VČH Veterānu pusfināls sākas ar neizšķirtu starp “Gulbene” un VEC hokejistiem

Lasīšanas laiks: < 1 min

Otrdien, 31. martā Vidzemes hokeja čempionāta veterānu turnīrā pusfināla sērijas pirmajā spēlē ar neizšķirtu rezultātu noslēdzās mačs starp VEC un “Gulbene” hokejistiem.

VČH veterānu līgas play-off pusfināls: VEC - "Gulbene" 2:2 (1:1, 0:1, 1:0)

Regulārās sezonas uzvarētāji VEC uzreiz kvalificējās pusfinālam, savukārt sestās vietas ieguvēji "Gulbene" ceturtdaļfinālā negaidīti uzveica "Smiltenes vanagi" hokejistus. Pusfināla sēriju ar ātru vārtu guvumu atklāja VEC hokejists Marks Cepeļevs, jau 44. sekundē raidot ripu Ginta Sukša sargātajos vārtos. Tomēr gulbenieši ilgi atrasties iedzinējos nevēlējās un 4. spēles minūtē Alberts Bubišs izlīdzināja spēles rezultātu - 1:1. Šādi pirmā trešdaļa noslēdzās. Otrā perioda ceturtajā minūtē, pēc Anda Auguļa metiena Marta Kalniņa sargātajos vārtos, vadību pārņēma "Gulbene" vienība, izvirzoties vadībā ar 2:1. Līdzvērtīgā cīņā otrā trešdaļa noslēdzās. Noslēdzošas trešdaļas sākumā vien pēc 15 nospēlētām sekundēm VEC izlīdzināja rezultātu - 2:2. Ar vārtu guvumu izcēlās Uldis Dancis. Līdz spēles noslēgumam VEC ieguva metienu pārsvaru, tomēr momentus realizēt neizdevās un mačs noslēdzās ar neizšķirtu rezultātu - 2:2. Sērijas izšķirošā spēle norisināsies 7. aprīlī.

Vidzemes hokeja čempionāta veterānu līgas play-off sērijās uzvarētāji tiek noskaidroti divu spēļu summā. Ceturtdaļfinālā pie uzvarām tika turnīra vicelīderi "Inflekss". Savukārt "Gulbene" un "Cēsis" sagādāja pārsteigumus, apspēlējot regulārajā turnīrā augstākas vietas ieņēmušās komandas.

21:35Fināls 2. spēle-

Veterānu līgas pusfinālā pirmo spēli ceturtdien aizvadīs "Inflekss" un "Cēsis" .

Izslēgšanas spēļu zars:

SIA „Firma Madara 89” - viens no lielākajiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem, kas veiksmīgi darbojas pārtikas mazumtirdzniecībā un ēdināšanā, piedāvā darbu  PAVĀRAM (-EI) ēdināšanas uzņēmumā “Pasēdnīca”,Rīgas ielā 64, Valmierā. Prasības kandidātiem: • vēlama atbilstoša izglītība vai darba pieredze pavāra amatā; • godīgums un augsta atbildības sajūta; • pozitīva attieksme pret darbu; • spēja strādāt komandā un maiņu darbā. Galvenie darba pienākumi: • garšīga un kvalitatīva ēdiena gatavošana saskaņā ar kalkulācijām; • tehnoloģisko procesu pārzināšana un ievērošana; • sekot produkcijas kvalitātei, produktu glabāšanas un gatavās produkcijas realizācijas termiņiem. Piedāvājam: • veselības apdrošināšanu; • mūsdienīgu darba vidi; • papildus sociālās garantijas pēc nostrādāta gada; • atmaksātus papildatvaļinājumus; • svētku dāvanas; • profesionālās un personīgās izaugsmes iespējas; • darba alga no EUR 1000 – 1050 (bruto)/6.00 - 6.50 EUR/h. CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: cv@madara89.lv ar norādi - Pavārs Valmierā,vai pieteikties personīgi WhatsApp vai zvanot pa mob.tel.nr. +371 26167218. Profesija: PAVĀRS Darba vietas adrese: LATVIJA, Rīgas iela 64, Valmiera, Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ēdināšana / Pārtikas rūpniecība Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-05-16 Kontaktpersona: CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: cv@madara89.lv Vai pieteikties WhatsApp: +371 26167218