Valmieras Ziņas

Valmiermuižas alus darītava Vidzemes Uzņēmēju dienās piedāvās vairākus jaunumus

Šogad Valmiermuižas alus darītava svin piecu gadu jubileju. Arī izstādē – gadatirgū “Vidzemes Uzņēmēju dienas” mazā alus darītava piedalījusies jau piecus gadus. Vairāk par piedalīšanos izstādē un Valmiermuižas alus darītavas piedāvājumu tajā portālam “Valmieras Ziņas” pastāstīja alus darītavas saimnieks Aigars Ruņģis. 

Vai, Jūsuprāt, izstāde ir vieta, kur iepazīstināt ar savu uzņēmumu un produktu?

Kā mazai alus darītavai tā ir iespēja iepazīstināt valmieriešus ar alus darītavas jaunumiem katru gadu. Valmierieši ir lieli lokālpatrioti un mūsu alus darītavas labākie vēstnieki Latvijā.  

Kā Jūs gatavojaties izstādei, lai maksimāli izmantotu visas tās sniegtās iespējas?

Jau otro gadu piedalīsimies vienā teltī kopā ar Burtnieku novadu un novada uzņēmējiem, lai vienlaicīgi popularizētu arī novadu un aicinātu ciemos. Kā katru gadu celsim galdā alus darītavas jaunumus, kurus esam lolojuši veselu gadu.

Ko Jūs šogad piedāvāsiet izstādē? Kādi ir uzņēmuma šī gada jaunumi?

Būs iespēja nogaršot mūsu šī gada lielāko jaunumu – alus kokteili “Valmiermuižas FRIŠS”, kas radīts, apvienojot mūsu populārāko gaišo filtrēto alu un mūsu pašu darīto plūškoka zelteri. Vairākus mēnešus meklējām ideālo kokteiļa garšu, aicinot dažādas kokteiļa garšas kombinācijas vērtēt Valmiermuižas ciemiņiem. Celsim galdā gala rezultātu.   

Prezentēsim arī šī gada otru lielāko jaunumu – “Valmiermuižas virtuve”. Valmiermuižā līdzās alus darītavai esam vēruši Valmiermuižas virtuvi, kur iespējams baudīt gardus, latviskus ēdienus. Izstādē prezentēsim Valmiermuižas pavāru ceptos kaņepju cepumus.

Izstādes apmeklētājiem stāstīsim, kad vislabāk braukt pie mums ciemos. Turpināsim visu gadu piedāvāt kultūras programmu Valmiermuižā, gan “Gardu Muti” tirdziņus un tradīciju vakarus, gan dzīvās mūzikas vakarus vasarā Valmiermuižas alus dārzā.

Ar ko Vidzemes Uzņēmēju dienas ir  īpašas?

Man Vidzemes Uzņēmēju dienām ir moto – “Ar lepnumu par Vidzemi!”. Vidzemnieki arvien bijuši čakli saimnieki, mums ir daudz lietu, ar ko lepoties. Tādēļ izstāde ir vieta, kur Vidzemes uzņēmumiem izstāstīt izstādes apmeklētājiem par jaunumiem, ar kuriem lepojas, un vidzemnieki var lepoties, ceļot lokālpatriotismu un pašapziņu. 

Kāds būtu novēlējums pārējiem izstādes dalībniekiem?

 Gatavot un rādīt izstādei jaunumus, ar ko Vidzeme var lepoties gan Latvijā, gan pasaulē.

