Valmieras Ziņas

Valmierietis Pēteris Kripans Pasaules jaunatnes čempionātā 100 lauciņu dambretē izcīna 12.vietu

Valmieras Viestura vidusskolas 4.klases audzēknis Pēteris Kripans Turcijā piedalījās Pasaules jaunatnes čempionātā 100 lauciņu dambretē, kur U10 grupā cīnījās 30 vienaudži no 12 valstīm. Ātrspēlē Pēteris izcīnīja 12.vietu un klasikā – ilgajā dambretē 19.vietu.

Ātrspēlē, kur katram uz partiju bija atvēlētas 5 minūtes plus par katru gājienu klāt vēl 3 sekundes, 100 lauciņu dambretes 20 kauliņi ir jāpagūst gudri pārvietot, vienlaikus meklējot savas un pretinieka kombinācijas. Ātrspēle ir Pēterim vismīļākā, jo tajā viņš šogad kļuva par Latvijas čempionu. Pasaules čempionātā ātrspēlē Pēteris trīs pretiniekus uzvarēja, tai skaitā Krievijas pārstāvi, kurš Eiropas čempionātā izcīnīja 4.vietu, ar četriem nospēlēja neizšķirti un diviem zaudēja.

Klasikā – ilgajā dambretē katram domāšanai šoreiz bija atvēlētas 80 minūtes plus 1 minūte par katru gājienu. Tātad garas partijas ilgums varēja pārsniegt 4 stundas. Pētera ilgākā spēle bija 2 stundas un 55 minūtes, kurā viņš izcīnīja neizšķirtu pret 6.vietas ieguvēju no Krievijas. Pasaules čempionātā klasikā Pēteris trīs pretiniekus uzvarēja, tai skaitā 5.vietas ieguvēju no Lietuvas, ar diviem pretiniekiem izspēlēja neizšķirti un četrās spēlēs zaudēja.

Paldies Pētera māmiņai, kura par ģimenes budžeta līdzekļiem aizveda dēlu uz Turciju, lai viņš varētu pacīnīties un salīdzināt savu gudrību ar pasaules talantīgākajiem jaunajiem dambretistiem. Secinājums – Valmieras gudrinieki ir konkurētspējīgi pasaulē!

Novembra beigās jaunie valmierieši varēs salīdzināt savu treniņu rezultātu, piedaloties Valmieras čempionātā. Informācija http://dambretistiem.mozello.lv/ .

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Kā samazināt kopējo atkritumu apjomu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Valmierā uzņēmējdarbība un attīstība iet roku rokā ar dabisku, sakoptu un sakārtotu vidi. Tā iedvesmo augstiem sasniegumiem sportā, izglītībā, radošiem risinājumiem kultūrā un jaunu virsotņu sasniegšanai! Valmieras pilsētas 2.pirmsskolas izglītības iestāde “Ezītis” steidzami aicina darbā pirmsskolas izglītības skolotāju (darba vietas adrese: Rubenes iela 38, Valmiera) uz noteiktu laiku pilnai darba likmei (40 stundas nedēļā jeb 1,0 likmes). Ja Tev ir vēlme: veikt izglītojamo attīstības dinamikas izpēti; nodrošināt pedagoģisko procesu grupā; sadarboties ar izglītojamo vecākiem un kolēģiem; plānot savu darbību, sagatavot amata veikšanai nepieciešamo dokumentāciju; iesaistīties iestādes attīstības plānošanā un īstenošanā atbilstoši kompetencei; un ja Tev ir: izglītība un pedagogu profesionālā pilnveide atbilstoši normatīvo aktu prasībām (Ministru kabineta noteikumi Nr. 569); valsts valodas prasmes augstākajā līmenī; pozitīva, radoša un atbildīga attieksme pret darbu; psiholoģiskā noturība un augsta saskarsmes kultūra; mēs piedāvājam: atalgojumu no 750 euro mēnesī pirms nodokļu nomaksas; sociālās garantijas; drošu, estētisku un sakārtotu darba vidi. Profesionālās darbības aprakstu (CV), pieteikuma vēstuli un izglītības dokumenta kopiju gaidīsim līdz 2019. gada 13.decembrim personīgi (adrese: Rubenes iela 38, Valmiera) vai e-pastā: ezitis@valmiera.edu.lv . Tālrunis informācijai: 29446642. Iesniegtos personas datus Valmieras pilsētas pašvaldība izmantos, lai konkursa kārtībā noteiktu vakancei atbilstošāko kandidātu. Ja kandidāts vēlas, lai viņa personas dati tiktu saglabāti Valmieras pilsētas pašvaldības iekšējā datu bāzē ar mērķi tos apstrādāti citos Valmieras pilsētas pašvaldības personāla atlases konkursos, tad pieteikumā vakancei lūdzam kandidātam norādīt savu piekrišanu personas datu saglabāšanai. Sīkāka informācija par personas datu apstrādi Valmieras pilsētas pašvaldībā: http://www.valmiera.lv/images/userfiles/VPP_privatuma_politika.pdf. Profesija: PIRMSSKOLAS IZGLĪTĪBAS SKOLOTĀJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Rubenes iela 38, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-12-13 Kontaktpersona: CV, piet.vēst.un izgl.dok.kopiju iesniegt pers.vai sūtīt ezitis@valmiera.edu.lv, 29446642

Mūsu partneri