Valmieras Ziņas

Vidzemē ugunsdzēsējiem glābējiem pieci izsaukumi

Lasīšanas laiks: 2 min

Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no 4. jūlija plkst. 6.30 līdz 5. jūlija plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Vidzemes reģiona brigāde saņēma piecus izsaukumus – vienu uz ugunsgrēku dzēšanu, trīs uz glābšanas darbiem un vēl viens izsaukums bija maldinājums, portālu “Valmieras Ziņas” informēja VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā inspektore Viktorija Gribuste.

Plkst. 19.56 ugunsdzēsēji glābēji devās uz Valmieras novada Jeru pagastu, kur dega malkas šķūnis pilnā 50 m2 platībā. Ugunsdzēsēji glābēji no liesmām nosargāja blakus esošo dzīvojamo māju. Dzēšanas darbos piedalījās arī Naukšēnu pašvaldības ugunsdzēsēju formējums un Rencēnu brīvprātīgie ugunsdzēsēji. Darbs notikuma vietā noslēdzās plkst. 21.41. 

Plkst. 23.58 VUGD saņēma informāciju, ka Limbažu novada Alojas pagastā deg saimniecības ēka. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka deg saimniecības ēka un tajā esošie siena ruļļi. Dzēšanas darbos tika iesaistīta arī saimnieka traktortehnika, kas veda ārā siena ruļļus, lai ugunsdzēsēji glābēji tos varētu nodzēst. Kopējā degšanas platība bija 256 m2. Liesmu izplatīšanās tika ierobežota plkst. 04.12, bet dzēšanas darbi vēl turpinās. 

Pēcpusdienā pēc ceļu satiksmes negadījuma Cēsu novada Jaunpiebalgas pagastā ugunsdzēsēji glābēji ar absorbenta palīdzību savāca uz brauktuves izlijušo šķidrumu un sakārtoja brauktuvi. 

Aizvadītajās diennaktīs VUGD kopumā saņēma 63 izsaukumus – 18 uz ugunsgrēku dzēšanu, 31 uz glābšanas darbiem, bet 14 izsaukumi bija maldinājums.

Aktuālais jautājums

Kā, jūsuprāt, jaunais luksofors Valmierā, Cēsu ielā ietekmē pilsētas satiksmi?     

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mūsu partneri