Valmieras Ziņas

Video: reportāža no Latvijas Skolu ziemas Olimpiskā festivāla

Lasīšanas laiks: 2 min

Šajā nedēļas nogalē, 1. un 2. martā, Ērgļos un Viešūra kalnā norisinās skolu jauniešu lielākās ziemas sporta veidu sacensības – Latvijas Skolu ziemas Olimpiskais festivāls. LMT Straume piedāvā video reportāžu no sacensību atklāšanas dienas un intervijas ar festivāla organizatoriem, dalībniekiem un vēstnesi skeitbordistu Madaru Apsi.

Festivāla sacensībās piedalās 5.-12. klašu jaunieši. Šogad 13 individuālajās un komandu disciplīnās – gan klasiskajos ziemas sporta veidos, gan tādās disciplīnās kā ziemas orientēšanās vai braukšana ar ragaviņām – sacenšas gandrīz 1300 jaunieši no 139 Latvijas skolām. Sporta fans Oskars Kaņeps-Kalniņš uz sarunu aicinājis festivāla organizētāju Ilvu Ciemiti, lai noskaidrotu, kas jauns gaidāms šī gada sacīkstēs. Oskars Ērgļos satiek arī sacensību dalībniekus, kuri atklāj – sportiskai cīņai gatavojušies kārtīgi.

“Sācies Ziemas festivāls”

Latvijas Skolu ziemas Olimpiskajās spēļu festivāla atklāšanas dienā Oskars tiekas ar Einaru Fogeli, Latvijas Sporta federāciju padomes prezidentu un Aldonu Vrubļevski, Latvijas Olimpiskās komitejas prezidentu, kuri neslēpj prieku par jauniešu milzu atsaucību un interesi par sportu.

Oskars nolēmis arī pārbaudīt festivāla dalībnieku zināšanas erudīcijas spēlē “Cietais rieksts” un sagatavojis visai asprātīgu jautājumu. Vai visi aptaujātie jaunieši zinās pareizo atbildi, noskaidrosim reportāžā.

“Atklāšana”

Par šī gada Ziemas festivāla vēstnesi ir kļuvis viens no populārākajiem skeitbordistiem ne vien Latvijā, bet arī pasaulē – Madars Apse, kurš savulaik, skolas gados festivālā startējis snovborda disciplīnā. Oskars izaicina Madaru ar skeitborda dēli nolaisties pa sniegotu kalnu. Ideja izrādās sarežģītāka, nekā sākumā šķita!

“Izaicinājums ar Madaru Apsi”

Tikmēr Viešūra kalnā sacensības noris pilnā sparā, un Oskars devies aprunāties ar sportotājiem, lai noskaidrotu, kādi ir jauniešu paņēmieni izcilu rezultātu sasniegšanai.

“Notikumi Viešūra kalnā”

Skolēnu centība ir apbrīnojama, tādēļ Oskars nolēmis izvirzīt pats savas nominācijas – karstasinīgākais dalībnieks, draudzīgākais nobrauciens un arī skaļākie līdzjutēji, jo skatītāju atbalsts ir ļoti svarīgs. Kuri festivāla dalībnieki uzvarēs īpašajās nominācijās, noskaidrosim reportāžā.

“Pirmās dienas kopsavilkums”

Oskars sekos līdzi arī Ziemas festivāla otrās dienas norisei, lai ne vien ielūkoties festivāla aizkulisēs, bet arī izmēģinātu spēkus sacensību disciplīnās.

Video reportāžas no Latvijas Skolu ziemas Olimpiskā festivāla skatāmas lietotnē LMT Straume un internetā.

Aktuālais jautājums

Kas, jūsuprāt, ir Valmieras sports nr.1?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "KOCĒNU KOMUNĀLĀ SAIMNIECĪBA" aicina SANTEHNIĶI Pienākumi: Veikt komercuzskaites mēraparātu, ūdens patēriņa skaitītāju un siltumenerģijas skaitītāju mezglu montāžas darbus; Veikt ūdenssaimniecības un siltumapgādes inženierkomunikāciju un iekārtu montāžas, ekspluatācijas, remonta un pilnveidošanas darbus, izmantojot atbilstošas iekārtas, instrumentus un tehnoloģiskos paņēmienus; Iesaistīties ūdenssaimniecības/siltumapgādes avāriju novēršanas darbos. Prasības: Prasme patstāvīgi organizēt sava darba pienākumu izpildi, noteikt prioritātes, plānot savu darbu; Prasme pielietot mūsdienu tehnoloģijas darba procesā; Teicamas saskarsmes spējas, spēja strādāt gan patstāvīgi, gan komandā; Augsta atbildības sajūta, mērķtiecīgums, iniciatīva. B kategorijas autovadītāja apliecība. Uzņēmums piedāvā: Darbu stabilā uzņēmumā; Veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika; Darba līgumu uz nenoteiktu laiku; Darba pienākumu pildīšanai darba automašīnu; Darba vieta – Kocēnu un Burtnieku apvienības teritorija Valmieras novadā. CV sūtīt uz e-pastu birojs@siakks.lv ar norādi santehniķis. Profesija: SANTEHNIĶIS Darba vietas adrese: LATVIJA, Alejas iela 8, Kocēni, Kocēnu pag., Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-07-05 Kontaktpersona: Māris Heinols Izglītības līmenis: Profesionālā pamatizglītība

Mūsu partneri