Valmieras Ziņas

Valmiermuižas alus darītava Vidzemes Uzņēmēju dienās piedāvās vairākus jaunumus

Šogad Valmiermuižas alus darītava svin piecu gadu jubileju. Arī izstādē – gadatirgū “Vidzemes Uzņēmēju dienas” mazā alus darītava piedalījusies jau piecus gadus. Vairāk par piedalīšanos izstādē un Valmiermuižas alus darītavas piedāvājumu tajā portālam “Valmieras Ziņas” pastāstīja alus darītavas saimnieks Aigars Ruņģis. 

Vai, Jūsuprāt, izstāde ir vieta, kur iepazīstināt ar savu uzņēmumu un produktu?

Kā mazai alus darītavai tā ir iespēja iepazīstināt valmieriešus ar alus darītavas jaunumiem katru gadu. Valmierieši ir lieli lokālpatrioti un mūsu alus darītavas labākie vēstnieki Latvijā.  

Kā Jūs gatavojaties izstādei, lai maksimāli izmantotu visas tās sniegtās iespējas?

Jau otro gadu piedalīsimies vienā teltī kopā ar Burtnieku novadu un novada uzņēmējiem, lai vienlaicīgi popularizētu arī novadu un aicinātu ciemos. Kā katru gadu celsim galdā alus darītavas jaunumus, kurus esam lolojuši veselu gadu.

Ko Jūs šogad piedāvāsiet izstādē? Kādi ir uzņēmuma šī gada jaunumi?

Būs iespēja nogaršot mūsu šī gada lielāko jaunumu – alus kokteili “Valmiermuižas FRIŠS”, kas radīts, apvienojot mūsu populārāko gaišo filtrēto alu un mūsu pašu darīto plūškoka zelteri. Vairākus mēnešus meklējām ideālo kokteiļa garšu, aicinot dažādas kokteiļa garšas kombinācijas vērtēt Valmiermuižas ciemiņiem. Celsim galdā gala rezultātu.   

Prezentēsim arī šī gada otru lielāko jaunumu – “Valmiermuižas virtuve”. Valmiermuižā līdzās alus darītavai esam vēruši Valmiermuižas virtuvi, kur iespējams baudīt gardus, latviskus ēdienus. Izstādē prezentēsim Valmiermuižas pavāru ceptos kaņepju cepumus.

Izstādes apmeklētājiem stāstīsim, kad vislabāk braukt pie mums ciemos. Turpināsim visu gadu piedāvāt kultūras programmu Valmiermuižā, gan “Gardu Muti” tirdziņus un tradīciju vakarus, gan dzīvās mūzikas vakarus vasarā Valmiermuižas alus dārzā.

Ar ko Vidzemes Uzņēmēju dienas ir  īpašas?

Man Vidzemes Uzņēmēju dienām ir moto – “Ar lepnumu par Vidzemi!”. Vidzemnieki arvien bijuši čakli saimnieki, mums ir daudz lietu, ar ko lepoties. Tādēļ izstāde ir vieta, kur Vidzemes uzņēmumiem izstāstīt izstādes apmeklētājiem par jaunumiem, ar kuriem lepojas, un vidzemnieki var lepoties, ceļot lokālpatriotismu un pašapziņu. 

Kāds būtu novēlējums pārējiem izstādes dalībniekiem?

 Gatavot un rādīt izstādei jaunumus, ar ko Vidzeme var lepoties gan Latvijā, gan pasaulē.

 

Izstādi organizē Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras Vidzemes nodaļa sadarbībā ar Valmieras pilsētas pašvaldību un Latvijas attīstības finanšu institūciju “Altum”. Informatīvie atbalstītāji: laikraksts “Liesma”, Vidzemes TV, Latvijas Reģionu Televīzija “Re:TV” un interneta portāls www.valmieraszinas.lv.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

ReTV Ziņu dienests aicina darbā ŽURNĀLISTU/-I Ja esi gatavs mesties izaicinājumos un kļūt par žurnālistu vienā no straujāk augošajiem Ziņu dienestiem, pievienojies ReTV komandai! Darba pienākumi: • Raidījumu un sižetu veidošana – informācijas meklēšana un informācijas avotu pārbaude, dalība filmēšanas procesā, montāžas plāna veidošana un dalība montāžas procesā, sižeta/raidījuma iesniegšana vadītājiem; • Radošu ideju ģenerēšana un ieteikumu iesniegšana producentam; • Sekot aktualitātēm politikā, kultūrā, ekonomikā un sabiedrībā. Nepieciešams: • Izpratne par TV nozares specifiku; • Teicamas komunikācijas, analītikas un argumentācijas prasmes; • Teicamas laika plānošanas prasmes un atbildība par padarīto; • Labas latviešu valodas zināšanas. Piedāvājam: • Profesionālo un personīgo attīstību; • Iespēju patstāvīgi plānot savu darba laiku; • Draudzīgu un atsaucīgu kolektīvu; • Algu EUR 600-1200 (bruto) – atkarībā no padarītā apjoma; • Darba vietu Valmierā. Ja vēlies pievienoties ReTV Ziņu dienestam, sūti savu CV un motivētu pieteikumu līdz 20.maijam uz e-pastu: elina.leimane@retv.lv ar norādi "Žurnālista vakance". Profesija: ŽURNĀLISTS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Purva iela 12A, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Mediji / Sabiedriskās attiecības Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-05-20 Kontaktpersona: CV sūtīt uz e-pastu: elina.leimane@retv.lv

Mūsu partneri