Valmieras Ziņas

Valmiermuižas alus darītava Vidzemes Uzņēmēju dienās piedāvās vairākus jaunumus

Šogad Valmiermuižas alus darītava svin piecu gadu jubileju. Arī izstādē – gadatirgū “Vidzemes Uzņēmēju dienas” mazā alus darītava piedalījusies jau piecus gadus. Vairāk par piedalīšanos izstādē un Valmiermuižas alus darītavas piedāvājumu tajā portālam “Valmieras Ziņas” pastāstīja alus darītavas saimnieks Aigars Ruņģis. 

Vai, Jūsuprāt, izstāde ir vieta, kur iepazīstināt ar savu uzņēmumu un produktu?

Kā mazai alus darītavai tā ir iespēja iepazīstināt valmieriešus ar alus darītavas jaunumiem katru gadu. Valmierieši ir lieli lokālpatrioti un mūsu alus darītavas labākie vēstnieki Latvijā.  

Kā Jūs gatavojaties izstādei, lai maksimāli izmantotu visas tās sniegtās iespējas?

Jau otro gadu piedalīsimies vienā teltī kopā ar Burtnieku novadu un novada uzņēmējiem, lai vienlaicīgi popularizētu arī novadu un aicinātu ciemos. Kā katru gadu celsim galdā alus darītavas jaunumus, kurus esam lolojuši veselu gadu.

Ko Jūs šogad piedāvāsiet izstādē? Kādi ir uzņēmuma šī gada jaunumi?

Būs iespēja nogaršot mūsu šī gada lielāko jaunumu – alus kokteili “Valmiermuižas FRIŠS”, kas radīts, apvienojot mūsu populārāko gaišo filtrēto alu un mūsu pašu darīto plūškoka zelteri. Vairākus mēnešus meklējām ideālo kokteiļa garšu, aicinot dažādas kokteiļa garšas kombinācijas vērtēt Valmiermuižas ciemiņiem. Celsim galdā gala rezultātu.   

Prezentēsim arī šī gada otru lielāko jaunumu – “Valmiermuižas virtuve”. Valmiermuižā līdzās alus darītavai esam vēruši Valmiermuižas virtuvi, kur iespējams baudīt gardus, latviskus ēdienus. Izstādē prezentēsim Valmiermuižas pavāru ceptos kaņepju cepumus.

Izstādes apmeklētājiem stāstīsim, kad vislabāk braukt pie mums ciemos. Turpināsim visu gadu piedāvāt kultūras programmu Valmiermuižā, gan “Gardu Muti” tirdziņus un tradīciju vakarus, gan dzīvās mūzikas vakarus vasarā Valmiermuižas alus dārzā.

Ar ko Vidzemes Uzņēmēju dienas ir  īpašas?

Man Vidzemes Uzņēmēju dienām ir moto – “Ar lepnumu par Vidzemi!”. Vidzemnieki arvien bijuši čakli saimnieki, mums ir daudz lietu, ar ko lepoties. Tādēļ izstāde ir vieta, kur Vidzemes uzņēmumiem izstāstīt izstādes apmeklētājiem par jaunumiem, ar kuriem lepojas, un vidzemnieki var lepoties, ceļot lokālpatriotismu un pašapziņu. 

Kāds būtu novēlējums pārējiem izstādes dalībniekiem?

 Gatavot un rādīt izstādei jaunumus, ar ko Vidzeme var lepoties gan Latvijā, gan pasaulē.

 

Izstādi organizē Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras Vidzemes nodaļa sadarbībā ar Valmieras pilsētas pašvaldību un Latvijas attīstības finanšu institūciju “Altum”. Informatīvie atbalstītāji: laikraksts “Liesma”, Vidzemes TV, Latvijas Reģionu Televīzija “Re:TV” un interneta portāls www.valmieraszinas.lv.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

Santehnikas un apkures veikals "Komforts" Valmierā savam kolektīvam aicina pievienoties: Pārdevēju – KONSULTANTU Mēs piedāvājam: -darbu stabilā un augošā uzņēmumā; -uzņēmuma iekšējās apmācības; -izaugsmes iespējas; -pozitīvu, dinamisku un mūsdienīgu darba vidi; -draudzīgus kolēģus un regulārus team building pasākumus; -mēneša darba algu no (bruto) EUR 800 - 1100 Mēs sagaidām, ka Tev ir: -darba pieredze santehnikas preču tirdzniecībā (vēlams); -interese par tirdzniecības procesiem; -spēja ātri reaģēt un risināt nestandarta situācijas; -teicamas latviešu un labas krievu valodas zināšanas; Galvenie darba pienākumi būs: -konsultāciju sniegšana un preču klāsta piemeklēšana klientu vajadzībām; -pārdošanas dokumentu noformēšana; Darba laiks: pilna slodze, maiņu darbs no plkst. 08:00 – 18:00 Pieteikties: sūtīt CV uz e-pasta adresi: personals@evasat.com Kontakttālrunis: 26365270 Darba vieta: Stacijas iela 30, Valmiera Profesija: PĀRDEVĒJS KONSULTANTS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Stacijas iela 30, Valmiera Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-07-19 Darba sākšanas datums: 2021-06-18 Kontaktpersona: Kristīne Ločmele Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

Mūsu partneri