Valmieras Ziņas

Vidzemē ugunsdzēsējiem glābējiem 13 izsaukumi

Lasīšanas laiks: 2 min

Aizvadītajās diennaktīs, laika posmā no 10. novembra plkst. 6.30 līdz 13. novembra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Vidzemes reģiona pārvalde saņēma 13 izsaukumus – sešus uz ugunsgrēku dzēšanu,  piecus uz glābšanas darbiem, kā arī vēl divi bija maldinājumi, portālu “Valmieras Ziņas” informēja VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā inspektore Sandra Vējiņa.

Piektdien plkst. 11.40 VUGD saņēma izsaukumu uz Valmieras novada Kocēnu pagastu, kur divstāvu dzīvojamā mājā bija izcēlies ugunsgrēks. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka dzīvojamā māja jau deg 200 m2 platībā ar atklātu liesmu un tai ir iebrucis jumts, kā arī liesmas ir pārmetušās uz blakus esošo lapeni, kas deg 4 m2 platībā. Pirms ugunsdzēsēju glābēju ierašanās no ēkas evakuējās divi cilvēki. Dzēšanas darbi noslēdzās plkst. 17.06.

Sestdien plkst. 15.43 VUGD saņēma izsaukumu uz Valmieras novada Rencēnu pagastu, kur trīsstāvu dzīvojamās mājas trešā stāva dzīvoklī dega katls ar eļļu, plīts, tapetes un griesti kopumā 3 m2 platībā. No ēkas evakuējās trīs cilvēki.

Savukārt, plkst. 15.56 saņemts izsaukums uz Cēsu novada Līgatnes pagastu, kur trīsstāvu dzīvojamās mājas trešā stāva dzīvokļa vannas istabā dega papīrs 0,5 m2 platībā, kā rezultātā mājoklī izveidojās spēcīgs sadūmojums. No ēkas evakuējās 18 cilvēki. Ugunsdzēsēji glābēji izvēdināja telpas un cilvēki varēja savos mājokļos atgriezties. Darbs notikuma vietā noslēdzās plkst. 17.04.

Sestdienas vakarā ugunsdzēsēji glābēji saņēma izsaukumu uz Saules ielu Madonā, kur divstāvu dzīvojamā mājā, nepareizas apkures sistēmas ekspluatācijas rezultātā bija izveidojies piedūmojums, par kuru mājoklī signalizēja dūmu detektors. Ugunsdzēsēji glābēji izvēdināja telpas.

Naktī uz svētdienu plkst. 01.03 ugunsdzēsēji glābēji devās uz Rīgas ielu Gulbenē, kur neapsaimniekotā vienstāva ēkā gruzdēja dīvāns 1 m2 platībā. No ēkas evakuējās divi cilvēki. Plkst. 2.36 ugunsgrēks likvidēts.

Svētdien plkst. 20.11 VUGD saņēma izsaukumu uz Nākotnes ielu Gulbenē, kur daudzdzīvokļu mājas trešā stāva dzīvoklī virtuvē uz plīts piededzis ēdiens 0,1 m2 platībā. Plkst. 20.49 VUGD darbu notikuma vietā noslēdza.

Nedēļas izskaņā ugunsdzēsēju glābēju palīdzība bija nepieciešama arī Valkas ielā Alūksnē, kur sestdienas vakarā dega šķūņa siena 4m2 platībā.

Aizvadītajās diennaktīs  VUGD kopumā saņēma 129 izsaukumus – 47 uz ugunsgrēku dzēšanu, 48 uz glābšanas darbiem, bet 34 izsaukumi bija maldinājumi.

Aktuālais jautājums

Kas, jūsuprāt, ir Valmieras sports nr.1?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "KOCĒNU KOMUNĀLĀ SAIMNIECĪBA" aicina SANTEHNIĶI Pienākumi: Veikt komercuzskaites mēraparātu, ūdens patēriņa skaitītāju un siltumenerģijas skaitītāju mezglu montāžas darbus; Veikt ūdenssaimniecības un siltumapgādes inženierkomunikāciju un iekārtu montāžas, ekspluatācijas, remonta un pilnveidošanas darbus, izmantojot atbilstošas iekārtas, instrumentus un tehnoloģiskos paņēmienus; Iesaistīties ūdenssaimniecības/siltumapgādes avāriju novēršanas darbos. Prasības: Prasme patstāvīgi organizēt sava darba pienākumu izpildi, noteikt prioritātes, plānot savu darbu; Prasme pielietot mūsdienu tehnoloģijas darba procesā; Teicamas saskarsmes spējas, spēja strādāt gan patstāvīgi, gan komandā; Augsta atbildības sajūta, mērķtiecīgums, iniciatīva. B kategorijas autovadītāja apliecība. Uzņēmums piedāvā: Darbu stabilā uzņēmumā; Veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika; Darba līgumu uz nenoteiktu laiku; Darba pienākumu pildīšanai darba automašīnu; Darba vieta – Kocēnu un Burtnieku apvienības teritorija Valmieras novadā. CV sūtīt uz e-pastu birojs@siakks.lv ar norādi santehniķis. Profesija: SANTEHNIĶIS Darba vietas adrese: LATVIJA, Alejas iela 8, Kocēni, Kocēnu pag., Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-07-05 Kontaktpersona: Māris Heinols Izglītības līmenis: Profesionālā pamatizglītība

Mūsu partneri