Valmieras Ziņas

Vējš matos un dzīve kustībā – Valmieras bibliotēka aicina bērnus un jauniešus piedalīties vasaras lasīšanas programmā

Lasīšanas laiks: 2 min

Hei, Valmieras puikas un meitenes! Mācību gads ir beidzies, un vasara var sākties! Šogad Valmieras bibliotēkas Bērnu apkalpošanas nodaļa aicina bērnus un jauniešus vasaras brīvlaikā iesaistīties lasīšanas veicināšanas programmā “Zvirbulis lasa pilsētā”.

Lai piedalītos, nāc ciemos uz Valmieras bibliotēkas Bērnu apkalpošanas nodaļu, Cēsu ielā 4, un izvēlies četras grāmatas no Zvirbuļa grāmatu groza. Zinām, ka bibliotēkas plauktos, gluži kā pilsētas notikumu un pasākumu virpulī, dažkārt var apmaldīties. Tāpēc mūsu bibliotekāres ir nākušas lasītājiem talkā, atlasot interesantas un iztēli rosinošas grāmatas šīs vasaras programmai. No tām varēsi izvēlēties tās, kas uzrunā tieši tevi, un aizpildīt darba lapu ar uzdevumiem par izlasītajām grāmatām.

Vēl nezini, vai piedalīties?

Pačukstēsim, ka visus programmas dalībniekus vasaras nogalē Zvirbulis aicinās uz īpašām svinībām, kur gaidīs dāvanas un pārsteigumi. Kur un kad norisināsies svinības? Tas lai pagaidām paliek noslēpumā!

Plašāk par Zvirbuļa vasaras groza grāmatu veltēm un programmas noteikumiem aicinām lasīt Valmieras bibliotēkas mājaslapā – https://biblioteka.valmiera.lv/lv/berniem-un-jauniesiem/vejs-matos-un-dzive-kustiba-zvirbulis-sovasar-lasa-pilseta.

Vēlam, lai grāmata pilsētā ir labs sabiedrotais ik uz soļa – ķerot saules starus Gaujmalā, gaidot draugus uz soliņa blakus iepirkšanās centram vai slēpjoties no vasaras negaisa mākoņiem Valterkalniņa lapenē!

Aktuālais jautājums

Kā vērtē aizvadīto 2022. gadu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SIA „FIRMA MADARA 89” - viens no lielākajiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem, kas veiksmīgi darbojas pārtikas mazumtirdzniecībā, piedāvā darbu REMONTSTRĀDNIEKAM - TEHNIĶIM ar atrašanās vietu VALMIERĀ. Galvenie darba pienākumi: • Veikt visa veida saimnieciskos darbus veikalos, īpašumos un teritorijās: - inženierkomunikāciju apsaimniekošana; - ēku un konstruktīvo elementu uzturēšana; - telpu, to aprīkojuma, mēbeļu u.c. sīkie remontdarbi; - teritoriju uzkopšanas darbus – zāles pļaušanu ar dārza traktoru, zāles pļāvēju, trimmeri; - citus darbus, pēc vadītāja rīkojuma. Prasības pretendentiem: • Pieredze saimniecisko darbu veikšanā; • Zināšanas par darbā lietojamo instrumentu darbības principiem, lietošanas noteikumiem; • Spēja strādāt patstāvīgi un komandā; • “B” kategorijas autovadītāja apliecība; • Precizitāte, augsta atbildības sajūta. Piedāvājam: • Veselības apdrošināšanu; • Papildus sociālās garantijas pēc nostrādāta gada; • Svētku dāvanas; • Atmaksātus papildatvaļinājumus; • Dinamisku darbu stabilā uzņēmumā ar profesionālām pilnveides iespējām; • Profesionālās un personīgās izaugsmes iespējas; • Summētais darba laiks; • Darba alga pārbaudes laikā 6.50 EUR/h, pēc pārbaudes laika 7.00 EUR/h. Sūti CV vai pieteikumu ar norādi REMONTSRĀDNIEKS – TEHNIĶIS Valmierā uz e-pastu cv@madara89.lv vai zvani, sūti ziņu WhatsApp +371 26 659 016. Profesija: REMONTSTRĀDNIEKS Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2023-02-10 Kontaktpersona: CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: cv@madara89.lv vai pieteikties sūtot ziņu uz WhatsApp:+371 26659016

Mūsu partneri