Valmieras Ziņas

Vasaras saulgriežu noskaņās aizvadīts tirdziņš un grupas “Dārdi” koncerts Valmiermuižā

Lasīšanas laiks: < 1 min

Sestdien, 15.jūnijā, daudzi valmierieši un ciemiņi devās uz GARDU MUTI tirdziņu Valmiermuižā, kur vasaras saulgriežu noskaņās varēja gan degustēt un pirkt, gan baudīt ar acīm visdažādākos labumus. Šoreiz bija bagātīgs rotu piedāvājums, linu izstrādājumi, māla, koka un porcelāna trauki un virtuves piederumi, dabīgie un mākslīgie puķu vainagi, kā arī kūpinājumi, marinējumi, piparkūkas un daudz kas cits.

Valmiermuižas parkā varēja vērot gatavošanas procesu un pagaršot Jāņu sieru, uzzināt ārstniecības augu noslēpumus, vingrināt roku vainagu pīšanā un loka šaušanā, izlaist kādu apli ponija vai zirga mugurā, bet pašā dienas vidū klausītājus iepriecināja postfolkloras grupa “Dārdi”. Lai arī grupas dalībnieki ir jauni cilvēki, izrādās, grupa dibināta jau 2011.gadā. Katra dziesma ir ar savu vēstījumu, bet īpaši spēcīgi vārdi ir “Austošās saules dziesmai”, kas skanēja koncerta noslēgumā:

Pacel skatu uz austošo sauli,

Pacel skatu un zini – ir vērts.

Lai dārd tavu skrienošo sirdspukstu auļi

Un lai dzīvo viss, kas tev svēts!

Valmiermuiža ciemiņus atkal gaidīs 6.jūlijā, kad jau septīto reizi notiks Starptautiskais Valmiermuižas etnomūzikas festivāls. Šogad tajā piedalīsies solisti un grupas no Latvijas, Mongolijas, Portugāles un Ukrainas. Būs arī maģiskā uguns skulptūra. Visi laipni aicināti!

Aktuālais jautājums

Kas, jūsuprāt, ir Valmieras sports nr.1?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Pievienojies mūsu komandai! Valmieras novada pašvaldības (turpmāk – Pašvaldība) Brenguļu, Kauguru un Trikātas apvienības pārvalde (turpmāk – Pārvalde) aicina darbā  saimniecības strādnieku/-ci uz noteiktu laiku. Ja Tev ir vēlme: • veikt dažāda rakstura saimnieciskos darbus Pārvaldes Brenguļu pagasta teritorijā (infrastruktūras uzturēšanas, kopšanas, transportēšanas un citus ar amata pienākumiem saistītus darbus); • veikt pļaušanas un sniega attīrīšanas darbus; • veikt koku un krūmu zāģēšanu, zaru savākšanu gar pašvaldības autoceļiem un Pašvaldībai piederošajās teritorijās; • pēc nepieciešamības veikt remontdarbus Pašvaldībai piederošajos īpašumos; ja Tev ir: • pamata vai vidējās pakāpes profesionālā izglītība; • labas latviešu valodas zināšanas; • B kategorijas autovadītāja apliecība; • iemaņas darbā ar traktortehniku, dārza tehniku, dažādiem mehānismiem un iekārtām; • augsta atbildības sajūta pret uzdotajiem pienākumiem un precizitāte to izpildē; mēs piedāvājam: • pamatalgu pārbaudes laikā 763 EUR pirms nodokļu nomaksas, pēc pārbaudes laika 803 EUR pirms nodokļu nomaksas; • iespēju saņemt atvaļinājuma pabalstu darba un dzīves līdzsvaram par labu darba sniegumu; • darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu un citas sociālās garantijas atbilstoši darba rezultātiem un normatīvajos aktos noteiktajam; • profesionālās pilnveidošanās iespējas zinošu un atsaucīgu kolēģu komandā. Motivācijas vēstuli, CV, izglītības dokumenta kopiju lūdzam iesniegt elektroniski, nosūtot uz e-pastu: bktapvieniba@valmierasnovads.lv, vai personīgi Brenguļu, Kauguru un Trikātas apvienības pārvaldē, adrese: “Kaimiņi”, Brenguļi, Brenguļu pagasts, Valmieras novads, ar norādi „Pieteikums Brenguļu, Kauguru un Trikātas apvienības pārvaldes saimniecības strādnieka/-ces amatam”, līdz 2024.gada 2.augustam. Papildu informācija, zvanot pa tālruni: 20364827 vai 25748882. Informējam, ka pieteikuma dokumentā norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši fizisko personu datu aizsardzības regulējuma prasībām. Profesija: SAIMNIECĪBAS STRĀDNIEKS Darba vietas adrese: LATVIJA, Kaimiņi, Brenguļi, Brenguļu pag., Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Būvniecība / Nekustamais īpašums Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-08-02 Kontaktpersona: bktapvieniba@valmierasnovads.lv 25748882 Izglītības līmenis: Profesionālā vidējā izglītība

Mūsu partneri