Valmieras Ziņas

ViA studente ar ideju “Papildinātās realitātes rozā brilles” iekļūst konkursa finālā

Lasīšanas laiks: < 1 min

ResearchSlam ir Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) organizēts konkurss, kas jau 4.gadu izaicina Latvijas augstskolu maģistrantus un doktorantus pastāstīt sabiedrībai par saviem zinātniskajiem pētījumiem vienkārši, liecina informācija ResearchSlam mājaslapā. Finālā iekļuvusi arī Vidzemes Augstskolas (ViA) studente Silva Vikmane, par rezultātiem ziņo organizētāji.

Silvas ideja “Papildinātās realitātes rozā brilles” balstīta pētījumā par papildinātās realitātes tehnoloģiju attīstību un iespēju tās integrēt tūrisma piedāvājumā.

Konkursantam, uzstājoties ar desmit minūšu garu prezentāciju, jāiepazīstina klātesošie ar savu pētījumu. Uzstāšanās var būt dziesma, eksperiments, stāsts, etīde, deja vai jebkurš cits konkursanta izvēlēts veids. Par uzstāšanos saņemts žūrijas un skatītāju vērtējums.

Seši labākie maģistranti un doktoranti sacentīsies finālā 15.maijā, uzstājoties atkārtoti, atbildot uz žūrijas jautājumiem un sadalot savā starpā stipendiju fondu.

Silvas prezentāciju apskatīt un atbalstīt konkursanti iespējams šeit.

Konkursu organizē RTU Doktorantūras skola. Atbalsta: AS «Exigen Services Latvia», SIA «VISMA Enterprise», SIA «Sigmanet», mūzikas restorāns «Pacho Music Café», rokas pulksteņu dizaina izstrādes zīmols «May28th», Somijas vadošā kompānija konditorejas nozarē «Fazer» un uzstāšanās meistarības lietpratēji «runaskursi.lv».

 

Aktuālais jautājums

Vai esi iepazinies ar jauno Valmieras novada teritoriālo plānojumu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SIA “VALMIERAS NAMSAIMNIEKS”  aicina savā komandā kolēģi uz nenoteiktu laiku  DZĪVNIEKU KOPĒJU Galvenie amata pienākumi: Veikt dzīvnieku kopšanas darbus Valmieras novada dzīvnieku patversmē: kopt un uzraudzīt dzīvnieku mītnes; apkopt un barot dzīvniekus; nodrošināt labturības prasības dzīvniekiem; veikt citus ar dzīvnieku aprūpi saistītus pienākumus; veikt klaiņojošu vai bezpalīdzības stāvoklī nonākušu mājas dzīvnieku ķeršanu. Prasības kandidātiem: Vismaz vispārējā vidējā izglītība; B kategorijas auto vadītāja apliecība; Darba pieredze ar dzīvniekiem tiks uzskatīta par priekšrocību; Dzīvnieku ķērāja apliecība tiks uzskatīta par priekšrocību; Labas komunikācijas un sadarbības prasmes. Piedāvājam: Atbildīgu darbu Valmieras novada dzīvnieku patversmē; Normālo darba laiku ar summētā darba laika uzskaiti; Atalgojumu no EUR 780.00 un piemaksu līdz 30% pirms nodokļu nomaksas; Veselības apdrošināšanu pēc nostrādātiem 6 mēnešiem; Nelaimes gadījumu apdrošināšanu pēc nostrādātiem 3 mēnešiem; Labumu grozu atbilstoši koplīgumam; Līdzmaksājumu sporta aktivitātēm. Pieteikties līdz 12.06.2026., sūtot CV elektroniski uz namsaimnieks@v-nami.lv vai uz adresi: SIA “VALMIERAS NAMSAIMNIEKS”, Semināra iela 2a, Valmiera, Valmieras novads, LV-4201. Sazināsimies tikai ar tiem pretendentiem, kurus aicināsim uz pārrunām. Tālrunis informācijai: 64207300. Informējam, ka Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti šīs atlases konkursa ietvaros. Datu pārzinis ir SIA “VALMIERAS NAMSAIMNIEKS”, Semināra iela 2a, Valmiera, Valmieras novads, LV-4201. Profesija: DZĪVNIEKU PĀRRAUGS Darba vietas adrese: LATVIJA, Mālu iela 5, Valmiera, Valmieras nov. Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2026-06-12 Kontaktpersona: VALMIERAS NAMSAIMNIEKS VALMIERAS NAMSAIMNIEKS

Mūsu partneri