Valmieras Ziņas

Valmiermuižas alus darītava Vidzemes Uzņēmēju dienās piedāvās vairākus jaunumus

Lasīšanas laiks: 2 min

Šogad Valmiermuižas alus darītava svin piecu gadu jubileju. Arī izstādē – gadatirgū “Vidzemes Uzņēmēju dienas” mazā alus darītava piedalījusies jau piecus gadus. Vairāk par piedalīšanos izstādē un Valmiermuižas alus darītavas piedāvājumu tajā portālam “Valmieras Ziņas” pastāstīja alus darītavas saimnieks Aigars Ruņģis. 

Vai, Jūsuprāt, izstāde ir vieta, kur iepazīstināt ar savu uzņēmumu un produktu?

Kā mazai alus darītavai tā ir iespēja iepazīstināt valmieriešus ar alus darītavas jaunumiem katru gadu. Valmierieši ir lieli lokālpatrioti un mūsu alus darītavas labākie vēstnieki Latvijā.  

Kā Jūs gatavojaties izstādei, lai maksimāli izmantotu visas tās sniegtās iespējas?

Jau otro gadu piedalīsimies vienā teltī kopā ar Burtnieku novadu un novada uzņēmējiem, lai vienlaicīgi popularizētu arī novadu un aicinātu ciemos. Kā katru gadu celsim galdā alus darītavas jaunumus, kurus esam lolojuši veselu gadu.

Ko Jūs šogad piedāvāsiet izstādē? Kādi ir uzņēmuma šī gada jaunumi?

Būs iespēja nogaršot mūsu šī gada lielāko jaunumu – alus kokteili “Valmiermuižas FRIŠS”, kas radīts, apvienojot mūsu populārāko gaišo filtrēto alu un mūsu pašu darīto plūškoka zelteri. Vairākus mēnešus meklējām ideālo kokteiļa garšu, aicinot dažādas kokteiļa garšas kombinācijas vērtēt Valmiermuižas ciemiņiem. Celsim galdā gala rezultātu.   

Prezentēsim arī šī gada otru lielāko jaunumu – “Valmiermuižas virtuve”. Valmiermuižā līdzās alus darītavai esam vēruši Valmiermuižas virtuvi, kur iespējams baudīt gardus, latviskus ēdienus. Izstādē prezentēsim Valmiermuižas pavāru ceptos kaņepju cepumus.

Izstādes apmeklētājiem stāstīsim, kad vislabāk braukt pie mums ciemos. Turpināsim visu gadu piedāvāt kultūras programmu Valmiermuižā, gan “Gardu Muti” tirdziņus un tradīciju vakarus, gan dzīvās mūzikas vakarus vasarā Valmiermuižas alus dārzā.

Ar ko Vidzemes Uzņēmēju dienas ir  īpašas?

Man Vidzemes Uzņēmēju dienām ir moto – “Ar lepnumu par Vidzemi!”. Vidzemnieki arvien bijuši čakli saimnieki, mums ir daudz lietu, ar ko lepoties. Tādēļ izstāde ir vieta, kur Vidzemes uzņēmumiem izstāstīt izstādes apmeklētājiem par jaunumiem, ar kuriem lepojas, un vidzemnieki var lepoties, ceļot lokālpatriotismu un pašapziņu. 

Kāds būtu novēlējums pārējiem izstādes dalībniekiem?

 Gatavot un rādīt izstādei jaunumus, ar ko Vidzeme var lepoties gan Latvijā, gan pasaulē.

 

Izstādi organizē Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras Vidzemes nodaļa sadarbībā ar Valmieras pilsētas pašvaldību un Latvijas attīstības finanšu institūciju “Altum”. Informatīvie atbalstītāji: laikraksts “Liesma”, Vidzemes TV, Latvijas Reģionu Televīzija “Re:TV” un interneta portāls www.valmieraszinas.lv.

