Valmieras Ziņas

Veikalā “Mego” nozog gaļas izstrādājumus vairāk nekā 70 eiro vērtībā

Lasīšanas laiks: < 1 min

Trešdien, 22.aprīlī, policijā saņemts iesniegums par to, ka 18.aprīlī plkst. 11 Valmierā no veikala “Mego” Rīgas ielā 1975. gadā dzimusi sieviete nozagusi gaļu un gaļas izstrādājumus 76,45 eiro apmērā, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes priekšnieka palīdze Ilze Ungure. 

Par šo faktu policija uzsākusi kriminālprocesu.

Aizvadītā diennaktī Vidzemes reģiona pārvaldes teritorijā reģistrēta informācija par 78 gadījumiem, kad iedzīvotāji pēc palīdzības vērsušies policijā vai konstatēts, ka noticis noziegums. Reģistrēta informācija par 17 noziedzīgiem nodarījumiem pret īpašumu. Reģistrēta informācija par 2 zādzībām no tirdzniecības vietām, reģistrēti 3 mantas tīšas iznīcināšanas un bojāšanas gadījumi. 

Reģistrēta informācija par 13 nodarījumiem pret sabiedrisko kārtību un 9 noziedzīgiem nodarījumiem pret personas dzīvību un veselību.

Notikuši pieci ceļu satiksmes negadījumi, negadījumos nav cietušo. Par ātruma pārsniegšanu administratīvo sodu reģionā saņēmuši 38 vadītāji. Par dažādiem administratīvajiem pārkāpumiem sastādīts 100 protokoli. Reģistrēti četri gadījumi, kad autovadītāji pie stūres sēdušies alkohola reibumā. Viens no gadījumiem konstatēts 23.aprīlī plkst 1:20, kad Valmierā pa Ūdens ielu 1948.gadā dzimis vīrietis, būdams 2,16 promiļu lielā alkohola reibumā, vadīja automašīnu “Audi A4”. Noformēts administratīvais protokols.

Aktuālais jautājums

Kā vērtējat ielu un ceļu uzturēšanas kvalitāti Valmieras pilsētā?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

(Reģ.nr. LV90001342592) izsludina konkursu uz vakanto programmētāja amatu uz nenoteiktu laiku (nepilns darba laiks – 20 stundas nedēļā) Prasības pretendentam: augstākā izglītība datorzinībās vai inženierzinātnēs (vai pēdējā kursa students), zināšanas HTML, PHP, CSS, JavaScript, MySQL, par priekšrocību tiks uzskatīta iepriekšēja pieredze tīmekļa sistēmu izstrādē, kā arī pieredze CMS, labas latviešu un angļu valodas zināšanas, augsta atbildības sajūta, precizitāte, labas komunikācijas prasmes, prasme patstāvīgi organizēt savu darbu un operatīvi risināt problēmas, augstas darba spējas un radoša pieeja darbam, analītiska domāšana, iniciatīva. Galvenie pienākumi: esošo tīmekļa sistēmu uzturēšana un optimizēšana, jaunu tīmekļa sistēmu izstrāde un ieviešana. Mēs piedāvājam: interesantu un atbildīgu darbu, sociālās garantijas, izaugsmes iespējas un iespēju iesaistīties projektos, garantētu un regulāru atalgojumu 890,00 EUR pirms nodokļu nomaksas mēnesī Pretendentiem motivācijas vēstuli, dokumentu kopijas, kas apliecina izglītību (vai izziņu par studijām) un CV sūtīt pa e-pasta adresi agrita.somase@va.lv vai iesniegt personīgi Valmierā, Cēsu ielā 4, kabinetā Nr.C204 ar norādi „Konkursam uz programmētāja amatu” līdz 2022.gada 26.jūlijam. Par tehniskajiem jautājumiem un darba pienākumiem zvanīt: 29340322 (Jānis Kleinbergs, IT grupas vadītājs) Profesija: PROGRAMMĒTĀJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Cēsu iela 4, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Nepilnais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Nepilna slodze Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2022-07-26 Kontaktpersona: Motivācijas vēstuli, izglītības dok. kopijas ( izziņu par studijām) un CV sūtīt pa e-pastu Izglītības līmenis: 2.līmeņa profesionālā augstākā izglītība

Mūsu partneri