Valmieras Ziņas

Vidzemē ugunsdzēsējiem glābējiem 11 izsaukumi

Lasīšanas laiks: 2 min

Aizvadītajās diennaktīs, laika posmā no 27. oktobra plkst. 6.30 līdz 30. oktobra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Vidzemes reģiona pārvalde saņēma 11 izsaukumus – trīs uz ugunsgrēku dzēšanu, četrus uz glābšanas darbiem, bet vēl četri bija maldinājumi, portālu “Valmieras Ziņas” informēja VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā inspektore Sandra Vējiņa.

Piektdien plkst. 19.53 ugunsdzēsēji glābēji devās uz Valkas novada Valkas pagastu, kur 80 m2 platībā dega vienstāva dzīvojamās mājas bēniņi un jumta konstrukcijas. Ugunsdzēsēji glābēji no ēkas evakuēja vienu cilvēku. Darbs notikuma vietā noslēdzās plkst. 23.01.

Piektdien plkst. 9.25 VUGD saņēma izsaukumu uz Valmieras novada Valmieras pagastu, kur dega mikroautobuss 12m2 platībā. Plkst. 10.22 ugunsgrēks likvidēts. 

Sestdien ugunsdzēsēju glābēju palīdzība bija nepieciešama Cēsu novada Vecpiebalgas pagastā, kur vienstāva dzīvojamās mājas starpstāvu pārsegumā dega elektrības vadi 1m2 platībā. 

Piektdienas vakarā VUGD saņēma izsaukumu arī uz Cēsu novada Drabešu pagastu, kur divstāvu dzīvojamās mājas dūmvadā dega sodrēji 1m2 platībā. Sestdien ugunsdzēsēju glābēju palīdzība bija nepieciešama arī Varakļānos, kur bija noticis ceļu satiksmes negadījums. Cilvēki no automašīnām bija izkļuvuši pirms VUGD ierašanās, notikuma vietā tika atvienoti automašīnu akumulatori, kā arī sakārtota ceļa braucamā daļa. 

Aizvadītajās diennaktīs  VUGD kopumā saņēma 118 izsaukumus – 35 uz ugunsgrēku dzēšanu, 62 uz glābšanas darbiem, bet 21 izsaukums bija maldinājums.

Aktuālais jautājums

Kas, jūsuprāt, ir Valmieras sports nr.1?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "KOCĒNU KOMUNĀLĀ SAIMNIECĪBA" aicina SANTEHNIĶI Pienākumi: Veikt komercuzskaites mēraparātu, ūdens patēriņa skaitītāju un siltumenerģijas skaitītāju mezglu montāžas darbus; Veikt ūdenssaimniecības un siltumapgādes inženierkomunikāciju un iekārtu montāžas, ekspluatācijas, remonta un pilnveidošanas darbus, izmantojot atbilstošas iekārtas, instrumentus un tehnoloģiskos paņēmienus; Iesaistīties ūdenssaimniecības/siltumapgādes avāriju novēršanas darbos. Prasības: Prasme patstāvīgi organizēt sava darba pienākumu izpildi, noteikt prioritātes, plānot savu darbu; Prasme pielietot mūsdienu tehnoloģijas darba procesā; Teicamas saskarsmes spējas, spēja strādāt gan patstāvīgi, gan komandā; Augsta atbildības sajūta, mērķtiecīgums, iniciatīva. B kategorijas autovadītāja apliecība. Uzņēmums piedāvā: Darbu stabilā uzņēmumā; Veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika; Darba līgumu uz nenoteiktu laiku; Darba pienākumu pildīšanai darba automašīnu; Darba vieta – Kocēnu un Burtnieku apvienības teritorija Valmieras novadā. CV sūtīt uz e-pastu birojs@siakks.lv ar norādi santehniķis. Profesija: SANTEHNIĶIS Darba vietas adrese: LATVIJA, Alejas iela 8, Kocēni, Kocēnu pag., Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-07-05 Kontaktpersona: Māris Heinols Izglītības līmenis: Profesionālā pamatizglītība

Mūsu partneri