Valmieras Ziņas

Vidzemē ugunsdzēsējiem glābējiem 25 izsaukumi

Lasīšanas laiks: 2 min

Aizvadītajās diennaktīs, laika posmā no 15. jūlija plkst. 6.30 līdz 18.jūlija plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Vidzemes reģiona brigāde saņēma 25 izsaukumus – piecus uz ugunsgrēku dzēšanu, 17 uz glābšanas darbiem, bet vēl trīs bija maldinājumi, portālu “Valmieras Ziņas” informēja VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā inspektore Sandra Vējiņa.

Sestdien plkst. 15.16 tika saņemts izsaukums uz Cēsu ielu Valmierā, kur daudzdzīvokļu ēkas kāpņu telpā dega elektrosadales skapis  0,2m2 platībā. Ugunsgrēks tika likvidēts pirms VUGD ierašanās. Pirms VUGD ierašanās no ēkas bija evakuējušies 11 cilvēki.

Svētdien plkst. 17.10 tika saņemts izsaukums uz Valmieras ielu Cēsīs, kur vienstāva sabiedriskā ēkā piededzis ēdiens un nostrādājusi automātiskā ugunsgrēka atklāšanas un trauksmes signalizācija. Ugunsgrēks tika nodzēsts pirms VUGD ierašanās, kā arī no ēkas bija evakuējušies 57 cilvēki. 

Plkst. 17.52 VUGD steidzās uz Rīgas ielu Valkā, kur divstāvu dzīvojamā mājā uz plīts bija piededzis ēdiens 0,2m2 platībā. Plkst. 18.19 ugunsgrēks tika likvidēts. 

Aizvadītajā brīvdienās ugunsdzēsēju glābēju palīdzība bija nepieciešama piektdien Varakļānu novada Varakļānu pagastā, kur dega atkritumi 4m2 platībā, svētdienas vakarā Cēsu novada Drabešu pagastā, kur pēc ceļu satiksmes negadījuma tika sakārtota ceļa braucamā daļa, kā arī tika saņemti vairāki izsaukumi, kur uz ceļa braucamajām daļām bija uzkrituši koki (Madonas novada Mārcienas pagasts, Smiltenes novada Bilskas pagasts, Valmieras novada Plāņu pagasts, Madonas novada Indrānu pagasts).   

Aizvadītajās diennaktīs VUGD saņēma 139 izsaukumus – 30 uz ugunsgrēku dzēšanu, tai skaitā vienu meža ugunsgrēku, 69 uz glābšanas darbiem, bet 40 izsaukumi bija maldinājumi.

Aktuālais jautājums

Kas, jūsuprāt, ir Valmieras sports nr.1?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Valmieras pirmsskolas izglītības iestāde “Pienenīte” aicina darbā SKOLOTĀJA PALĪGU Pievienojies mūsu komandai! Valmieras pirmsskolas izglītības iestāde “Pienenīte” ar 2024.gada 2.septembri aicina darbā SKOLOTĀJA PALĪGU (darba vietas adrese: Georga Apiņa iela 5, Valmiera, Valmieras novads) uz nenoteiktu laiku 40 stundas nedēļā (likme – 1,0). Ja Tev ir vēlme: · palīdzēt pirmsskolas izglītības skolotājai organizēt bērnu ikdienas gaitas; · uzkopt pirmsskolas grupu telpas, saskaņā ar telpu un aprīkojuma uzkopšanas un dezinfekcijas grafiku un sanitāri higiēnisko normu prasību ievērošanu; un ja Tev ir: · vismaz vispārējā vidējā izglītība; · valsts valodas prasmes atbilstoši Valsts valodas likuma prasībām; · kompetences: prasme plānot, organizēt un kvalitatīvi veikt savu darbu, disciplinētība; pozitīva, radoša un atbildīga attieksme pret darbu; psiholoģiskā noturība un augsta saskarsmes kultūra; mēs piedāvājam: · darba samaksu pārbaudes laikā 702 EUR pirms nodokļu nomaksas, pēc pārbaudes laika 731,00 EUR pirms nodokļu nomaksas; · darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika beigām, kā arī citas sociālās garantijas/labumus atbilstoši darba rezultātiem un normatīvajos aktos noteiktajam; · drošu, estētisku un sakārtotu darba vidi. Pieteikuma vēstuli, profesionālās darbības aprakstu (CV), lūdzam iesniegt elektroniski, nosūtot uz e-pastu pienenite@valmiera.edu.lv  ar norādi “Skolotāja palīga vakancei” līdz 2024.gada 09.augustam plkst.16.00. Tālrunis informācijai: 64231693 Profesija: SKOLOTĀJA PALĪGS Darba vietas adrese: LATVIJA, Georga Apiņa iela 5, Valmiera, Valmieras nov. Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2024-08-09 Kontaktpersona: pienenite@valmiera.edu.lv 64231693

Mūsu partneri