Valmieras Ziņas

Valmieriešiem Latvijas karatē čempionātā pilns medaļu komplekts

Šī gada 7.decembrī tika aizvadīts ikgadējais Latvijas karatē čempionāts, kuru šogad bija gods organizēt Vidzemes karatē klubam sadarbībā ar Latvijas karatē federāciju vienā no Latvijas skaistākajām pilsētām Siguldā.

Par Latvijas čempionu titulu šogad atbrauca cīnīties vairāk nekā 300 Latvijas labāko sportistu no 30 Latvijas karatē klubiem. Dalībniekiem bija iespēja sacensties KUMITE un KATA disciplīnā. Šajā turnīrā tika uzaicināts arī īpašs viesis – Latvijas godalgotākais karatists, Eiropas čempions, Eiropas spēļu uzvarētājs Kalvis Kalniņš. Tiesāt un noteikt Latvijas čempionus tika uzaicināti ne tikai pašmāju tiesneši, bet arī labākie tiesneši no Lietuvas, Igaunijas un Baltkrievijas. Čempionātā par augstiem rezultātiem Eiropas un Pasaules mēroga turnīros tika apbalvoti arī labākie Latvijas karatisti, kā arī par sportistu sagatavošanu un audzēkņu augstajiem rezultātiem pateicības raksti tika pasniegti viņu treneriem.

Šogad čempionātā Vidzemes karatē klubu pārstāvēja 19 sportisti. Kopā tika izcīnītas četras 1.vietas, divas 2.vietas un četras 3.vietas, tādējādi klubu kopvērtējumā Vidzemes karatē klubs šogad ierindojās augstajā 7.vietā!

Trīs medaļas, no kurām viena zelta, viena sudraba un viena bronzas, tika atvestas arī uz Valmieru. Šogad zēnu grupā “kumite U12 – 30 kg” Latvijas čempiona titulu pārliecinoši izcīnīja Ričards Valdmanis. Aizvadītajā gadā R.Valdmanis ieņēma 3.vietu, taču šogad, gūstot trīs uzvaras pēc kārtas, Ričards papildināja savu medaļu komplektu arī ar Latvijas karatē čempionāta zeltu. Vīriešu grupā “kata” disciplīnā 3.vietu un godalgoto bronzas medaļu ieguva Oskars Zvejnieks. Veiksmīgs starts arī Marekam Leokem, kuram šis bija pirmais Latvijas čempionāts. Zēnu grupā “kumite U12 +45 kg” Mareks izcīnīja augsto 2.vietu. Nedaudz nepaveicās Alenam Ceroni Jēgeram, Adrianam Ķikulim, Aurēlijai Ivanovai, Albertam Rokpelnim, Emīlam Drillim un Madaram Grinbergam, kuriem diemžēl neizdevās tikt pāri pirmajai kārtai.

Treneris Kaspars Riekstiņš izsaka pateicību sportistiem par pašatdevi un viņu vecākiem par atbalstu! Pie tā treniņu process neapstājas un turpinām gatavoties nākamajiem lielajiem turnīriem.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Kā Covid-19 ietekmējis jūsu darbu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mūsu partneri