Valmieriešu cīņas ar centimetriem, metriem un sekundēm

Lasīšanas laiks: 4 min

Augusta nogalē vieglatlētikas veterānu ceļi veda uz 58. pašvaldību sporta spēlēm Cēsīs. Bijušie konkurenti no pagastu un pilsētas komandām šoreiz apvienojušies kuplā Valmieras novada komandā.

100m skrējienā startēja un 2.vietu V90 grupā izcīnīja Valmieras zelta fonda pārstāvis Elmārs Gulbis. Vēlāk Elmārs izcīnīja vēl divas zelta medaļas – lodes grūšanā ar rezultātu 4,87m un diska mešanā ar rezultātu 9,91m. Viņa paraugam sekoja Aleksejs Koziņecs ar rezultātu 21,28s izcīnot 3.vietu V75 grupā, un 2.vietu 200m distancē ar rezultātu 41,37s.  V55 grupā gan 100m distancē ar lielisku rezultātu 12,90s, gan 200m distancē ar rezultātu 27,88s nepārspējams bija Māris Jirgensons. Ar rezultātu 5,25m savu trešo zelta medaļu Māris izcīnīja tāllēkšanā.  100m sprintā Normunds Bucenieks bija otrais ar rezultātu 15,12s, bet 200m viņš pieveica 31,59s un izcīnīja bronzas medaļu V55 grupā. 200m distancē Gints Rudzītis ar rezultātu 28,68s izcīnīja 3.vietu V40 grupā, Oskars Strazdiņš ar rezultātu 27,50s izcīnīja sudraba medaļu V35 grupā un Liene Zariņa ar rezultātu 32,27s bija otrā S35 grupā. Pēc Martas Ādamsones izcīnītajām 3 zelta medaļām mešanas disciplīnās, varētu dziedāt: “Ak, kaut man Martas spars un jauneklīgums būtu!” Lodes grūšanas sektorā S80 grupā mūsu lieliskā Marta Ādamsone bija pārliecinoši labākā ar rezultātu 9,14m, šķēpa mešanā viņa uzvarēja ar rezultātu 19,00m.  Savukārt diska mešanā konkurentēm atlika noraudzīties, kā Martas raidītais disks aizlido nenotveramā 19,01m tālumā. Vēl viena tehnisko disciplīnu pārstāve S45 grupā Ilona Apele zelta medaļu šķēpa mešanā izcīnīja tikai par 1cm apsteidzot konkurenti, otru uzvaru viņa izcīnīja lodes grūšanā ar rezultātu 9,85m, tikai diska mešanā viņa piekāpās sāncensei, izcīnot 2.vietu ar rezultātu 24,84m.Raidot rīku 36,81m, diska mešanā labākais bija Jānis Zagorskis, un, mazliet piekāpjoties olimpiskajam čempionam D.Kūlam, viņš izcīnīja sudraba medaļu šķēpa mešanā ar rezultātu 42,97m. Lodes grūšanā ar rezultātu 12,15m un diska mešanā ar rezultātu 32,42m divas sudraba medaļas V60 grupā izcīnīja Māris Bemers. Gunārs Mīlenbergs, izcīnīja divas bronzas medaļas V75 grupā – lodes grūšanā ar rezultātu 8,59m un diska mešanā ar rezultātu 18,87m.Savu daudzpusību demonstrēja Valdis Blūms, izcīnot trīs sudraba medaļas astoņdesmitgadīgo kungu konkurencē. Ar 6,30m tālu lēcienu viņš bija otrais trīssoļlēkšanā, ar 