Valmieras Ziņas

Valmieras Viestura vidusskolā atklāta skolu jaunatnes foto konkursa “Mana zeme skaistā” darbu izstāde

Latvijas skolu jaunatnes foto konkurss “Mana zeme skaistā” ir viens no pasākumu cikla “Latvijas valsts simtgade” aktivitātēm, kuras laikā skolēni tika aicināti radoši izpausties, veidojot fotogrāfijas par Latviju.

Konkursa mērķis bija Latvijas skolu jaunatnē stiprināt piederības sajūtu un savas zemes skaistumu un mīlestību, veicot radošas aktivitātes. Konkursa noslēgumā labākie darbi tika izgatavoti kā foto gleznas.

Veselu gadu 119 pašvaldību skolu skolēni no 1.līdz 12.klasei piedalījās šajā konkursā, fotogrāfijā paužot savu redzējumu par Latviju. Projekta ietvaros tika izveidota mājaslapa, kurā skolēni ievietoja savus darbus, lai katrs varētu nobalsot par sev tīkamāko darbu. Arī Valmieras Viestura vidusskolas skolēni aktīvi piedalījās izsludinātajā konkursā.

Liels prieks ir par ikvienu dalībnieku, bet īpašs gandarījums par astoņiem skolēniem, kuri iekļuvuši laureātu godā.

Rūta Jansone (3.a klase)

Teodors Saltais (4.b klase)

Anrijs Astraņins (6.b klase)

Paulīna Jansone (6.b klase)

Melānija Eva Skriaba (6.b klase)

Marta Karīna Skrastiņa (8.a klase)

Santa Andrupe (11.c klase)

Emīls Spuņģis (11.b klase)

Trīs jauno fotomākslinieku darbi saņēma lielāko balsojumu skaitu, kļūstot par labākajiem!

1.vieta – Emīls Spuņģis

2.vieta – Melānija Eva Skriaba

3.vieta – Paulīna Jansone

Šie skolēni saņēma balvas no konkursa organizētājiem un sponsoriem.

Skolēnu darbu izveidoto kanvu izstāde atklāta Valmieras Viestura vidusskolas telpās pirmā stāva foajē 25. februārī. Novērtēsim skolēnu ieguldīto darbu un priecāsimies par viņu radošo izpausmi!

Paldies par atbalstu Valmieras uzņēmējiem, projekta atbalstītājiem – aktīvā tūrisma centram “Eži”, T.N.Rozalinde, Vidzemes olimpiskais centrs un SIA CREO group.

Visi laipni aicināti!

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai Valmierai būtu jāapvienojas ar apkārtējiem novadiem?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SIA „VTU Valmiera” Reģ. Nr. 40003004220 aicina darbā Transportlīdzekļu tīrītāju (uz noteiktu laiku, līdz 30.09.2019) DARBA PIENĀKUMI: ·Transportlīdzekļu salonu un to elementu mazgāšana un tīrīšana PRASĪBAS PRETENDENTIEM: ·vidējā vai vidējā profesionālā izglītība ·vēlama iepriekšēja darba pieredze transportlīdzekļu mazgāšanā ·vēlamas iemaņas darbā ar sadzīves tehniku un mazgāšanas iekārtām ·labas saskarsmes un komunikācijas prasmes UZŅĒMUMS PIEDĀVĀ: ·darbu stabilā uzņēmumā ·darba samaksu 430-570 EUR (bruto) ·sociālās garantijas ·dinamisku un profesionālu darba vidi CV un pieteikuma vēstuli ar norādi vakancei „Transportlīdzekļu tīrītājs” līdz 2019.gada 31.martam iesniegt: ·sūtot elektroniski uz personals@vtu-valmiera.lv ·sūtot pa pastu „Brandeļi”, Brandeļi, Kocēnu pagasts, Kocēnu novads, LV-4220 (ja dokumentus nosūta pa pastu, uzņēmumam tie ir jāsaņem norādītajā adresē līdz noteiktā dokumentu iesniegšanas termiņa beigām) ·personīgi SIA „VTU Valmiera” administrācijas ēkas „Brandeļi”, Brandeļi, Kocēnu pagasts, Kocēnu novads, 205. kabinetā darba dienās no plkst.13:00 līdz 16:00 Sazināsimies ar pretendentiem, kuri būs izvirzīti nākamajai atlases kārtai, divu nedēļu laikā pēc CV un pieteikumu iesniegšanas termiņa beigām. Informācija 64250675 Profesija: TRANSPORTLĪDZEKĻU TĪRĪTĀJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-03-31 Kontaktpersona: CV un pieteikuma vēstuli sūtīt: personals@vtu-valmiera.lv

Mūsu partneri