Valmieras Ziņas

Valmierietis Pēteris Kripans Pasaules jaunatnes čempionātā 100 lauciņu dambretē izcīna 12.vietu

Valmieras Viestura vidusskolas 4.klases audzēknis Pēteris Kripans Turcijā piedalījās Pasaules jaunatnes čempionātā 100 lauciņu dambretē, kur U10 grupā cīnījās 30 vienaudži no 12 valstīm. Ātrspēlē Pēteris izcīnīja 12.vietu un klasikā – ilgajā dambretē 19.vietu.

Ātrspēlē, kur katram uz partiju bija atvēlētas 5 minūtes plus par katru gājienu klāt vēl 3 sekundes, 100 lauciņu dambretes 20 kauliņi ir jāpagūst gudri pārvietot, vienlaikus meklējot savas un pretinieka kombinācijas. Ātrspēle ir Pēterim vismīļākā, jo tajā viņš šogad kļuva par Latvijas čempionu. Pasaules čempionātā ātrspēlē Pēteris trīs pretiniekus uzvarēja, tai skaitā Krievijas pārstāvi, kurš Eiropas čempionātā izcīnīja 4.vietu, ar četriem nospēlēja neizšķirti un diviem zaudēja.

Klasikā – ilgajā dambretē katram domāšanai šoreiz bija atvēlētas 80 minūtes plus 1 minūte par katru gājienu. Tātad garas partijas ilgums varēja pārsniegt 4 stundas. Pētera ilgākā spēle bija 2 stundas un 55 minūtes, kurā viņš izcīnīja neizšķirtu pret 6.vietas ieguvēju no Krievijas. Pasaules čempionātā klasikā Pēteris trīs pretiniekus uzvarēja, tai skaitā 5.vietas ieguvēju no Lietuvas, ar diviem pretiniekiem izspēlēja neizšķirti un četrās spēlēs zaudēja.

Paldies Pētera māmiņai, kura par ģimenes budžeta līdzekļiem aizveda dēlu uz Turciju, lai viņš varētu pacīnīties un salīdzināt savu gudrību ar pasaules talantīgākajiem jaunajiem dambretistiem. Secinājums – Valmieras gudrinieki ir konkurētspējīgi pasaulē!

Novembra beigās jaunie valmierieši varēs salīdzināt savu treniņu rezultātu, piedaloties Valmieras čempionātā. Informācija http://dambretistiem.mozello.lv/ .

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai Valmierā vajag uzstādīt fotoradarus?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

AS „Valmieras piens” aicina pievienoties komandai PIENA PRODUKTU PĀRSTRĀDĀTĀJU  GALVENIE DARBA PIENĀKUMI: • Ražot piena produktus atbilstoši tehnoloģiskām instrukcijām; • Pārbaudīt iepakojamā materiāla, piena produktu un ražošanas iekārtu stāvokli; • Veikt pasūtījuma komplektēšanu, sagatavošanu, iekraušanu; • Veikt darba telpu, iekārtu un inventāra mazgāšanu un dezinfekciju. PRASĪBAS KANDIDĀTAM: • Vidējā vai vidējā profesionālā izglītību (vēlams pārtikas rūpniecībā); • Darba pieredze pārtikas rūpniecībā (vēlams); • Iespēja strādāt fizisku darbu un summēto darba laiku; • Augsta atbildības sajūta. MĒS PIEDĀVĀJAM: • Iespēju strādāt un pilnveidoties lielā un starptautiskā uzņēmumā; • Dinamisku darba vidi; • Apmācību, uzsākot darbu; • Atalgojumu sākot no 611 EUR pirms nodokļu nomaksas; • Bezmaksas uzņēmuma produkciju un citus labumus. Ja vēlies kandidēt uz šo amatu, CV sūti uz e-pasta adresi sannija.novika@foodunion.com Sazināsimies tikai ar tiem, kandidātiem, kurus aicināsim uz pārrunām. Profesija: PIENA PRODUKTU PĀRSTRĀDĀTĀJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Rīgas iela 93, Valmiera Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-11-26 Kontaktpersona: CV sūtīt uz sannija.novika@foodunion.lv Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

Rūjienas novada pašvaldības Sociālais aprūpes centrs “Lode ”, “Liepkalni”, Lode, Lodes pagasts, Rūjienas novads LV-4248, tālrunis 64219009, e pasts: saclode@rujiena.lv, Aicina darbā sociālo rehabilitētāju (profesijas kods 341202) uz nenoteiktu laiku. Amata pienākumi: - Plānot un realizēt sociālās rehabilitācijas pakalpojuma sniegšanu klientiem; - Veikt klienta funkcionālo spēju izvērtēšanu sadarbībā ar starpprofesionāļu komandu; - Palīdzēt klientam realizēt sociālās aktivitātes dažādos pasākumos un nodarbībās, specializētās un radošās darbnīcās, kultūras un sporta pasākumos. Prasības pretendentam: - Pirmā līmeņa profesionālā augstākā izglītība sociālās rehabilitācijas jomā. - Iniciatīva un patstāvība, spēja strādāt komandā. - Augsta atbildības sajūta pret uzdotajiem pienākumiem un precizitāte to izpildē. Prasmes un zināšanas: - Komunikācijas prasmes latviešu un krievu valodā; - Labas datorlietotāja prasmes (MS Word, MS Excel); - Augsta saskarsmes kultūra un komunikācijas prasmes. Piedāvājam: - Stabilu darba vietu; - Sociālās garantijas; - Apmācības un izaugsmes iespējas. Darba laiks – normālais darba laiks. Slodzes tips - viena vesela slodze. Darba samaksa - no 552,00 līdz 802,00 EUR. Pretendentiem līdz 25.11.2019. plkst. 17.00 iesniegt SAC “Lode”: “Liepkalni”, Lode, Lodes pagasts, Rūjienas novads, LV- 4248, e-pasts: saclode@rujiena.lv ar norādi “Sociālā rehabilitētāja amatam”: • profesionālo aprakstu (CV); • izglītību apliecinošo dokumentu. Kontakttālrunis papildus informācijai: tālr. 64219009; 29185239 Sazināsimies ar atbilstošajiem pretendentiem pēc CV izskatīšanas. Profesija: SOCIĀLAIS REHABILITĒTĀJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Liepkalni, Lode, Lodes pag., Rūjienas nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Veselības aprūpe / Sociālā aprūpe Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-11-25 Kontaktpersona: CV sūtīt uz e-pasta adresi: saclode@rujiena.lv

Mūsu partneri