Valmieras Ziņas

Vidzemē ugunsdzēsējiem glābējiem deviņi izsaukumi

Lasīšanas laiks: 2 min

Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no 15. decembra plkst. 6.30 līdz 16. decembra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Vidzemes reģiona pārvalde saņēma 9 izsaukumus – četrus uz ugunsgrēku dzēšanu, četrus uz glābšanas darbiem, bet vēl viens bija maldinājums, portālu “Valmieras Ziņas” informēja VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā inspektore Viktorija Gribuste.

Plkst. 5.25 VUGD saņēma izsaukumu uz Limbažu novada Liepupes pagastu, kur deg mūra saimniecības ēka. Pirms VUGD ierašanās no ēkas evakuējās divi cilvēki. Notikuma dzēšanu apgrūtina fakts, ka ēkai ir skārda jumts un nepieciešams veidot atveres, lai novadītu dūmus. Notikumā strādā Saulkrastu, Limbaži un Alojas ugunsdzēsēji glābēji, kā arī Tūjas formējuma ugunsdzēsēji. Darbs notikuma vietā turpinās.

Šorīt plkst. 5.33 tika saņemts izsaukums uz Alūksnes novada Jaunalūksnes pagastu, kur vienstāva dzīvojamās mājas pagrabā dega katlu telpa 16 m2 platībā. Pirms VUGD ierašanās no ēkas evakuējās viens cilvēks, kurš ugunsgrēkā cieta. Plkst. 8.42 ugunsgrēks tika likvidēts.

Vakar plkst. 9.45 tika saņemts izsaukums uz Madonas novada Praulienas pagastu, kur dega vieglā automašīna 6m2 platībā. Plkst. 11.19 darbs notikuma vietā noslēdzās.

Plkst. 17.10 izsaukums tika saņemts uz Saules ielu Madonā, kur arī dega vieglā automašīna 0.5m2 platībā. Ugunsgrēks tika likvidēts pirms VUGD ierašanās. Ugunsdzēsēji glābēji atvienoja automašīnas akumulatoru.

Latvijā kopumā VUGD aizvadītajā diennaktī saņēma 53 izsaukumus – 19 uz ugunsgrēku dzēšanu, 25 uz glābšanas darbiem, bet 9 izsaukumi bija maldinājumi.

Promo Cash & Carry  Ed. Lācera iela 4, Valmierā  aicina savai komandai pievienoties  tirdzniecības zāles darbinieku/-ci "Frozen" (-18 grādi) nodaļā.Darba apraksts:- Izvietot preci saldētavās un tirdzniecības zāles plauktos;- Sekot līdzi preču apritei un derīguma termiņiem;- Uzturēt kārtību ledusskapī un tirdzniecības zālē;- Atbilstoši prasībām, izvietot cenu zīmes un reklāmas materiālus.Prasības:- Spēja veikt fizisku darbu;- Vēlama iepriekšējā pieredze tirdzniecībā;- Augsta precizitāte un atbildības sajūta.Uzņēmums piedāvā:- Atalgojumu 650.00 - 675.00EUR uz rokas;- Apmācības darba vietā;- Bezmaksas tēju un kafiju;- Veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika;- Apmaksātu obligāto veselības pārbaudi;- Redzes korekcijas līdzekļu kompensāciju;- Draudzīgas cenas PROMO Cash&Carry produktiem;- Labus piedāvājumus pie sadarbības partneriem (piemēram mobilo sakaru pakalpojumiem).Lūgums sūtīt pieteikumu un sazināsimies ar tiem kandidātiem, kuri tiks aicināti uz darba pārrunām. Sazināsimies ar kandidātiem, kas tiks aicināti uz nākamo atlases kārtu - darba pārrunām.Jūsu personas dati, kas ietverti CV un citos dokumentos, kas pievienoti klāt darba pieteikumam, tiks apkopoti, apstrādāti un uzglabāti saskaņā ar ES Vispārīgo datu aizsardzības regulu, kā arī SIA “Sanitex” Privātuma politiku. Profesija: TIRDZNIECĪBAS ZĀLES DARBINIEKS Darba vietas adrese: LATVIJA, Eduarda Lācera iela 4, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-04-26 Darba sākšanas datums: 2024-04-19 Kontaktpersona: Tālrunis: 22309306 E-pasts: ieva.sp@sanitex.eu

Mūsu partneri