Valmieras Ziņas

Vēsturiskas “Grandu cīņas 2021” svaigā formātā

Lasīšanas laiks: 2 min

Jau vairākus gadus Vidzemes Augstskolas Studentu apvienība (ViASA) organizē pavasara sporta spēles, kas studentu vidū izpelnījušās lielu atzinību. Šogad, mainot “Grandu Cīņas 2021” un veidojot vēsturi pavisam jaunā formātā, dažādu Vidzemes Augstskolas studiju programmu pārstāvji no 12.aprīļa līdz 7. maijam cīnīsies par Grandu cīņu uzvarētāju titulu četros dažādos posmos.

Vidzemes Augstskolas Studentu apvienību neaptur izaicinājumi un ar lielu sparu dodamies pretī pandēmijai un laužam digitālo burbuli. Šajā pasākumā ļausim studentiem sajust uzvaras un komandas garu, kas laikā, kad lielākā dienas daļa tiek pavadīta pie lekcijām, ir MUST HAVE! Sacensībās studentiem būs iespēja iegūt balvas, kuras nodrošinās piedzīvojumiem pilnu vasaru.

Kā notiks sacensības? Katrs savā pilsētā, tomēr kā komanda cīnīsies, kopā vācot punktus četros dažādos posmos. Pirmais posms kilometrāža – nedēļas laikā visa komanda krāj noietos un noskrietos kilometrus, izmantojot aplikāciju “Strava”. Visa komanda individuāli pilda šo uzdevumu, posma beigās visu komandu pārstāvju kilometri summējas un tiek noteikts vidējais veiktais kilometru daudzums. Otrajā posmā būs “ViAktorīna”, kas ir jaunums Vidzemes Augstskolā, un katru mēnesi spēles tematika mainās. Tieši šī posma tematika būs sports, sportisti un veselīgs dzīvesveids. Nākamajā posmā, izmantojot speciālu mobilo lietotni, “Grandu Cīņu 2021” censoņiem četru stundu garumā būs jāatbild uz jautājumiem, jāveido foto un video jautājumu atbildes, jāveic dažādi uzdevumi un jākrāj punkti spēlē “Cilpošana ar putniem”. Spēle ir speciāli izstrādāta Vidzemes Augstskolas studentiem sadarbībā ar uzņēmumu “Eži”. Noslēdzošajā posmā, kas ir attālinātā stafete, katrs komandas dalībnieks izpildīs vienu uzdevumu – basketbola soda metienus, volejbola piespēles virs galvas, lēcienus ar lecamauklu, planku, pietupienus ar olu. Šajā posmā, katrs dalībnieks iesūta video, kā veic konkrēto uzdevumu. Studentu komandām ir laika termiņš – nedēļa katram posmam, lai sasniegtu pēc iespējas augstāku rezultātu, attiecīgi kopā veidojot aktīvu sacensību mēnesi, lai noskaidrotu, kuri ir labākie.

“Grandu Cīņas 2021” ir kā iespēja studentiem izlauzties no digitālās vides, kas ikdienā mūs visus neatstāj ne mirkli. Pasākums ir iespēja atkal satikties un socializēties ar saviem augstskolas biedriem, pavadot laiku aktīvi dabā.  Jau ierastais komandas sports citā gaisotnē šī gada oriģinālajās sacīkstēs.

SIA "BONO" Meža īpašumu, Cirsmu un Lauksaimniecības zemju  Pārdevēju BONO ir kokrūpniecības un mežsaimniecības nozares uzņēmums. Uzņēmuma darbības virzieni aptver kokmateriālu ieguvi, loģistiku, pirmapstrādi, tālākapstrādi, tirdzniecību un koka māju ražošanu. BONO ir kļuvis par pilnībā integrētu uzņēmumu grupu, kas tiecās izmantot vismodernākās tehnoloģijas un ražošanas metodes, lai koksne iegūtu augstāku pievienoto vērtību visos vērtību ķēdes posmos. GALVENIE DARBA PIENĀKUMI: ▪ Veikt izejošos zvanus potenciālajiem klientiem, lai identificētu interesi par meža īpašuma/lauksaimniecības zemes pārdošanu vai meža izstrādi. ▪ Pārliecināt potenciālos klientus par izteiktā piedāvājuma priekšrocībām un vienoties par darījumu; ▪ Sadarboties ar citām uzņēmuma nodaļām-vērtēšanas/projektu vadības/juridisko nodaļu u.c. pēc nepieciešamības, lai veiksmīgi novērtētu īpašumus, nodotu informāciju par plānoto darījumu kolēģiem. ▪ Izpētīt un saprast uzņēmuma meža īpašumu; cirsmu un lauksaimniecības zemju pirkšanas piedāvājumus. GALVENĀS PRASĪBAS: ▪ Spēja efektīvi un laipni komunicēt, izmantojot tālruni; ▪ Iepriekšēja pieredze zvanu centrā, telemārketingā vai aktīvā pārdošanā pa telefonu B2C sektorā tiks uzskatīta par priekšrocību; ▪ Vēlme apgūt un izprast meža īpašumu; cirsmu un lauksaimniecības zemju biznesa nianses; ▪ Izturība un motivācija ikdienā strādāt ar lielu zvanu apjomu; ▪ Spēja strādāt komandā un sadarboties ar citiem departamentiem; ▪ Labas latviešu un vēlamas krievu valodas prasmes gan mutiski, gan rakstiski. MĒS PIEDĀVĀJAM: ▪ Veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika; ▪ Apmācības un iespēju attīstīties uzņēmumā; ▪ Iespēja strādāt no mūsdienīgas un ērtas darba vides Beātes iela 5; Valmiera; LV-4201. ▪ Konkurētspējīgu atalgojumu sākot no 1800EUR bruto + kvartāla bonusu sistēma - balstīta uz sasniegto rezultātu; ▪ Draudzīgu darba vidi un atbalstošu kolektīvu; ▪ Apmaksātus telekomunikācijas pakalpojumus CV sūtīt uz e-pastu recruitment@bonotimber.com Profesija: PĀRDOŠANAS SPECIĀLISTS Darba vietas adrese: LATVIJA, Beātes iela 5, Valmiera, Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Darbības joma: Lauksaimniecība / Vide Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-07-21

