Valmieras Ziņas

Vēlies uzstāties autobusā? (1)

Koncerts braucošā autobusā, kur skatītāju rindās – pasažieri. Daži šādā neparastā koncertzālē iekāpuši tīšuprāt, daži pārsteigumā klausās un brīnās. Savukārt skatuves atrašanās vieta ir mākslinieku ziņā – kāds autobusu pieskandina, sēžot pēdējās rindās, cits – vidusdaļā, kur vairāk vietas instrumentiem, vēl kāds – pieturvietā. Ja Valmieras pilsētas svētku sestdienā, 27.jūlijā, vēlies uzstāties muzikālajā autobusā, piesakies līdz 14.jūlijam, rakstot pr@vtu-valmiera.lv vai zvanot 26443410.

Mākslinieki aicināti izvēlēties Valmieras dzimšanas dienai atbilstošu programmu. Vai tā būs iekustēšanās zaļumballes noskaņā, aicināšana dziedāt līdzi, instrumentāls baudījums, dziesmas latviešu valodā vai visā pasaulē zināmi gabali, paliek mākslinieku ziņā. Līdz šim autobusā uzstājies pat orķestra mazais sastāvs, koris, dueti, ģimenes, solo mākslinieki un bijuši vēl citi muzikāli priekšnesumi. Protams, mūziķi var izvēlēties arī stabilāku “skatuvi”, parastu pieturvietu pārvēršot skanošajā. Šī svētku platforma labprāt uzņemtu arī dejotājus. Muzikālo autobusu vēsturē tas būtu pirmais gadījums, ja uzstātos arī kustību meistari.

Neparastā muzikālo autobusu tradīcija norisināsies jau astoto gadu. Taču jau divus gadus kādā pieturvietā tiek izdancināts arī autobusa vadītājs. Vai tā būs arī šoreiz, jābrauc ar autobusu, jāklausās un jāskatās!

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

    Pērle Johanna - 02.07.2019 Atbildēt

    Piedalos

"Valmieras ziņas" jautā

Kā Covid-19 ietekmējis jūsu darbu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SIA „Firma Madara’89”- viens no lielākajiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem, kas veiksmīgi darbojas pārtikas mazumtirdzniecībā, piedāvā darbu pārdevējam (-ai) veikalā “ top!” Valkas ielā 1, Valmierā. Galvenie darba pienākumi: Pārtikas un nepārtikas preču tirdzniecība; Pircēju apkalpošana pie kases; Preču pieņemšana, pasūtīšana, uzskaite, izvietošana tirdzniecības zālē; Preču realizācijas termiņu, marķējuma, kvalitātes, uzglabāšanas apstākļu un atbilstošas temperatūras kontrole. Prasības kandidātiem: Vēlama vidējā vai vidējā speciālā izglītība; Vēlama pieredze pārtikas tirdzniecībā; Precizitāte, augsta atbildības sajūta. Piedāvājam: Interesantu darbu stabilā uzņēmumā; Mūsdienīgu darba vidi; Darbam atbilstošu atalgojumu un sociālās garantijas; Profesionālās un personīgās izaugsmes iespējas. Darba alga no EUR 500-650 (bruto) Darba laiks maiņās no plkst. 8.00-22.00 CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: vakances@madara89.lv, ar norādi – pārdevējs VALMIERĀ, Valkas ielā 1. Profesija: MAZUMTIRDZNIECĪBAS VEIKALA PĀRDEVĒJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valkas iela 1, Valmiera Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-06-19 Kontaktpersona: CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: vakances@madara89.lv ar amata un vietas norādi.

Mūsu partneri