Valmieras Ziņas

Vēsturiskas “Grandu cīņas 2021” svaigā formātā

Jau vairākus gadus Vidzemes Augstskolas Studentu apvienība (ViASA) organizē pavasara sporta spēles, kas studentu vidū izpelnījušās lielu atzinību. Šogad, mainot “Grandu Cīņas 2021” un veidojot vēsturi pavisam jaunā formātā, dažādu Vidzemes Augstskolas studiju programmu pārstāvji no 12.aprīļa līdz 7. maijam cīnīsies par Grandu cīņu uzvarētāju titulu četros dažādos posmos.

Vidzemes Augstskolas Studentu apvienību neaptur izaicinājumi un ar lielu sparu dodamies pretī pandēmijai un laužam digitālo burbuli. Šajā pasākumā ļausim studentiem sajust uzvaras un komandas garu, kas laikā, kad lielākā dienas daļa tiek pavadīta pie lekcijām, ir MUST HAVE! Sacensībās studentiem būs iespēja iegūt balvas, kuras nodrošinās piedzīvojumiem pilnu vasaru.

Kā notiks sacensības? Katrs savā pilsētā, tomēr kā komanda cīnīsies, kopā vācot punktus četros dažādos posmos. Pirmais posms kilometrāža – nedēļas laikā visa komanda krāj noietos un noskrietos kilometrus, izmantojot aplikāciju “Strava”. Visa komanda individuāli pilda šo uzdevumu, posma beigās visu komandu pārstāvju kilometri summējas un tiek noteikts vidējais veiktais kilometru daudzums. Otrajā posmā būs “ViAktorīna”, kas ir jaunums Vidzemes Augstskolā, un katru mēnesi spēles tematika mainās. Tieši šī posma tematika būs sports, sportisti un veselīgs dzīvesveids. Nākamajā posmā, izmantojot speciālu mobilo lietotni, “Grandu Cīņu 2021” censoņiem četru stundu garumā būs jāatbild uz jautājumiem, jāveido foto un video jautājumu atbildes, jāveic dažādi uzdevumi un jākrāj punkti spēlē “Cilpošana ar putniem”. Spēle ir speciāli izstrādāta Vidzemes Augstskolas studentiem sadarbībā ar uzņēmumu “Eži”. Noslēdzošajā posmā, kas ir attālinātā stafete, katrs komandas dalībnieks izpildīs vienu uzdevumu – basketbola soda metienus, volejbola piespēles virs galvas, lēcienus ar lecamauklu, planku, pietupienus ar olu. Šajā posmā, katrs dalībnieks iesūta video, kā veic konkrēto uzdevumu. Studentu komandām ir laika termiņš – nedēļa katram posmam, lai sasniegtu pēc iespējas augstāku rezultātu, attiecīgi kopā veidojot aktīvu sacensību mēnesi, lai noskaidrotu, kuri ir labākie.