1,05m augstu lēcienu izcīnīja 2.vietu augstlēkšanā un ar 19,91m tālu raidījumu bija otrs labākais šķēpa mešanā. Ar visu triju kaluma medaļām iepriecināja Jānis Dainis V65 grupā. Ar 29,15m tālu raidīto šķēpu-zelts, ar 9,10m tālu lēcienu trīssoļlēkšanā-sudrabs, un ar 1,20m sasniegto augstlēkšanā-bronza. Augstlēkšanā V55 grupā labākais bija Gints Bucenieks ar rezultātu 1,25m, bet Juris Jurašs rīta pusē pieveicis pusmaratona distanci RIMI Rīgas maratonā, pamanījās izcīnīt vēl arī sudraba medaļu augstlēkšanā ar rezultātu 1,55m V45 grupā. Divi valmierieši, Jānis Karlivāns ar rezultātu 37,15m un Jānis Markevičš ar rezultātu 35,76 sadalīja zelta un sudraba godalgas diska mešanā V35 grupā. Jānim Karlivānam vēl arī sudrabs lodes grūšanā ar rezultātu 11,12m.Ar apaļiem 5 metriem tāllēkšanā sudraba medaļu izcīnīja Oskars Strazdiņš V35 grupā. Laila Ceika uzvarēja 800m distancē S65 grupā ar rezultātu 3:56,69min., bet 3000m distancē Lailai sudrabs ar rezultātu 17:01,62 min.800m distancē S35 grupā sudraba medaļu izcīnīja Zeltīte Larinova ar rezultātu 2:42,54min.Savukārt 3000m distancē S45 grupā uzvarēja Dina Alksne ar rezultātu 13:02,45min. Mūsu soļotāji pierādīja, ka godam turpina J.Daliņa iedibinātās tradīcijas: S70 grupā Vaira Grigorjeva izcīnīja divas zelta medaļas – 3000m distancē ar rezultātu 21:43,72min. un 5000m distancē ar rezultātu 38:10,53 min. Divas uzvaras izcīnīja Raitis Lērme V75 grupā – 3000m distancē ar rezultātu 21:29,77 min. un 5000m distancē ar rezultātu 39:40,66min. Gunita Šīrante izcīnīja sudraba medaļas 3000m distancē ar rezultātu 17:29,28 min. un 5000m distancē ar rezultātu 29:50,32min.Kārtīgi izsoļojies, R.Lērme uzvarēja arī 5000m skrējienā ar rezultātu 32:32,91 min. Ātro kāju īpašnieki papildināja valmieriešu medaļu pūru ar prāvu godalgu skaitu. 5000m distancē ar rezultātu 17;58,85 min. un 1500m distancē ar rezultātu 4:59,35min., labākais bija Andis Gailis, viņam arī sudrabs 400m distancē ar rezultātu 1:09,31 un bronza 800m distancē ar rezultātu 2:31,49min.Artis Zariņš uzvarēja 800m distancē ar rezultātu 2:38,85min., un izcīnīja sudraba medaļas 1500m skrējienā ar rezultātu 5:44,32 min. un 400m skrējienā ar rezultātu 1:05,18min.V35 grupā Arturs Kārkliņš izcīnīja divas sudraba medaļas, 1500m veicot 5:03,62 min. un 800m distancē finišējot ar rezultātu 2:25,38 min., savukārt V55 grupā Ēriks Melkurts ar rezultātu 24:26,17min. bija trešais 5000m skrējienā un ar rezultātu 3:04,06min. bija otrais 800m distancē.

