Valmieras Ziņas

Valmierietim Ginesa pasaules rekords skriešanā sniegā basām kājām

Sestdien, 24.janvārī, Edgars Rencis uzstādījis Ginesa pasaules rekordu piecu kilometru distancē, skrienot pa sniegu basām kājām, informē  skrējējs.

Rekords labots par vairāk nekā divām minūtēm, pārspējot baskāja-sportista no Vācijas sasniegto.  

 

E.Rencis portālu “Valmieras Ziņas” informēja, ka skriet bijis pagrūti, jo ne visā distancē bija labs segums. Nācies pārvarēt arī ledus kukuržņus, gadījies paslīdēt. Edgars stāsta, ka aukstums bijis ciešams, vien pēdējā aplī nedaudz sākuši salt kāju pirksti. Pēc finiša, lai sasildītos, pieticis ietīt kājas segā un iedzert tēju.

“Neiesaku nevienam mēģināt tūlīt iziet laukā un skriet basām kājām pa sniegu. Tam nepieciešams treniņš. Pats basām skrienu jau vairākus gadus, un vairākas ziemas esmu lēnām mēģinājis pieradināt pēdas pie sniega. Ilgstošā laika posmā pie visa var pierast, galvenais nepārspīlēt jau sākumā,”

pastāstīja Ginesa pasaules rekordists.

Līdzšinējais sasniegums skriešanā pa sniegu basām kājām ir pārspēts, tomēr jāsagaida rekorda oficiāla apstiprināšana. 

“Ginesa pasaules rekorda atzīšana būtu papildu gods Latvijas Baskāju skriešanas biedrībai, lai šo kustību popularizētu. Cerams, tas sniegs iedvesmu citiem baskājiem pamēģināt ko jaunu un citiem skrējējiem – pamēģināt baspēdošanu.”

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

Pievienojies mūsu komandai! Valmierā uzņēmējdarbība un attīstība iet roku rokā ar dabisku, sakoptu un sakārtotu vidi. Tā iedvesmo augstiem sasniegumiem sportā, izglītībā, radošiem risinājumiem kultūrā un jaunu virsotņu sasniegšanai! Valmieras pilsētas 3.pirmsskolas izglītības iestāde “Sprīdītis” aicina darbā speciālo pedagogu (darba vietas adrese: Rūpniecības iela 29, Valmiera) uz nenoteiktu laiku pilnai darba likmei (30 stundas nedēļā jeb 1,0 likme) Ja Tev ir vēlme: īstenot pirmsskolas izglītības programmas apguvi izglītojamajiem ar speciālām vajadzībām; sadarboties ar izglītojamo vecākiem un skolotājiem, sniegt konsultācijas un skaidrojumu par veiktās izpētes rezultātiem, attīstības dinamiku un ieteikumus turpmākam izglītības procesam; sagatavot rakstveida atzinumus par izglītojamo pārbaudes rezultātiem; plānot un organizēt savu darbu atbilstoši iestādes mērķiem un uzdevumiem; un ja Tev ir: izglītība saskaņā ar Ministru kabineta noteikumiem Nr.569 “Noteikumi par pedagogiem nepieciešamo izglītību un profesionālo kvalifikāciju un pedagogu profesionālās kompetences pilnveides kārtību”; atbilstība Izglītības likuma un Bērnu tiesību aizsardzības likuma noteiktajām prasībām; valsts valodas prasmes augstākajā līmenī; pozitīva, radoša un atbildīga attieksme pret darbu; psiholoģiskā noturība un augsta saskarsmes kultūra; mēs piedāvājam: atalgojumu EUR 790,00 mēnesī pirms nodokļu nomaksas; darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu un citas sociālās garantijas; drošu, estētisku un sakārtotu darba vidi. Profesionālās darbības aprakstu (CV), motivācijas vēstuli un izglītības dokumenta kopiju gaidīsim līdz 2021. gada 26. martam personīgi (adrese: Rūpniecības iela 29, Valmiera) vai e-pastā spriditis@valmiera.edu.lv. Tālrunis papildu informācijai 64231434. Iesniegtos personas datus Valmieras pilsētas pašvaldība izmantos, lai konkursa kārtībā noteiktu vakancei atbilstošāko kandidātu. Ja kandidāts vēlas, lai viņa personas dati tiktu saglabāti Valmieras pilsētas pašvaldības iekšējā datu bāzē ar mērķi tos apstrādāti citos Valmieras pilsētas pašvaldības personāla atlases konkursos, tad pieteikumā vakancei lūdzam kandidātam norādīt savu piekrišanu personas datu saglabāšanai. Sīkāka informācija par personas datu apstrādi Valmieras pilsētas pašvaldībā: http://www.valmiera.lv/images/userfiles/VPP_privatuma_politika.pdf. Profesija: SPECIĀLAIS PEDAGOGS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Rūpniecības iela 29, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-03-26 Kontaktpersona: CV, mot.vēst.un izgl.dok.kopiju iesniegt pers. vai sūtīt uz spriditis@valmiera.edu.lv, 64231434.

Mūsu partneri