Valmieras Ziņas

Vidzemē brīvdienās dzēsti seši ugunsgrēki

Lasīšanas laiks: 2 min

Aizvadītajās diennaktīs, laika posmā no 17. novembra plkst. 6.30 līdz 21. novembra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Vidzemes reģiona pārvalde saņēma 29 izsaukumus – sešus uz ugunsgrēku dzēšanu, 18 uz glābšanas darbiem, bet vēl pieci bija maldinājumi, portālu “Valmieras Ziņas” informēja VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā inspektore Sandra Vējiņa.

Ceturtdien plkst. 15.25 tika saņemts izsaukums uz Madonas novada Aronas pagastu, kur dega trīsstāvu dzīvojamās mājas starpstāvu pārsegums un siena 5m2 platībā. Plkst. 17.24 ugunsgrēks tika nodzēsts.

Sestdien plkst. 19.29 VUGD saņēma izsaukumu uz Madonas novada Dzelzavas pagastu, kur dega apkures telpa 8m2 platībā. Plkst. 21.28 ugunsgrēks tika likvidēts.

Plkst. 21.57 izsaukums tika saņemts uz Valmieras novada Plāņu pagastu, kur dega vieglā automašīna 2m2 platībā. Plkst. 22.26 ugunsgrēks tika nodzēsts.

Plkst. 22.53 ugunsdzēsēji glābēji saņēma izsaukumu uz Alūksnes novada Alsviķu pagastu, kur dega vienstāva dzīvojamās mājas jumts un mansarda stāvs 60m2 platībā. Plkst. 3.06 ugunsgrēks tika nodzēsts.

Naktī uz svētdienu plkst. 00.35 tika saņemts izsaukums uz Straupes ielu Valmierā, kur dega saimniecības ēka 120m2 platībā. Plkst. 5.53 ugunsgrēks tika likvidēts.

Naktī uz svētdienu tika saņemts vēl viens izsaukums uz Raiņa ielu Cēsīs, kur dega atkritumu konteiners. Ugunsgrēks tika nodzēsts pirms VUGD ierašanās.

Aizvadītajās četrās diennaktīs VUGD Vidzemē saņēma sešus izsaukumus, kur māju dūmvados dega sodrēji. Šādi izsaukumi tika saņemti uz Stadiona ielu Valmierā, Limbažu novada Ainažu pagastu, Cēsu novada Zaubes pagastu, Cēsu novada Taurenes pagastu, Smiltenes novada Smiltenes pagastu un Trikātas ielu Strenčos. Vēl divi izsaukumi tika saņemti saistībā ar nepareizu apkures sistēmu ekspluatāciju ( uz Saules ielu Madonā un Smiltenes novada Smiltenes pagastu).

Ceturtdienas vakarā tika saņemti izsaukumi, kur ugunsdzēsēju glābēju palīdzība bija nepieciešama , lai no uzkritušiem kokiem atbrīvotu ceļa braucamās daļas. Šādi izsaukumi tika saņemti uz Alūksnes novada Ziemeru pagastu un  Smiltenes novada Gaujienas pagastu.

Piektdienas vakarā VUGD palīdzība bija nepieciešama arī Cēsu novada Drabešu pagastā, kur pēc automašīnas sadursmes ar meža dzīvnieku bija nepieciešams sakārtot ceļa braucamo daļu, kā arī Krasta ielā Salacgrīvā, kur pēc ceļu satiksmes negadījuma arī tika sakārtota ceļa braucamā daļa.

VUGD aizvadītajās diennaktīs kopumā saņēma 197 izsaukumus – 59 uz ugunsgrēku dzēšanu, 97 uz glābšanas darbiem, bet 41 izsaukums bija maldinājums.

SIA „FIRMA MADARA 89” - viens no lielākajiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem, kas veiksmīgi darbojas pārtikas mazumtirdzniecībā, piedāvā darbu REMONTSTRĀDNIEKAM - TEHNIĶIM ar atrašanās vietu VALMIERĀ. Galvenie darba pienākumi: • Veikt visa veida saimnieciskos darbus veikalos, īpašumos un teritorijās: - inženierkomunikāciju apsaimniekošana; - ēku un konstruktīvo elementu uzturēšana; - telpu, to aprīkojuma, mēbeļu u.c. sīkie remontdarbi; - teritoriju uzkopšanas darbus – zāles pļaušanu ar dārza traktoru, zāles pļāvēju, trimmeri; - citus darbus, pēc vadītāja rīkojuma. Prasības pretendentiem: • Pieredze saimniecisko darbu veikšanā; • Zināšanas par darbā lietojamo instrumentu darbības principiem, lietošanas noteikumiem; • Spēja strādāt patstāvīgi un komandā; • “B” kategorijas autovadītāja apliecība; • Precizitāte, augsta atbildības sajūta. Piedāvājam: • Veselības apdrošināšanu; • Papildus sociālās garantijas pēc nostrādāta gada; • Svētku dāvanas; • Atmaksātus papildatvaļinājumus; • Dinamisku darbu stabilā uzņēmumā ar profesionālām pilnveides iespējām; • Profesionālās un personīgās izaugsmes iespējas; • Summētais darba laiks; • Darba alga pārbaudes laikā 6.50 EUR/h, pēc pārbaudes laika 7.00 EUR/h. Sūti CV vai pieteikumu ar norādi REMONTSRĀDNIEKS – TEHNIĶIS Valmierā uz e-pastu cv@madara89.lv vai zvani, sūti ziņu WhatsApp +371 26 659 016. Profesija: REMONTSTRĀDNIEKS Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2023-02-10 Kontaktpersona: CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: cv@madara89.lv vai pieteikties sūtot ziņu uz WhatsApp:+371 26659016

Mūsu partneri