Valmierieši BBL mačā piekāpjas Jēkabpilij

Trešdien, 3.decembrī, Baltijas Basketbola līgas spēlē BK “Valmiera” izbraukumā ar 67:78 piedzīvoja zaudējumu pret BK “Jēkabpils”. Vidzemniekus no zaudējuma neglāba arī Džastina Hērta 25 gūtie punkti.

Spēles pirmajās sekundēs, saņemot piespēli no centa iemetiena, rezultātu ar precīzu trejaci no laukuma stūra atklāja Džastins Hērts – 3:0. Pirmās ceturtdaļas vidū vairākus metienus realizēja Hērts, bet vadību izdevās pārņemt jēkabpiliešiem. Ceturkšņa pēdējā minūtē Matīs Rudmiezis samazināja mājinieku pārsvaru, noslēdzot pirmās desmit minūtes ar rezultātu 19:21. Otrās ceturtdaļas vidū Kārlis Apsītis ar pielabotu metienu un Edmunds Elksnis ar trejaci panāca sešu punktu pārsvaru, bet pēc Dāvja Rozīša metiena rezultāts sasniedza 35:27. Spēles pirmais puslaiks noslēdzās ar Māra Ziediņa trejaci – 38:33.

Otrā puslaika sākumā jēkabpilieši ātri izlīdzināja rezultātu un pārņēma vadību, bet vidzemnieki neļāva pretiniekiem veikt izrāvienu. Pēc Matīsa Rudmieža un Māra Ziediņa precīzajiem trejačiem valmierieši panāca sešu punktu pārsvaru, bet Riharda Kuksika metiens trešās trešdaļas pēdējā sekundē nostādīja vidzemniekus minimālos iedzinējos 51:52. Noslēdzošās ceturtdaļas vidū BK “Jēkabpils” izdevās veikt izrāvienu, panākot deviņu punktu pārsvaru. Bo Spenseram trīs minūtes pirms mača beigām izdevās gūt piecus punktus pēc kārtas, samazinot starpību līdz -5, bet apdraudēt mājinieku uzvaru neizdevās un BK “Valmiera” nācās piedzīvot zaudējumu ar 67:78.

Valmieriešu rindās ar 25 punktiem rezultatīvākais bija Džastins Hērts, savukārt mājiniekiem 17 punkti Pāvelam Veselovam, bet 15 guva Rihards Kuksiks.

“Jēkabpils” – “Valmiera” 78:67 (21:19, 12:19, 20:14, 25:15)
Hērts 25, Spensers 9 (5ab), Rudmiezis 7, Ziediņš 6, Apsītis 6, Elksnis 5, Dārgais 4, Iļjins 3 (6ab), Rozītis 2 (8ab).

Aicinām darbā AUTOBUSA VADĪTĀJU VALMIERAS AUTOPARKĀ DARBA PIENĀKUMI: pasažieru pārvadāšana saskaņā ar darba grafiku biļešu pārdošana darbs ar elektronisko kases aparātu pasažieru kvalitatīva apkalpošana PRASĪBAS PRETENDENTIEM: D kategorijas transportlīdzekļa vadītāja apliecība, vēlams 95. kods vēlams D vai D 1 kategorijas transportlīdzekļa vadītāja stāžs vismaz divi gadi labas saskarsmes un komunikācijas prasmes latviešu valodas zināšanas UZŅĒMUMS PIEDĀVĀ: darbu stabilā uzņēmumā darba samaksu 1850 EUR (pirms nodokļu nomaksas) pilnas sociālās garantijas daļēju ceļa izdevumu apmaksu no dzīvesvietas uz darbavietu 95. koda apmācības apmācību pirms darba pienākumu uzsākšanas veselības apdrošināšanas iespējas iespēju savienot ar darbu citā uzņēmumā ikgadējās un 95. koda apmācības CV ar norādi vakancei „Autobusa vadītājs Valmieras autoparkā” iesniegt: sūtot elektroniski uz info@vtu-valmiera.lv personīgi SIA „VTU Valmiera” personāla daļā darba dienās no plkst.13:00 līdz 16:00 („Brandeļi”, Brandeļi, Kocēnu pagasts, Valmieras novads, Reģ.nr. 40003004220) Informācijai 29231565 * Iesniegtos personas datus SIA “VTU VALMIERA” izmantos, lai konkursa kārtībā noteiktu vakancei atbilstošāko kandidātu. Ja kandidāts vēlas, lai viņa personas dati tiktu saglabāti SIA “VTU VALMIERA” iekšējā datu bāzē ar mērķi tos apstrādāt citos SIA “VTU VALMIERA” personāla atlases konkursos, tad pieteikumā vakancei lūdzam kandidātam norādīt savu piekrišanu personas datu saglabāšanai. Profesija: AUTOBUSA VADĪTĀJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Brandeļi, Kocēnu pag., Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Transports / Loģistika Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-05-31