Mēs, AS Brink’S Latvia, esam daļa no Amerikas Savienoto Valstu koncerna Brink’S, kas ir globāls līderis skaidras naudas pārvadājumu jomā. Šobrīd mēs aktīvi meklējam savā komandā inkasentu (-i) darbam Valmierā. Mēs lepojamies ar savu 120 cilvēku lielu un stabilu komandu Latvijā un 165 gadu pieredzi pasaulē. Mēs ar prieku sniedzam pakalpojumus vairāk kā 600 klientiem visā Latvijā. Mūsu vērtības ir Drošība, Fokuss uz klientiem, Ētika un godīgums, Darbinieku pieredze, Pastāvīgi uzlabojumi, Dažādība un komanda. Regulāri veikto personāla lojalitātes aptauju rezultāti rāda, ka mūsu darbinieki augstāk par visu vērtē savus kolēģus un darba saturu. Pievienojoties mums, TU iegūsi valstij nozīmīgu darbu starptautiskā, nozares lielākajā uzņēmumā, kā arī: - profesionālu kolēģu un zinoša vadītāja atbalstu - apmācības veiksmīgai darba uzsākšanai - finansiālu atbalstu apsardzes sertifikāta iegūšanai un pagarināšanai - veselības apdrošināšanu ar pirmo darba dienu - atalgojumu 6.2-7.0 EUR bruto/h, vienmēr laikā - darba apģērbu ērtam darbam, dienesta ieroci un citu ekipējumu Mēs TEV uzticēsim materiālo vērtību inkasāciju, apsardzi un pārvadāšanu, nodrošinot izcilu servisu mūsu klientiem. Mēs sagaidām, ka Tev ir: apsardzes sertifikāts un nepieciešamie dokumenti ieroča nēsāšanas apliecības noformēšanai, B kategorijas autovadītāja apliecība, latviešu valodas prasme un augsta atbildības sajūta. CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: hr.lv@brinks.com AS “Brink's Latvia” apstrādās Jūsu personas datus, kas iegūti atlases procesā, lai veiktu atlasi amatam, uz kuru pretendējat, un aizsargātu mūsu intereses strīdu rašanās gadījumā. Atkarībā no amata mēs varam kopīgot Jūsu personas datus ar citiem Brink’s uzņēmumiem, kas ir iesaistīti atlases procesā, un daži no uzņēmumiem var atrasties ārpus ES. Ja Jūs netiksiet pieņemts darbā, mēs iznīcināsim Jūsu datus tā kalendārā gada beigās, kas seko gadam, kurā pieteicāties darbam. Ja vēlaties iegūt plašāku informāciju par to, kā mēs apstrādājam Jūsu datus, lūdzam sazināties ar mums pirms pieteikšanās šim amatam. Ja vēlaties saņemt piedāvājumus dalībai citos konkursos, tostarp uz citiem amatiem, lūdzam norādīt to savā pieteikumā. Lūdzam ņemt vērā, ka šādos gadījumos Jūsu dati tiks kopīgoti Brink's grupas ietvaros (tostarp ārpus ES), kā arī Jūs varat saņemt piedāvājumus dalībai konkursos no citiem Brink's grupas uzņēmumiem. Pateicamies par atsaucību. Profesija: INKASENTS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-07-31 Kontaktpersona: CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: hr.lv@brinks.com

Mūsu partneri