Divu dienu cīņās jaunākās paaudzes sportisti guva pieredzi no pieredzējušiem meistariem, un kopvērtējumā valmierieši 29 komandu konkurencē izcīnīja 4.vietu. Lai ikvienam būtu tāds ņiprums un cīņas spars kā Valmieras vieglatlētikas veterāniem!

Metālapstrādes uzņēmums SIA BALTMA aicina darbā CNC iekārtu operatoru—iestatītāju. Ja Tev ir vidējā profesionālā, augstākā vai nepabeigta augstākā inženiertehniskā izglītība metālapstrādes nozarē, interesē CNC virpošanas un frēzēšanas procesi – pievienojies mūsu komandai! Ko mēs sagaidām? Pozitīvu attieksmi pret darbu, atbildību un precizitāti, spēju strādāt komandā, patstāvīgi pieņemt lēmumus un organizēt savu darbu. Kādi būs Tavi pienākumi? Iestatīt un uzraudzīt CNC virpošanas un frēzēšanas iekārtas, nodrošināt ražošanas procesu un pārraudzīt produkcijas kvalitāti. Par priekšrocību uzskatīsim izglītību metālapstrādes jomā un pieredzi darbā ar CNC iekārtām. Ko mēs piedāvājam? Darbu strauji augošā uzņēmumā, stabilu un progresīvu atalgojumu no 1500 eiro mēnesī BRUTO (pēc pārbaudes laika), darbu maiņās (6:00 – 14:30 rīta maiņa un 13:30 – 22:00 vakara maiņa), sociālās garantijas un veselības apdrošināšanu, nelaimes gadījumu apdrošināšanu, apmaksātas sporta un atpūtas aktivitātes (trenažieru zāle un peldbaseins), labus darba apstākļus dinamiskā kolektīvā, darbu ar jaunākajām CNC iekārtām, regulāras apmācības, iespēju profesionāli pilnveidoties un īstenot inovatīvas idejas, pieredzes apmaiņu ārvalstu komandējumos. Pieteikšanās: Motivācijas vēstuli un CV sūti uz e-pastu: info@baltma.lv, vai atnes personīgi uz SIA BALTMA Kauguru iela 19, Valmiera ar norādi “CNC operatora vakance”. Profesija: DATORIZĒTĀS CIPARU VADĪBAS (CNC) METĀLAPSTRĀDES DARBAGALDU OPERATORS Algas izmaksas veids: Akordalga Darba vietas adrese: LATVIJA, Kauguru iela 19, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 2 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-05-31 Kontaktpersona: CV sūtīt uz e-pastu: info@baltma.lv vai zvanīt pa tālruni 64207220 Izglītības līmenis: Profesionālā vidējā izglītība

CNC operatori /iestatītāji CNC virpošanas un frēzēšanas uzņēmums “Baltma” aicina Jūs pievienoties komandā! Pievienojies strauji augošam uzņēmumam Valmierā. Piedāvājam: darba laiku darba dienās: no 6:00 līdz 14:30 un no 13:30 līdz 22:00; atalgojumu sākot no 1500 līdz 2000 EUR (bruto)/mēnesī; darbam nepieciešamo apmācību un aprīkojumu; veselības un nelaimes gadījuma apdrošināšanas polisi pēc pārbaudes laika; piedāvā peldbaseina un sporta zāle apmeklējumus; atsaucīgu un profesionālu komandu.  No Jums sagaidām: iepriekšējo darba pieredzi metālapstrādē vai kokapstrādē; pieredzi ar CNC garenvirpošanas iekārtām, vai arī ar citām CNC iekārtām; pieredzi ar garenvirpošanas procesiem vai citiem CNC virpošanas vai frēzēšanas procesiem; spēju efektīvi organizēt darba ikdienu. Jums uzticēsim: sagatavot un iestatīt CNC darbagaldus ražošanai, nodrošināt produkcijas kvalitāti; uzraudzīt ražošanas procesus, instrumentu nomaiņu, materiālu papildināšanu; nodrošināt produkcijas kvalitatīvu ražošanu. Gaidīsim Jūsu CV uz cv@biuro.lv, vai zvanot pa tālruni +371 27030750. Profesija: DATORIZĒTĀS CIPARU VADĪBAS (CNC) METĀLAPSTRĀDES DARBGALDU IESTATĪTĀJS Algas izmaksas veids: Stundas tarifa likme Darba vietas adrese: LATVIJA, Kauguru iela 19, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Uzņēmuma līgums Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Uzņēmuma līgums Aktuāla līdz: 2024-07-24 Darba sākšanas datums: 2024-04-24 Kontaktpersona: BIURO SIA