Valmieras Ziņas

Vasaras saulgriežos Kocēnos atklās mākslinieces Anitras Bērziņas gleznu izstādi “Mysticum Perfectum” jeb “Mistiskā pilnība”

Svētdien, 21. jūnijā, visas dienas garumā Kocēnu novada Kocēnos norisināsies Vasaras saulgriežu svinēšana. Svētku ietvaros plkst. 20.00 Kocēnu kultūras namā atklās mākslinieces Anitras Bērziņas gleznu izstādi “Mysticum Perfectum” (Mistiskā pilnība). Pasākumā būs iespēja tikties ar izstādes autori un baudīt noskaņu, ko radīs kokļu duets “Relatus” – Dace Priedīte un Ieva Lapšāne, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Kocēnu novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste Elīna Upīte.

“Vasaras saulgrieži ir lielā, perfektā mistika. Šķiet, gads tikko sācies, un tikko pavasaris ieskrējis mūsu dārzos un pļavās. Mežos zied, zum, dun, dzied un pulsē. Kad Līgo nakts ugunskura liesmu mēles dzirksteļodamas apēd Ziemassvētku egli un pērno ziedu vainagu, ir skaidrs, ka loks ir noslēdzies un viss sākas no jauna. Tādēļ arī manās ziedu gleznās tik bieži skaistas un mistiska spēka pildītās puķes kārtojas vainagos, apļos, kur nav ne gala, ne sākuma. Savus audeklus bieži gruntēju pati, tajos ir medus no mežiem un pelni no Līgo nakts mistiskā ugunskura. Un prieks gleznojot, prieks ir pāri visam,” stāsta izstādes autore Anitra Bērziņa.

Izstāde Kocēnu kultūras namā būs apskatāma līdz 17. jūlijam.

Saulgriežu svinēšana Kocēnos 21. jūnijā sāksies jau pašā rīta agrumā, kad no plkst. 7.00 Kokmuižas promenādē visas dienas garumā kopā ar “Sudrabkalnu Zaļās Viesistabas” saimnieci Judīti Bukšu ikvienam – gan lielam, gan mazam – būs iespēja no līdzi paņemtajiem pļavu un dārza ziediem kopīgi veidot un rotāt saules zīmi.

No plkst. 19.00 Kokmuižas promenādē norisināsies Saulgriežu vakara tirdziņš, kurā būs iespēja iegādāties Kocēnu novada mājražotāju labumus.

Savukārt pasākuma lustīgākajā daļā, kas sāksies plkst. 21.00 promenādē, muzikālā uzdevumā Līgo svētku noskaņās piedalīsies Kocēnu kultūras nama vidējās paaudzes deju kolektīvu “Savieši” un muzikālā grupa “Parks” – Imants Točs (klavieres), Gunārs Geduševs (saksofons), Emīls Zilberts (sitaminstrumenti), Mārtiņš Roziņš (kontrabass) un Evita Blūma (vokāls), savukārt klātesošos uz sadziedāšanos aicinās Kocēnu kultūras nama jauktais koris “Imera” un tā vokālā grupa.

Ieeja pasākumā bez maksas.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

SIA “ZAAO”, VRN 44103015509, ir vadošais atkritumu apsaimniekošanas uzņēmums Vidzemē, kas nodrošina kvalitatīvu atkritumu apsaimniekošanas pakalpojumu sniegšanu izmantojot modernas un mūsdienīgas tehnoloģijas, un ir atvērts jaunu tehnoloģiju ieviešanai procesu optimizācijai. AICINĀM DARBĀ: Atkritumvedēja vadītāju 8332 01 MĒS PIEDĀVĀJAM: Pilnu darba slodzi, normālo darba laiku ar summētā darba laika organizāciju četru mēnešu pārskata periodā; Labus darba apstākļus; Bruto atalgojumu no 1200 Eur mēnesī; Sociālās garantijas; Kvalifikācijas celšanas iespējas; Veselības un nelaimes gadījumu apdrošināšana. DARBA PIENĀKUMI: Sadzīves atkritumu , lielgabarīta atkritumu un šķiroto atkritumu savākšana saskaņā ar maršruta lapu; Pārvietojot konteinerus (smags fizisks darbs) un strādājot ar hidrauliskajiem manipulatoriem ievērot darba drošības noteikumus; Uzturēt automašīnu tehniski labā stāvoklī un savlaicīgi ziņot par tehniskajiem bojājumiem.  PRASĪBAS: Vidējā vai vidējā speciālā izglītība ; C kategorijas autovadītāja apliecība; 95 kods; Vismaz trīs gadu pieredze automašīnas vadīšanā; Vēlama pieredze darbā ar hidrauliskajiem manipulatoriem; Labas tehniskās zināšanas; Prasme rīkoties ārkārtas situācijās; Komunikācijas prasmes, kas orientētas uz klientu apkalpošanu; Prasme pielietot darbā tehnisko inventāru; Organizatoriskās prasmes. PIETEIKTIES: CV (dzīves apraksts), motivācijas vēstuli un atsauksmes vai rekomendācijas lūdzam sūtīt e-pastā silvija.vilcane@zaao.lv līdz 2021. 31.janvārim Tālrunis: 64281250; 26568230. Pateicamies par atsaucību un lūdzam ievērot, ka izskatot iesūtītos piedāvājumus, sazināsimies ar pretendentiem, kuri tiks izvirzīti nākamajai atlases kārtai. Informējam, ka Jūsu pieteikumu dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi. Personas datu apstrādes pārzinis ir SIA “ZAAO”, Rīgas iela 32, Valmiera, LV-4201 Profesija: ATKRITUMVEDĒJA VADĪTĀJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Transports / Loģistika Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-01-31 Kontaktpersona: Silvija Vilcāne Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

 Latvijas SOS Bērnu ciematu asociācija (www.sosbernuciemati.lv) ir starptautiska, sociāla labdarības organizācija, kas nodrošina ilgtermiņa ģimenes modeļa aprūpi bez vecāku gādības palikušiem bērniem un sniedz palīdzību ģimenēm ar bērniem Latvijā kopš 1997.gada. Aicinām pievienoties Valmieras SOS Bērnu ciematu komandai: SOS AUDŽUMAMMAS ASISTENTI/U (aukli) (uz nepilnu darba slodzi) Galvenie darba pienākumi: Aicinām atsaukties kandidātus ar: Pieredzi darbā ar dažāda vecuma bērniem un jauniešiem. Priekšroka kandidātiem ar izglītību pedagoģijas, sociālā darba, medicīnas un/vai psiholoģijas jomā. Pieredzi komandas darbā ar pieaugušajiem. Prasmi organizēt ģimenes un mājas saimniecisko dzīvi. Pievienojoties mūsu komandai Jūs iegūsiet: iespēju strādāt nevalstiskā organizācijā ar ievērojamu pieredzi bērnu aprūpes un ģimeņu atbalsta jomā; profesionālu apmācību darbu uzsākot; labus darba apstākļus. Sīkākai informācijai lūdzam zvanīt Valmieras SOS Bērnu ciemata direktoram Edijam Pētersonam mob. tālrunis: 27873444 CV un motivācijas vēstuli lūdzam sūtīt līdz 10.02.2021.personāla vadītājai Elīnai Niemiro uz e-pasta adresi: elina.niemiro@sosbca.lv. ar norādi Profesija: AUKLIS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Ganību iela 3, Valmiera Darba laika veids: Nepilnais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Nepilna slodze Darbības joma: Veselības aprūpe / Sociālā aprūpe Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-02-10 Kontaktpersona: Elīna Niemiro elina.nemiro@sosbca.lv

Mūsu partneri