Valmieras Ziņas

Vidzemē dienā reģistrē vidēji 15 līdz 20 kūlas dedzināšanas gadījumus

Vidzemē dienā tiek reģistrēti vidēji 15 līdz 20 kūlas dedzināšanas gadījumi, kuru seku likvidēšanā nereti nākas iesaistīties arī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) darbiniekiem, portālam “Valmieras Ziņas” atzina VUGD Vidzemes reģiona brigādes komandieris Jānis Skrastiņš.

Pēc viņa teiktā, tieši Valmieras apkārtnē kūlas ugunsgrēki ir retums, tomēr ik pa laikam pa kādam gadījumam nākas reģistrēt Vaidavā vai citur pilsētai tuvajos novados.

Vērtējot situāciju, salīdzinot ar iepriekšējiem gadiem, J.Skrastiņš atzina, ka, diemžēl, būtiskus uzlabojumus iedzīvotāju atbildības pieaugumā neizjūt. Vienīgais, kas dedzinātājus mēdzot atturēt, esot dažkārt kūlas dedzināšanai nepiemērotie laika apstākļi.

Tomēr zināma pozitīva tendence pēdējos gados tomēr esot vērojama, kas, kā pieļauj J.Skrastiņš, esot saistīta ar arvien sakoptākajām teritorijām. Viņš norādīja, ka arvien stingrāki pašvaldību noteikumi, kas paredzētu likt iedzīvotājiem laikus sakopt savas teritorijas, varētu situāciju vēl vairāk uzlabot.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai tu vakcinēsies pret Covid-19?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Attīstot savu darbību, aicinām pievienoties mūsu komandai PALĪGSTRĀDNIEKU. 1. Veikt būvobjektos nepieciešamos palīgdarbus, veikt vienkāršus zemes darbus, pārvieto celtniecības materiālus un palīgmateriālus celtniecības objektā, veikt materiālu izkraušanu un nokraušanu, palīdzēt uzstādīt un demontēt dažādas būvkonstrukcijas un būvizstrādājumus, sagatavot dažādas virsmas tālākai apdarei, novākt būvgružus, prast strādāt ar rokas un vienkāršiem elektriskiem instrumentiem; 2. Savlaicīga un precīza darba vadītāja rīkojumu izpilde; 3. Citi pienākumi pēc darba devēja norādījumiem; 4. Darba vietā ievērot darba kārtības, darba aizsardzības, drošības tehnikas noteikumus, darba higiēnas prasības un citu Latvijas Republikā pastāvošo normatīvo aktu prasības. Lūdzam ņemt vērā, ka sazināsimies tikai ar nākamajai atlases kārtai izvirzītajiem pretendentiem! Ja pretendents nesaņem atbildi līdz 2021.gada 16.jūnijam, tas nozīmē, ka 1.atlases kārta nav izturēta. Pieteikties, sūtot CV uz e-pasta adresi jolantaacc@gmail.com Profesija: PALĪGSTRĀDNIEKS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Būvniecība / Nekustamais īpašums Pieteikto vietu skaits: 7 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-06-16 Darba sākšanas datums: 2021-06-01 Kontaktpersona: Cv sūtīt uz e-pasta adresi; jolantaacc@gmail.com Izglītības līmenis: Pamatizglītība

Mūsu partneri