Valmieras Ziņas

Veselība ir katra paša rokās! Tev palīdzēs Tavs ”Mājas Dakteris”!

Neviens mēs neesam pasargāti no dažādām kaitēm, slimībām vai negadījumiem. Šis būs, iespējams, labākais veids kā veiksmīgi atrisināt veselības problēmas. Piemērots ne tikai visa vecuma cilvēkiem, no zīdaiņa līdz sirmam vecumam, bet jebkuram dzīvam organismam – dzīvniekiem, augiem (arī ūdens ir dzīvs!). Vienkāršs lietošanā ar efektīgu rezultātu pat dažu seansu laikā, atkarībā no veselības problēmām. Procedūra bez sāpēm, relaksējošā noskaņā. ”Mājas Dakteris” piedāvā viegli un ātri atbrīvoties no sāpēm, apaukstēšanās simptomiem, vīrusiem un slimībām. Īsā laikā sadziedēt sasitumus, brūces, apdegumus un rētas pēc operācijas. Lietojot regulāri un ilgtermiņā, ir iespēja atveseļoties no ēdēm (psoriāze), iekaisumiem (pumpas augoņi, čūlas, aknes), hroniskām un iedzimtām kaitēm, kaulu lūzumiem. Attīra, regulē un atjauno vielmaiņas procesus, novērš sirds-asinsvadu sistēmas traucējumus. Ieteicams lietot profilaksei, lai laikus pasargātu sevi no dažādām slimībām un kaitēm. ”Mājas Dakteris” būs palīgs arī sirgstošiem mājdzīvniekiem un nīkuļojošiem telpaugiem. Ar ”Mājas Dakteri” apstrādāts ūdens būs Jūsu veselīgā dzīvesveida pirmavots!

”Mājas Dakteris”, ir ģeometriski pareizi uzmodulēts tilpums, kas izskatās spoles tinuma formā, kurš mijiedarbībā ar ģeneratoru, dažādu (sinusa, meandra u.c.) signālu iedarbībā veido statisko strāvas lauku, kas noskaņots uz konkrētu, neizkropļotu un stabilu frekfenci, iedarbojoties uz dzīvajiem organismiem, to audiem, šūnām, molekulām līdz pat DNS struktūrai, palīdz organismam sakārtot smalkākās sastāvdaļas, ieskaitot auru.

Dziedniecības pamatā ir statiskais lauks, kas aptuveni līdzinās, kaķa pozitīvajam efektam uz vecmāmiņas sagurušajām kājām (tūkstotis reižu palielinājumā) vai īsta ekstrasensa, bioenerģiskā lauka iedarbībai uz organismu. Nekad nenogurstošs un vienmēr precīzs.    

”Mājas Dakteri” var nopirkt vai iznomāt. Aicinām interesēties par sadarbības iespējām skaistumkopšanas, masāžas, fizioterapijas u.c. salonus, kabinetus un individuālā darba veicējus. 

Mēs esam:

SIA „Kvartus”, reģ. Nr. 50203095741

Akmeņu iela 50A-25, Ogre, LV-5001

Tālrunis: 22126112

kvartus@inbox.lv

www.terapijuspole.lv

"Valmieras ziņas" jautā

Kā Covid-19 ietekmējis jūsu darbu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mūsu partneri