Aktuālais jautājums

Vai 2024. gads Jums būs veiksmīgāks par 2023. gadu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Ja esi precīzs un saimniecisks, mīli kārtību un spēsi veikt sadzīvisku remontu, transportlīdzekļu apkopi, tad iespējams, tieši Tevi gaidām mūsu komandā  Valsts vides dienesta (Nr. 90000017078)Administratīvā departamenta Saimniecības vadītāja amatā (viena darbinieka amata vieta uz nenoteiktu laiku)  Mēs piedāvājam:  interesantu un radošu darbu; vērtīgu pieredzi un profesionālās izaugsmes iespējas ; mēnešalgu no 932 līdz 1398 EUR pirms nodokļu nomaksas, atbilstoši zināšanām un pieredzei; veselības apdrošināšanu, atvaļinājuma pabalstu, papildatvaļinājumu līdz 10 darba dienām, kā arī citus valsts pārvaldē paredzētus ar papildu atlīdzību saistītus pasākumus; darba vietu kādā no mūsu birojiem - Valmierā vai Madonā.   Uzticēsim Tev:   pārzināt un pārvaldīt Dienesta nekustamos īpašumus; rūpēties un materiāli tehniski nodrošināt Valmieras un Madonas biroju; sniegt atbalstu kolēģiem transporta jautājumos; veikt transportlīdzekļu, tai skaitā ūdens transportlīdzekļu lietošanas, remontu, nobraukumu un degvielas izlietojumu uzraudzību; uzraudzīt un rūpēties par iekārtām un biroja tehniku; organizēt darba aizsardzības un ugunsdrošības prasību ievērošanu.   Sagaidām, lai Tev ir:  profesionālā pieredze līdzīgā amatā, vēlams valsts pārvaldes iestādē; zināšanas un prasmes ēku un teritoriju apsaimniekošanā un autoparka uzturēšanā, tehniskās zināšanas par ēkās iebūvēto sistēmu darbību un pamatprasmes ēku remontdarbos; vēlama augstākā izglītība; labas iemaņas darbā ar standarta datorprogrammām un biroja tehniku; spēja precīzi un operatīvi izpildīt uzdevumus, darbu plānošanas prasmes, augsta atbildības sajūta, noturība stresa situācijās; B kategorijas autovadītāja apliecība; elektroniskais paraksts. Gaidīsim Tavu pieteikuma vēstuli, dzīves un iepriekšējās darba pieredzes aprakstu (CV) Valsts vides dienestam uz e-pasta adresi: CV@vvd.gov.lv (ar norādi „Konkursam – Saimniecības vadītājs”) Tālrunis uzziņām: 67084203 Vairāk par iestādi: http://www.vvd.gov.lv/ Informējam, ka Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi. Personas datu pārzinis: Valsts vides dienests, reģistrācijas numurs 90000017078, adrese: Rūpniecības iela 23, Rīga, LV 1045. Profesija: SAIMNIECĪBAS VADĪTĀJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Leona Paegles iela 13, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Valsts pārvalde Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-03-07 Kontaktpersona: Dokumentus sūtīt uz e-pasta adresi: CV@vvd.gov.lv Izglītības līmenis: 1.līmeņa profesionālā augstākā izglītība

Ja vēlies iegūt profesionālo pieredzi administratīvajās tiesībās, Tev rūp vides aizsardzība un Tevi interesē darbs ar normatīvo aktu piemērošanu,iespējams, tieši Tevi gaidām mūsu komandāValsts vides dienesta Juridiskā departamenta Administratīvo sodu piemērošanas daļas vecākā inspektora (jurista) amatā (viena ierēdņa amata vieta uz nenoteiktu laiku) Piedāvājam: vērtīgu profesionālo pieredzi valsts pārvaldē administratīvā pārkāpuma procesa jomā; darbu komandā kopā ar profesionāliem un atsaucīgiem darba kolēģiem; mēnešalgu no 1008 līdz 1512 euro pirms nodokļu nomaksas, atbilstoši kvalifikācijai un prasmēm; darba vietu kādā no mūsu birojiem Valmierā vai Madonā, ar iespēju strādāt daļēji attālināti. Uzticēsim Tev: izskatīt administratīvo pārkāpumu lietas un pieņemt lēmumus par administratīviem pārkāpumiem vides piesārņošanas, atkritumu apsaimniekošanas, zvejas un dabas resursu izmantošanas jomā; sekot līdzi piemēroto administratīvo sodu samaksai. Sagaidām, lai Tev ir: atbilstība Valsts civildienesta likuma 7.panta prasībām; otrā līmeņa augstākā izglītība tiesību zinātnēs; vēlama pieredze dokumentu sagatavošanā un tiesību normu piemērošanā; vēlamas zināšanas par vides aizsardzības normatīvajiem aktiem un administratīvā pārkāpuma procesu; spēja analizēt informāciju un pieņemt lēmumu, labas plānošanas un organizēšanas prasmes, un komunikācijas prasmes. Gaidīsim Tavu pieteikuma vēstuli, dzīves un iepriekšējās darba pieredzes aprakstu (CV) uz e-pasta adresi: CV@vvd.gov.lv (ar norādi „Konkursam – ASPD_jurists”)  Tālrunis uzziņām: 67084203 Vairāk par iestādi: http://www.vvd.gov.lv/ Informējam, ka Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi. Personas datu pārzinis: Valsts vides dienests, reģistrācijas numurs 90000017078, adrese: Rūpniecības iela 23, Rīga, LV 1045.  Profesija: JURISTS Darba vietas adrese: LATVIJA, Leona Paegles iela 13, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Ierēdņa amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Valsts pārvalde Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Ierēdņa amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-03-06 Kontaktpersona: E-pasts: CV@vvd.gov.lv Izglītības līmenis: 2.līmeņa profesionālā augstākā izglītība

Mūsu partneri