Valmieras Ziņas

Valmierieši Latvijas Skolēnu sporta spēlēs dambretē

Latvijas Skolēnu sporta spēlēs 64 lauciņu dambretē vislabāk veicās Valmieras izlases U10 grupas komandai – izcīnīta 3.vieta!

Komandai punktus deva vislabāk nospēlējušie divi zēni – Laimiņš Mastiņš un Pēteris Kripans un divas meitenes – Denija Kemze un Marta Vaļģe, bet pārējie biedri ar savām uzvarām atņēma punktus konkurentiem – Elizabete Lintere, Markuss Šteinbergs, Elans Eglītis, Marks Miks Miķelsons, Edvards Tiščenko, Markuss Strazdiņš-Stradiņš, Svens Gustavs Vilks, Markuss Renārs Strads.

U8 (pirmklasnieku) komandai 5.vieta – Melānija Brēde, Alise Jaunkalne, Renāte Kaša, Herta Zilberte, Edgars Balodis, Gustavs Gračevs, Nils Rudiņš, Edgars Kristers Kalniņš, Raitis Petrakovs, Ralfs Deinis.

U13 komandai 11.vieta – Annija Liepiņa, Arta Emīlija Bite, Anna Bērtulsone, Lukass Jurka, Oto Duksis, Ralfs Savielis.

U16 komandai 4.vieta – Beāte Bitte, Annija Marta Meldere, Marks Kristofers Birzgalis, Rolands Brēža, Rihards Krišjānis Kļaviņš, Rainers Gabalis, Valters Bitte.

U19 komandai 4.vieta – Liene Ķirse (individuāli izcīnīja 3.vietu un medaļu), Rūta Marija Āboliņa, Mārcis Lapiņš, Tomass Klapars.

Paldies Valmieras tiesnesim Arturam Vaļģim par palīdzību valsts sacensību norisē!

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

SIA EASTCON AG LV Starptautisks uzņēmums ar 23 darba gadu pieredzi Latvijā Aicinām darbā KLIENTU – PĀRDOŠANAS KONSULTANTUS TU BŪSI LIELISKS KOMANDAS BIEDRS – -) ja komunikācija ar cilvēkiem Tev dod prieku; -) ja smaids un optimisms ir Tava vizītkarte; -) ja mācīties no profesionāliem pārdevējiem – konsultantiem un dalīties ar savu skatījumu Tev būtu interesanti; -) ja Tev ir „B „kategorijas autovadītāja apliecība un personīgais auto. MĒS PIEDĀVĀJAM : -) elastīgu darba grafiku ( arī darbdienu vakaros ); -) pievilcīgu atalgojumu ar bonusiem no pārdošanas rezultātiem no 700 līdz 3000 eiro bruto; -) iespēju strādāt savā reģionā; -) kvalitatīvu bezmaksas apmācību un atbalstu ikdienas darbā; -) vissvarīgākais – piedāvājam labu noskaņojumu un priecīgu kolektīvu, motivējošu kolēģi – vadītāju. DARBA PIENĀKUMI : -) iepazīstināt klientus ar produktu; -) izskaidrot produkta darbības principus un atbildēt uz klientu jautājumiem; -) izzināt klientu vajadzības, konsultēt un piedāvāt risinājumu; -) mācīties un augt kopā ar komandu. ( klientu meklēšana darba pienākumos neietilpst ) Gaidām CV un pavadvēstuli uz e-pastu : elita.juska@eastcon.lv līdz 01.03.2019.g. Pavadvēstulē, lūdzu, norādi : Kādus rezultātus savā dzīvē esi sasniedzis ( nav svarīgi, kādā jomā ).Ar ko esi lepojies un ar kādām metodēm panāc rezultātu ikdienas darbībā. Lūdzu, uzraksti savus plānus karjerā tuvākajam gadam. Gaidīsim izsmeļošu un konkrētu pieteikumu no Tevis jau šodien. Profesija: KLIENTU /PĀRDOŠANAS KONSULTANTS Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera, un tās apkārtne Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-03-01 Kontaktpersona: CV un motivācijas vēstuli ar norādi sūtīt uz elita.juska@eastcon.lv Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

Mūsu partneri