“Grandu Cīņas 2021” ir kā iespēja studentiem izlauzties no digitālās vides, kas ikdienā mūs visus neatstāj ne mirkli. Pasākums ir iespēja atkal satikties un socializēties ar saviem augstskolas biedriem, pavadot laiku aktīvi dabā.  Jau ierastais komandas sports citā gaisotnē šī gada oriģinālajās sacīkstēs.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai tu vakcinēsies pret Covid-19?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SIA "Lat Met" aicina darbā Biroja darbinieku metālapstrādes cehā SIA "Lat Met" pamatā ir metālapstrādes uzņēmums, kas specializējies praktisku dizaina metāla izstrādājumu ražošanas jomā - margas, kāpnes, mēbeles, nožogojumi, utt. Meklējam papildspēkus metāla apstrādes ceha ofisā. Amata pienākumi saistībā ar pasūtījumu apstrādi, tāmēšanu, komunikāciju ar klientu, komercpiedāvājumu sagatavošanu un nodošanu ražošanā, kvalitātes vadības sistēmas uzturēšanu, utt. Galvenie amata pienākumi:  Komercpiedāvājumu sagatavošana – tāmēšana;  Pasūtījuma specifikācijas saskaņošana ar klientu, komunikācija ar klientu;  Kalkulāciju un komercpiedāvājumu sagatavošana;  Rēķinu reģistrēšana un izrakstīšana;  Materiālu un transporta pakalpojumu pasūtīšana;  Kvalitātes vadības sistēmas uzturēšana. Amata pienākumi var manīties atkarībā no darba pretendentu kompetences un iemaņām. Prasības darba pretendentiem:  3 gadu darba pieredze ofisa darbā, tirdzniecībā, projektu vadībā vai ražošanas darba organizēšanā;  Loģiskā domāšana, apķērība un pozitīva attieksme;  Labas komunikācijas prasmes - spēja brīvi un pārliecinoši komunicēt ar klientiem tiekoties klātienē, sazinoties pa tālruni vai elektroniski;  Pozitīva attieksme pret darbu un kolēģiem, spēja patstāvīgi pieņemt lēmumus un rast risinājumu dažādās situācijās;  Vēlme strādāt metāla izstrādājumu ražošanas un tirdzniecības nozarē;  Prasmes darbam ar datoru. Par priekšrocību tiks uzskatīta:  Izpratne par tehniska darba organizēšanu, tāmēšanu;  Prasme strādāt ar kādu no projektēšanas datorprogrammām;  Spēja lasīt un saprast metāla izstrādājumu rasējumus un veikt vienkāršus labojumus vai papildinājumus. Atalgojums: uzsākot darbu 850EUR (bruto) = ~650EUR ( neto alga "uz rokas") Iespējams nepilnas slodzes darba laiks un/vai daļējs darbs no mājām. Darba vietas adrese: “Meistari”, Rubene, Kocēnu pag., Kocēnu nov., LV-4227 (300m no Rubenes baznīcas). Pieteikties iespējams: Sūtot motivācijas vēstuli un CV uz e-pastu aigars@latmet.com vai aizpildot kontaktu formu mūsu mājas lapā http://www.latmet.eu/vakances/ Papildus info: Mēs šobrīd meklējam ofisa darbinieku ar labām komunikācijas spējām, tāpēc no pretendentiem sagaidām arī motivācijas vēstuli un/vai mazliet plašāku aprakstu par sevi. Profesija: BIROJA ADMINISTRATORS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Meistari, Kocēnu pag., Kocēnu nov. Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Nepilna slodze Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-06-07 Kontaktpersona: Pieteikties var, aizpildot kontaktu formu http://www.latmet.eu/vakances, t. 29429956.

VALSTS SOCIĀLĀS APRŪPES CENTRS "ZEMGALE" (40900035103)  aicina darbā  APKOPĒJU filiālē "RŪJA” 1 amata vieta uz nenoteiktu laiku Prasības pretendentam: • Pamatizglītība. • Pieredze nav nepieciešama. • Spēja būt klientorientētam, nosvērtam, vērīgam, lojālam. Galvenie pienākumi: • Tīrīt telpas – slaucīt, mazgāt grīdas, sienas. • Veikt sanitāro mezglu un citu telpu uzkopšanu saskaņā ar sanitāri tehniskajām prasībām. • Iztīrīt atkritumu tvertnes – iznest atkritumus, un ielikt tīru maisiņu. • Mazgāt logus un to rāmjus, palodzes. • Laistīt un kopt istabas augus. Piedāvājam: • Atalgojumu no EUR 500 bruto; • Sociālās garantijas atbilstoši valsts pārvaldē noteiktajam; • Darba pieredzi valsts pārvaldē; • Labus darba apstākļus; • Draudzīgus, atsaucīgus un profesionālus kolēģus; Darba vietas adrese: VSAC "Zemgale" filiāle "Rūja", Pansionāts "Rūja", Jeru pagasts, Rūjienas novads. Profesionālās darbības aprakstu (CV) ar norādi "Apkopēja" sūtīt uz e-pastu: Nadezda.Graudina@vsaczemgale.gov.lv.  Piesakot savu kandidatūru uz izsludināto amata vietu, Jūs uzticat savus personas datus Valsts sociālās aprūpes centram “Zemgale”. Detalizēta informācija par personas datu apstrādes aspektiem šī nolūka sasniegšanai ir norādīta iestādes mājas lapā, adrese: https://www.vsaczemgale.gov.lv/lv/privatuma-politika Informējam, ka sazināsimies tikai ar tiem kandidātiem, kuri tiks aicināti uz interviju. Par atteikumu ziņosim tikai tiem kandidātiem, kas tiks uzaicināti uz interviju. Gadījumā, ja divu nedēļu laikā pēc CV nosūtīšanas neesat saņēmis uzaicinājumu uz darba interviju, varat uzskatīt, ka Jūsu kandidatūra netika virzīta pārrunu kārtai. Profesija: APKOPĒJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Pansionāts Rūja, Jeri, Jeru pag., Rūjienas nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Veselības aprūpe / Sociālā aprūpe Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-05-14 Kontaktpersona: Jānis Flaksis Izglītības līmenis: Pamatizglītība

Mūsu partneri