Valmieras Ziņas

Video: reportāža no Latvijas Skolu ziemas Olimpiskā festivāla

Šajā nedēļas nogalē, 1. un 2. martā, Ērgļos un Viešūra kalnā norisinās skolu jauniešu lielākās ziemas sporta veidu sacensības – Latvijas Skolu ziemas Olimpiskais festivāls. LMT Straume piedāvā video reportāžu no sacensību atklāšanas dienas un intervijas ar festivāla organizatoriem, dalībniekiem un vēstnesi skeitbordistu Madaru Apsi.

Festivāla sacensībās piedalās 5.-12. klašu jaunieši. Šogad 13 individuālajās un komandu disciplīnās – gan klasiskajos ziemas sporta veidos, gan tādās disciplīnās kā ziemas orientēšanās vai braukšana ar ragaviņām – sacenšas gandrīz 1300 jaunieši no 139 Latvijas skolām. Sporta fans Oskars Kaņeps-Kalniņš uz sarunu aicinājis festivāla organizētāju Ilvu Ciemiti, lai noskaidrotu, kas jauns gaidāms šī gada sacīkstēs. Oskars Ērgļos satiek arī sacensību dalībniekus, kuri atklāj – sportiskai cīņai gatavojušies kārtīgi.

“Sācies Ziemas festivāls”

Latvijas Skolu ziemas Olimpiskajās spēļu festivāla atklāšanas dienā Oskars tiekas ar Einaru Fogeli, Latvijas Sporta federāciju padomes prezidentu un Aldonu Vrubļevski, Latvijas Olimpiskās komitejas prezidentu, kuri neslēpj prieku par jauniešu milzu atsaucību un interesi par sportu.

Oskars nolēmis arī pārbaudīt festivāla dalībnieku zināšanas erudīcijas spēlē “Cietais rieksts” un sagatavojis visai asprātīgu jautājumu. Vai visi aptaujātie jaunieši zinās pareizo atbildi, noskaidrosim reportāžā.

“Atklāšana”

Par šī gada Ziemas festivāla vēstnesi ir kļuvis viens no populārākajiem skeitbordistiem ne vien Latvijā, bet arī pasaulē – Madars Apse, kurš savulaik, skolas gados festivālā startējis snovborda disciplīnā. Oskars izaicina Madaru ar skeitborda dēli nolaisties pa sniegotu kalnu. Ideja izrādās sarežģītāka, nekā sākumā šķita!

“Izaicinājums ar Madaru Apsi”

Tikmēr Viešūra kalnā sacensības noris pilnā sparā, un Oskars devies aprunāties ar sportotājiem, lai noskaidrotu, kādi ir jauniešu paņēmieni izcilu rezultātu sasniegšanai.

“Notikumi Viešūra kalnā”

Skolēnu centība ir apbrīnojama, tādēļ Oskars nolēmis izvirzīt pats savas nominācijas – karstasinīgākais dalībnieks, draudzīgākais nobrauciens un arī skaļākie līdzjutēji, jo skatītāju atbalsts ir ļoti svarīgs. Kuri festivāla dalībnieki uzvarēs īpašajās nominācijās, noskaidrosim reportāžā.

“Pirmās dienas kopsavilkums”

Oskars sekos līdzi arī Ziemas festivāla otrās dienas norisei, lai ne vien ielūkoties festivāla aizkulisēs, bet arī izmēģinātu spēkus sacensību disciplīnās.

Video reportāžas no Latvijas Skolu ziemas Olimpiskā festivāla skatāmas lietotnē LMT Straume un internetā.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai Valmierā vajag uzstādīt fotoradarus?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SS.COM Vakances (Vajadzīgi darbinieki) - Palīgs Mēs esam vadošais un pieredzes bagātākais saplānot prasme servisa - Sludinājumi Mēs esam vadošais un pieredzes bagātākais pilna servisa tirgus, sociālo, mediju pētījumu un konsultāciju uzņēmums Latvijā, un šobrīd aicinām uz sadarbību NTERVĒTĀJUS IEDZĪVOTĀJU DZĪVESVIETĀS VALMIERĀ UN VALMIERAS APKAIMĒ. Mēs sagaidām, ka Tev:ir teicamas latviešu un labas krievu valodas zināšanas; prasme pielietot praksē datorlietotāja iemaņas; ir iegūta vismaz vidējā izglītība; B kategorijas autovadītāja apliecība un Tev ir automašīna un/vai Tu spēj operatīvi saplānot pārvietošanās iespējas, izmantojot sabiedrisko transportu.  Augstu vērtēsim, ja Tev:ir sarunas vadītāja/-as, intervētāja/-as pieredze; piemīt drosme un prasme ieinteresēt un motivēt cilvēkus; ir personīga atbildības izjūta par Tev uzticēto uzdevumu; sagādā patiesu prieku sarunas; ir interese par pētījumu nozari.  Uzticēsim Tev:interviju veikšanu iedzīvotāju dzīvesvietās un iegūto datu kvalitatīvu ievadi programmā.  Piedāvāsim Tev:pieredzi starptautiskā pētījumu uzņēmumā Latvijā; individuālu apmācību pirms sadarbības uzsākšanas; veicamajiem pienākumiem, nozarei un tirgus situācijai atbilstošu atlīdzību - par katru kvalitatīvi paveiktu interviju (6.00€-15.00€ pēc nodokļu nomaksas) pienākumu veikšanai patērēto transporta un/vai degvielas izdevumu kompensāciju; nelaimes gadījumu apdrošināšanu; veselības apdrošināšanu pēc sešu mēnešu rezultatīvas sadarbības - tiek paveiks noteiktais uzdevums katrā no projektiem.  Sūti mums pieteikumu uz darbs@tns.lv, jautājumu gadījumā zvani uz tālruņiem 80000004, 67096313. *Piesakoties vakancei, pretendents piekrīt savu personas datu apstrādei saskaņā ar fizisko personu datu aizsardzības regulējuma noteikumiem. Visa atlases procesā saņemtā informācija par pretendentu tiks izmantota tikai un vienīgi pretendenta profesionālās piemērotības izvērtēšanai konkrētajam amatam. Personas datu pārzinis: SIA “TNS Latvia”, Kronvalda bulvāris 3-2, Rīga, LV-1010. Profesija: INTERVĒTĀJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera Darba veids: Uzņēmuma līgums Darbības joma: Cita Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Uzņēmuma līgums Aktuāla līdz: 2019-11-30 Kontaktpersona: Sūtīt pieteikumu uz darbs@tns.lv, jautājumu gadījumā zvanīt uz 80000004, 67096313. Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

Mūsu partneri