Valmieras Ziņas

Vēsturiskas “Grandu cīņas 2021” svaigā formātā

Jau vairākus gadus Vidzemes Augstskolas Studentu apvienība (ViASA) organizē pavasara sporta spēles, kas studentu vidū izpelnījušās lielu atzinību. Šogad, mainot “Grandu Cīņas 2021” un veidojot vēsturi pavisam jaunā formātā, dažādu Vidzemes Augstskolas studiju programmu pārstāvji no 12.aprīļa līdz 7. maijam cīnīsies par Grandu cīņu uzvarētāju titulu četros dažādos posmos.

Vidzemes Augstskolas Studentu apvienību neaptur izaicinājumi un ar lielu sparu dodamies pretī pandēmijai un laužam digitālo burbuli. Šajā pasākumā ļausim studentiem sajust uzvaras un komandas garu, kas laikā, kad lielākā dienas daļa tiek pavadīta pie lekcijām, ir MUST HAVE! Sacensībās studentiem būs iespēja iegūt balvas, kuras nodrošinās piedzīvojumiem pilnu vasaru.

Kā notiks sacensības? Katrs savā pilsētā, tomēr kā komanda cīnīsies, kopā vācot punktus četros dažādos posmos. Pirmais posms kilometrāža – nedēļas laikā visa komanda krāj noietos un noskrietos kilometrus, izmantojot aplikāciju “Strava”. Visa komanda individuāli pilda šo uzdevumu, posma beigās visu komandu pārstāvju kilometri summējas un tiek noteikts vidējais veiktais kilometru daudzums. Otrajā posmā būs “ViAktorīna”, kas ir jaunums Vidzemes Augstskolā, un katru mēnesi spēles tematika mainās. Tieši šī posma tematika būs sports, sportisti un veselīgs dzīvesveids. Nākamajā posmā, izmantojot speciālu mobilo lietotni, “Grandu Cīņu 2021” censoņiem četru stundu garumā būs jāatbild uz jautājumiem, jāveido foto un video jautājumu atbildes, jāveic dažādi uzdevumi un jākrāj punkti spēlē “Cilpošana ar putniem”. Spēle ir speciāli izstrādāta Vidzemes Augstskolas studentiem sadarbībā ar uzņēmumu “Eži”. Noslēdzošajā posmā, kas ir attālinātā stafete, katrs komandas dalībnieks izpildīs vienu uzdevumu – basketbola soda metienus, volejbola piespēles virs galvas, lēcienus ar lecamauklu, planku, pietupienus ar olu. Šajā posmā, katrs dalībnieks iesūta video, kā veic konkrēto uzdevumu. Studentu komandām ir laika termiņš – nedēļa katram posmam, lai sasniegtu pēc iespējas augstāku rezultātu, attiecīgi kopā veidojot aktīvu sacensību mēnesi, lai noskaidrotu, kuri ir labākie.

“Grandu Cīņas 2021” ir kā iespēja studentiem izlauzties no digitālās vides, kas ikdienā mūs visus neatstāj ne mirkli. Pasākums ir iespēja atkal satikties un socializēties ar saviem augstskolas biedriem, pavadot laiku aktīvi dabā.  Jau ierastais komandas sports citā gaisotnē šī gada oriģinālajās sacīkstēs.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai jūs apmierina Valmieras novada pašvaldības vēlēšanu rezultāts?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mūsu partneri