Valmieras Ziņas

Valmierietim Ginesa pasaules rekords skriešanā sniegā basām kājām

Lasīšanas laiks: < 1 min

Sestdien, 24.janvārī, Edgars Rencis uzstādījis Ginesa pasaules rekordu piecu kilometru distancē, skrienot pa sniegu basām kājām, informē  skrējējs.

Rekords labots par vairāk nekā divām minūtēm, pārspējot baskāja-sportista no Vācijas sasniegto.  

 

E.Rencis portālu “Valmieras Ziņas” informēja, ka skriet bijis pagrūti, jo ne visā distancē bija labs segums. Nācies pārvarēt arī ledus kukuržņus, gadījies paslīdēt. Edgars stāsta, ka aukstums bijis ciešams, vien pēdējā aplī nedaudz sākuši salt kāju pirksti. Pēc finiša, lai sasildītos, pieticis ietīt kājas segā un iedzert tēju.

“Neiesaku nevienam mēģināt tūlīt iziet laukā un skriet basām kājām pa sniegu. Tam nepieciešams treniņš. Pats basām skrienu jau vairākus gadus, un vairākas ziemas esmu lēnām mēģinājis pieradināt pēdas pie sniega. Ilgstošā laika posmā pie visa var pierast, galvenais nepārspīlēt jau sākumā,”

pastāstīja Ginesa pasaules rekordists.

Līdzšinējais sasniegums skriešanā pa sniegu basām kājām ir pārspēts, tomēr jāsagaida rekorda oficiāla apstiprināšana. 

“Ginesa pasaules rekorda atzīšana būtu papildu gods Latvijas Baskāju skriešanas biedrībai, lai šo kustību popularizētu. Cerams, tas sniegs iedvesmu citiem baskājiem pamēģināt ko jaunu un citiem skrējējiem – pamēģināt baspēdošanu.”

Aktuālais jautājums

Vai jūs apmierina ietvju un ceļu tīrība Valmieras pilsētā?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Rimi veikals Valmierā, Fabrikas ielā 2, aicina darbā pārdevēju-kasieri: Ja Tev ir svarīgi: Algas pieaugums pēc pārbaudes laika - 3 mēnešiem Apmaksāta pirmreizējā obligātā veselības pārbaude Veselības apdrošināšana pēc 1 gada Apmaksāti nodokļi, atvaļinājums, slimības lapas Elastīgs darba grafiks un bezmaksas pusdienas Kopīgi darba pasākumi, pabalsti, dāvanas Ievad apmācība darbā un karjeras izaugsmes iespējas Apmaksāts transports, braucot strādāt uz Rīgu Draudzīgi, atsaucīgi kolēģi un pozitīva darba vide Ja Tev ir: Vēlme strādāt un iegūt jaunas prasmes un zināšanas Latviešu valodas zināšanas Spēja strādāt precīzi un augsta atbildības sajūta Pozitīva attieksme un spēja strādāt komandā Iepriekšēja pieredze mazumtirdzniecībā vai klientu apkalpošanā tiks uzskatīta par priekšrocību Mēs Tev uzticēsim: Nodrošināt laipnu un profesionālu klientu apkalpošanu, konfliktsituāciju novēršanu Nodrošināt vizuāli labu preču izkārtojumu tirdzniecības zālē Pārbaudīt preču aprakstu un derīguma termiņu atbilstību uz precēm Veikt skaidras un bezskaidras naudas norēķinus Nodrošināt dienas sortimentam atbilstošu maizes, salātu, suši un citas produkcijas sagatavošanu Atalgojums: 4.35 EUR/h – 5.00 EUR/h dienas maiņā (pirms nodokļu nomaksas) 8.70 EUR/h – 10.00 EUR/h svētku dienā (pirms nodokļu nomaksas) Iespēja saņemt ikmēneša bonusu līdz 80 EUR Piesakies, sūtot savu CV uz e-pastu personals@rimibaltic.com (norādot vakanci) vai zvanot uz 20007676 Informējam, ka iesniedzot savu pieteikumu, Jūs piekrītat, ka Jūsu un/vai Jūsu likumiski aizbilstamā personas dati tiks apstrādāti, lai izvērtētu pieteikumu Rimi Latvia atlases procesa gaitā, saskaņā ar Rimi Latvia Informāciju par personas datu apstrādi atlases procesu ietvaros, ar kuras pilnu versiju varat iepazīties Rimi mājas lapā sadaļā Privātuma noteikumi. Profesija: MAZUMTIRDZNIECĪBAS VEIKALA PĀRDEVĒJS Algas izmaksas veids: Stundas tarifa likme Darba vietas adrese: LATVIJA, Fabrikas iela 2, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2023-12-14 Kontaktpersona: personals@rimibaltic.com Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

Mūsu partneri