVĢ), kur darbojas koledžas filiāle. Tālavs Jundzis un VVĢ direktors Jānis Zemļickis parakstīs sadarbības līgumu, kas paredz ciešāku sadarbību starp abām izglītības iestādēm.

Juridiskā koledža piedāvā studijas sešās studiju programmās – Tiesību zinātnes, Cilvēku resursu vadība, Komerczinības, Nekustamā īpašuma pārvaldīšana, Grāmatvedība un finanses, datorsistēmu un datortīklu administrēšana.

 

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

Kurjers/-e automobiļa vadītājs Darbavieta: Valmieras un Gulbenes reģionālais centrs, Cempu iela 8d, Valmiera, Eksprespasta departaments. Apkalpes maršruts: Valmiera - Limbaži - Limbažu rajons - Valmiera. Darba pienākumi: · saņemt un pārbaudīt piegādē izsniegtos sūtījumus; · vadoties no ienākošo sūtījumu adresēm, sastādīt maršruta lapu; · veikt adresātiem sūtījumu piegādi; · iekasēt sūtījumu pēcmaksas; · reģistrēt sūtījumu piegādes/nepiegādes informāciju; · nodrošināt pozitīvu kontaktu ar esošajiem un potenciālajiem klientiem. Prasības kandidātiem: · vidējā izglītība; · valsts valodas prasmes atbilstoši vidējā līmeņa B(1) pakāpei un krievu valodu sarunvalodas līmenī; · labas orientēšanās spējas un prasme precīzi nolasīt karti;  · B kategorijas autovadītāja apliecība (ne mazāk kā 2 gadi); · augsta atbildības sajūta un precizitāte. Piedāvājam: · stabilu atalgojumu no 695.00 EUR (bruto) · sociālās garantijas ; · darba laiku darba dienās no 6:30 - 16:30 ; · pieredzējušu kolēģu un vadības atbalstu; · iespēju apliecināt savas spējas un prasmes. Papildu informācija: CV ar norādi Eksprespasta kurjers/-e automobiļa vadītājs, Valmieras un Gulbenes reģionālajā centrā, sūtīt Latvijas Pasta Personāla vadības departamentam pa pastu vai e-pastu. Adrese: Ziemeļu iela 10, Lidosta Rīga, Mārupes novads, LV-1000; e-pasts: cv@pasts.lv; tālrunis informācijai: 26510116. Informējam, ka sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks izvirzīti otrai atlases kārtai! Profesija: PASTA KURJERS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Cempu iela 8D, Valmiera Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Cita Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-03-31 Kontaktpersona: CV ar amata un vietas norādi sūtīt pa pastu vai uz cv@pasts.lv, Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

Mūsu partneri