Valmieras Ziņas

Valmierieši var pieteikties līdzfinansējumam mājas un pagalmu labiekārtošanai

Valmieras pilsētas pašvaldība 2014.gada budžetā paredzējusi 71 114 eiro (49 979 latus) daudzdzīvokļu dzīvojamo māju energoefektivitātes pasākumu veikšanas, piesaistīto zemesgabalu labiekārtošanas uz dzīvojamo māju renovācijas līdzfinansēšanai, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras pilsētas pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Laura Moča.

Pēc viņas teiktā, līdz šim ar pašvaldības līdzfinansējumu atbalstīti jau vairāki iedzīvotāju iesniegti projekti sava kopīpašuma sakārtošanai, tostarp, piešķirot 20 009 eiro (14 062 latus) no pašvaldības budžeta, veikta ēkas Leona Paegles ielā 1 fasādes renovācija, piešķirot 5407 eiro (3800 latus) – veikta mājas Rīgas ielā 5 piebraucamā ceļa renovācija un paplašināšana, tāpat ar pašvaldības līdzfinansējumu veikta pagalmu Rūpniecības ielā 25 un Stacijas ielā 12 labiekārtošana, kā arī nama Stacijas ielā 19 bruģētā gājēju celiņa izbūve.

Kā pastāstīja Nekustamā īpašuma apsaimniekošanas pārvaldes vadītāja Rita Jemšika, pašvaldības atbalsts ēku renovācijai un pagalmu labiekārtošanai Valmierā tiekot piešķirts jau otro gadu. Viņa arī norādīja, ka iedzīvotāji var pieteikties pašvaldības līdzfinansējuma saņemšanai ēkas pagalmu sakopšanai, piebraucamo ceļu, stāvlaukumu, iekšpagalmu un gājēju celiņu seguma renovācijai, bērnu rotaļu laukumu ierīkošanai vai esošo laukumu renovācijai, kā arī mājas zaļās zonas labiekārtošanas darbiem.

Kā paredz Valmieras pilsētas pašvaldības saistošie noteikumi, lai saņemtu līdzfinansējumu, pretendentam pašvaldībā jāiesniedz pieteikums, norādot nepieciešamo finansējuma apjomu, izlietojuma mērķi un plašāku informāciju par ēku un tai piesaistīto zemesgabalu.

Pretendentu atbilstību līdzfinansējuma saņemšanai izvērtēs pašvaldības izveidota komisija.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Kā Covid-19 ietekmējis jūsu darbu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SIA „Firma Madara’89”- viens no lielākajiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem, kas veiksmīgi darbojas pārtikas mazumtirdzniecībā, piedāvā darbu pārdevējam (-ai) veikalā “ top!” Valkas ielā 1, Valmierā. Galvenie darba pienākumi: Pārtikas un nepārtikas preču tirdzniecība; Pircēju apkalpošana pie kases; Preču pieņemšana, pasūtīšana, uzskaite, izvietošana tirdzniecības zālē; Preču realizācijas termiņu, marķējuma, kvalitātes, uzglabāšanas apstākļu un atbilstošas temperatūras kontrole. Prasības kandidātiem: Vēlama vidējā vai vidējā speciālā izglītība; Vēlama pieredze pārtikas tirdzniecībā; Precizitāte, augsta atbildības sajūta. Piedāvājam: Interesantu darbu stabilā uzņēmumā; Mūsdienīgu darba vidi; Darbam atbilstošu atalgojumu un sociālās garantijas; Profesionālās un personīgās izaugsmes iespējas. Darba alga no EUR 500-650 (bruto) Darba laiks maiņās no plkst. 8.00-22.00 CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: vakances@madara89.lv, ar norādi – pārdevējs VALMIERĀ, Valkas ielā 1. Profesija: MAZUMTIRDZNIECĪBAS VEIKALA PĀRDEVĒJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valkas iela 1, Valmiera Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-06-19 Kontaktpersona: CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: vakances@madara89.lv ar amata un vietas norādi.

Mūsu partneri