Valmieras Ziņas

Valmierieši var pieteikties līdzfinansējumam mājas un pagalmu labiekārtošanai

Valmieras pilsētas pašvaldība 2014.gada budžetā paredzējusi 71 114 eiro (49 979 latus) daudzdzīvokļu dzīvojamo māju energoefektivitātes pasākumu veikšanas, piesaistīto zemesgabalu labiekārtošanas uz dzīvojamo māju renovācijas līdzfinansēšanai, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras pilsētas pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Laura Moča.

Pēc viņas teiktā, līdz šim ar pašvaldības līdzfinansējumu atbalstīti jau vairāki iedzīvotāju iesniegti projekti sava kopīpašuma sakārtošanai, tostarp, piešķirot 20 009 eiro (14 062 latus) no pašvaldības budžeta, veikta ēkas Leona Paegles ielā 1 fasādes renovācija, piešķirot 5407 eiro (3800 latus) – veikta mājas Rīgas ielā 5 piebraucamā ceļa renovācija un paplašināšana, tāpat ar pašvaldības līdzfinansējumu veikta pagalmu Rūpniecības ielā 25 un Stacijas ielā 12 labiekārtošana, kā arī nama Stacijas ielā 19 bruģētā gājēju celiņa izbūve.

Kā pastāstīja Nekustamā īpašuma apsaimniekošanas pārvaldes vadītāja Rita Jemšika, pašvaldības atbalsts ēku renovācijai un pagalmu labiekārtošanai Valmierā tiekot piešķirts jau otro gadu. Viņa arī norādīja, ka iedzīvotāji var pieteikties pašvaldības līdzfinansējuma saņemšanai ēkas pagalmu sakopšanai, piebraucamo ceļu, stāvlaukumu, iekšpagalmu un gājēju celiņu seguma renovācijai, bērnu rotaļu laukumu ierīkošanai vai esošo laukumu renovācijai, kā arī mājas zaļās zonas labiekārtošanas darbiem.

Kā paredz Valmieras pilsētas pašvaldības saistošie noteikumi, lai saņemtu līdzfinansējumu, pretendentam pašvaldībā jāiesniedz pieteikums, norādot nepieciešamo finansējuma apjomu, izlietojuma mērķi un plašāku informāciju par ēku un tai piesaistīto zemesgabalu.

Pretendentu atbilstību līdzfinansējuma saņemšanai izvērtēs pašvaldības izveidota komisija.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

SS.COM Vakances (Vajadzīgi darbinieki) - Palīgs Mēs esam vadošais un pieredzes bagātākais saplānot prasme servisa - Sludinājumi Mēs esam vadošais un pieredzes bagātākais pilna servisa tirgus, sociālo, mediju pētījumu un konsultāciju uzņēmums Latvijā, un šobrīd aicinām uz sadarbību NTERVĒTĀJUS IEDZĪVOTĀJU DZĪVESVIETĀS VALMIERĀ UN VALMIERAS APKAIMĒ. Mēs sagaidām, ka Tev:ir teicamas latviešu un labas krievu valodas zināšanas; prasme pielietot praksē datorlietotāja iemaņas; ir iegūta vismaz vidējā izglītība; B kategorijas autovadītāja apliecība un Tev ir automašīna un/vai Tu spēj operatīvi saplānot pārvietošanās iespējas, izmantojot sabiedrisko transportu.  Augstu vērtēsim, ja Tev:ir sarunas vadītāja/-as, intervētāja/-as pieredze; piemīt drosme un prasme ieinteresēt un motivēt cilvēkus; ir personīga atbildības izjūta par Tev uzticēto uzdevumu; sagādā patiesu prieku sarunas; ir interese par pētījumu nozari.  Uzticēsim Tev:interviju veikšanu iedzīvotāju dzīvesvietās un iegūto datu kvalitatīvu ievadi programmā.  Piedāvāsim Tev:pieredzi starptautiskā pētījumu uzņēmumā Latvijā; individuālu apmācību pirms sadarbības uzsākšanas; veicamajiem pienākumiem, nozarei un tirgus situācijai atbilstošu atlīdzību - par katru kvalitatīvi paveiktu interviju (6.00€-15.00€ pēc nodokļu nomaksas) pienākumu veikšanai patērēto transporta un/vai degvielas izdevumu kompensāciju; nelaimes gadījumu apdrošināšanu; veselības apdrošināšanu pēc sešu mēnešu rezultatīvas sadarbības - tiek paveiks noteiktais uzdevums katrā no projektiem.  Sūti mums pieteikumu uz darbs@tns.lv, jautājumu gadījumā zvani uz tālruņiem 80000004, 67096313. *Piesakoties vakancei, pretendents piekrīt savu personas datu apstrādei saskaņā ar fizisko personu datu aizsardzības regulējuma noteikumiem. Visa atlases procesā saņemtā informācija par pretendentu tiks izmantota tikai un vienīgi pretendenta profesionālās piemērotības izvērtēšanai konkrētajam amatam. Personas datu pārzinis: SIA “TNS Latvia”, Kronvalda bulvāris 3-2, Rīga, LV-1010. Profesija: INTERVĒTĀJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera Darba veids: Uzņēmuma līgums Darbības joma: Cita Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Uzņēmuma līgums Aktuāla līdz: 2019-11-30 Kontaktpersona: Sūtīt pieteikumu uz darbs@tns.lv, jautājumu gadījumā zvanīt uz 80000004, 67096313. Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

Mūsu partneri