 

Izstādi organizē Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras Vidzemes nodaļa sadarbībā ar Valmieras pilsētas pašvaldību un Latvijas attīstības finanšu institūciju “Altum”. Informatīvie atbalstītāji: laikraksts “Liesma”, Vidzemes TV, Latvijas Reģionu Televīzija “Re:TV” un interneta portāls www.valmieraszinas.lv.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Kā Covid-19 ietekmējis jūsu darbu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SIA “Plainstream” ir Latvijas uzņēmums, kas sniedz zvanu centra pakalpojumus Latvijā pazīstamākajiem zīmoliem, veicinot to biznesa attīstību. Tomēr vienkāršiem vārdiem sakot – mūsu darbs ir izcili apkalpot klientus telefoniski. Pievienojies mūsu komandai kā ZVANU CENTRA OPERATORS Mēs tev uzticēsim: Konsultēt klientus par uzņēmuma pakalpojumiem jeb ar prieku atbildēt uz klienta telefona zvaniem par tiem aktuāliem jautājumiem; Kā arī sniegt rakstiskas atbildes klientiem uz viņa iesūtītajiem jautājumiem e-pastā No Tevis sagaidām: Prieku darboties kopā ar klientiem, jo tā būs neatņemama tavas ikdienas sastāvdaļa; Spēja plūstoši runāt latviešu un krievu valodā, vēlama arī angļu valoda; Loģiskā domāšana, fleksibilitāte; Motivāciju mācīties, apgūt jaunas prasmes; Labas iemaņas darbā ar datoru. Tev piedāvāsim: Stabilu darbu profesionālā un draudzīgā kolektīvā; Apmaksātas apmācības un iespēju attīstīt savas prasmes; Maiņu darba laiku - maiņas garums 8,5 stundas (maiņas arī arpus standarta "ofisa" darba laika); Paveiktajam atbilstošu atalgojumu; un citiem labumiem (kopīgiem pasākumiem, izaugsmes iespējas, utt.). Ja esi meklētā persona, gaidīsim tavu CV ar norādi “Zvanu centra operators Valmierā” uz e-pastu cv@plainstream.lv vai vari pieteikties šeit: https://www.plainstream.lv/pieteikties/ Tomēr papildus jautājumos - gaidām arī tavu zvanu: 20114066. Profesija: Zvanu centru OPERATORS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Ausekļa iela 32, Valmiera Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 2 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-05-31 Kontaktpersona: CV ar norādi “Zvanu centra operators Valmierā” sūtīt uz cv@plainstream.lv, 20114066 Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

Galvenie amata pamatpienākumi:  Rūpēties par izglītojamo drošību; Darba organizēšana un plānošana; Bērnu veselības stāvokļa novērtēšana; Bērnu profilaktisko pasākumu organizēšana un veikšana; Higiēnas prasību izpildes kontrole; Bērnu ēdināšanas uzraudzība sadarbībā ar ēdināšanas pakalpojuma sniedzēju; Infekcijas kontroles nodrošināšana; Profilaktiski izglītojošais darbs; Darba dokumentēšana; Uzņemties atbildību par sava darba kvalitāti; Profesionālās kvalifikācijas uzturēšana. Amata veikšanai nepieciešamā izglītība, kompetences un prasmes: Augstākā izglītība atbilstoši amata pienākumiem, papildus reģistrētas ārstniecības personas statuss. Darba pieredze ne mazāk kā 3 gadi, kā arī profesionālā pilnveide atbilstoši normatīvajiem aktiem par profesionālo pilnveidi; Spēja strādāt droši, akurāti un efektīvi; Spēja strādāt paaugstinātas spriedzes apstākļos; Spēja novērst problēmas un nodrošināt drošību; Valsts valodas prasme normatīvajos aktos noteiktajā līmenī. Motivētu pieteikuma vēstuli, izglītību apliecinošu dokumentu kopijas un CV jāiesniedz līdz 29.05.2020. Mazsalacas pilsētas Pirmsskolas izglītības iestādē (Parka iela 14, Mazsalacā, Mazsalacas novadā, LV-4215) vai elektroniski pirmsskola@mazsalaca.edu.lv . Papildus informācija: tālr. 27871920 (pirmsskolas vadītāja Saiva Liepa). Profesija: BĒRNU MĀSA Darba vietas adrese: LATVIJA, Parka iela 14, Mazsalaca, Mazsalacas nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Slodze: Nepilna slodze Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2020-05-29 Kontaktpersona: Piet.vēst., izgl.apliec.dok.kopijas un CV sūtīt uz pirmsskola@mazsalaca.edu.lv, t. 27871920.

Mūsu partneri