Valmieras Ziņas

Valmieras U9 hokejisti uzvar Latvijas čempionāta B grupā

Lasīšanas laiks: 2 min

19.februārī Valmierā norisinājās izšķirošās spēles U9 vecuma grupā hokejā. Valmierieši divās spēlēs guva virsroku pār Mārupes un Daugavpils komandām. Šī gada sezonā Valmieras jaunie hokejisti spēlēja B grupā, kurā dalību ņēma 15 Latvijas komandas. Valmierieši uzvarēja visās četrpadsmit turnīra spēlēs, kas ir nebijis Valmieras hokeja panākums. Komanda kopumā guva 120 vārtus, bet vidēji spēlē ielaida 2,2 vārtus.

Komandas treneris Lauris Žagariņš: “Treniņos ieguldīts darbs ir atmaksājies un komanda ir izpildījusi vienu no sezonas mērķiem – uzvarēt Latvijas čempionāta B grupā! Čempionāta laikā tika izveidota saliedēta komanda, kura treniņos apgūto spēja pārvērst par uzvarām spēlēs. Lielākais prieks man kā trenerim ir tas, ka bērni māk sevi motivēt treniņiem un spēlēm no tā gūstot pozitīvas emocijas.”

Vārtsargu treneris Markuss Žukovskis: “ Šī bija pirmā bērnu komanda ar kuru esmu uzsācis sadarbību. Man ir liels prieks, ka ļoti īsā laikā izdevies sagatavot trīs U9 vārtsargus. Vidēji spēlē ielaidām tikai 2,2 vārtus, kas ir labs rezultāts.”

Vecākais treneris Juris Štāls: “Sveicu komandu ar lielisku panākumu. U9 komandā vairāki bērni uzsāka spēlēt hokeju pavisam nesen iesācēju grupā. Čakli esam mācījušies slidot, kas ir neatņemama hokeja spēles sastāvdaļa. Treneris Lauris Žagariņš hokeja spēli uztver kā savu sirdslietu, kas arī redzams rezultātā. Ja treneris mīl hokeju, rezultāti neizpaliks. Milzīgs pienesums hokeja komandai ir vārtsargu treneris Markuss Žukovskis, kuru komandai piesaistīja bērnu vecāku biedrība “Vidzemes Hokejam!”. Pirmo reizi Valmieras bērnu hokeja vēsturē esam ar deviņiem vārtsargiem. Valmieras Sporta skola ar pašvaldības atbalstu ir sarūpējusi vārtsargu ekipējumu, kas palīdz uzrunāt bērnus kļūt par vārtsargiem.”

Valmieras bērnu un jauniešu hokeja komandu spēlētāji ir licencēti Valmieras Sporta skolas audzēkņi. Sporta skolā šobrīd trenējas 100 jaunie hokejisti. Valmieras Sporta skola ir noslēgusi sadarbības līgumu ar bērnu vecāku biedrību “Vidzemes Hokejam!”, kura palīdz papildināt bērnu treniņu procesu ar dažādām aktivitātēm. Biedrībā “Vidzemes Hokejam!” darbojas 65 bērnu vecāki.

SIA SAPATA ir kūdras ražošanas uzņēmums, kas darbojas nozarē jau vairāk kā 25 gadus, aicina pievienoties kolektīvam : Bilancspējīgs grāmatvedis(-e). · Darba pienākumi: Grāmatvedības dokumentu apstrāde, uzskaite un kontrole; Pārskata perioda apkopojums un atskaišu sagatavošana uzņēmuma vadībai; Bankas operāciju uzskaite; Debitoru/kreditoru kontrole, rēķinu izrakstīšana; Avansa norēķinu dokumentu apstrāde; Darba laika uzskaite, darba samaksas un nodokļu aprēķini; Izejošo un ienākošo rēķinu apstrāde; Inventāra, materiālu un gatavās produkcijas ražošanas un realizācijas uzskaite; Pamatlīdzekļu un mazvērtīga inventāra uzskaite; Dažādu grāmatvedības aktu sagatavošana; Darba līgumu, rīkojumu un iesniegumu sagatavošana; VID un statistikas atskaišu sagatavošana un iesniegšana. Prasības: Augstākā izglītība finansēs, ekonomikā vai grāmatvedībā; Ne mazāk kā 3 gadu pieredze grāmatveža amatā; Labas zināšanas grāmatvedības un nodokļu likumdošanā; Analītiskā domāšana un spēja strādāt patstāvīgi; Precizitāte un atbildības sajūta; Lietvedības un dokumentu aprites principu zināšanas; Teicamas latviešu valodas prasmes, krievu – sarunvalodas līmenī; “B” kategorijas autovadītāja apliecība; Labas MS Office zināšanas. Grāmatvedības programmas Kentaurs Pro pārzināšana tiks uzskatīta par priekšrocību. Piedāvājam: Atbildīgu, interesantu un dinamisku darbu stabilā ražošanas uzņēmumā; Labus darba apstākļus mūsdienīgā birojā Valmierā; Veselības un nelaimes gadījumu apdrošināšana (pēc noteikta nostrādātā laika); Darba laiku no 8.00 līdz 17.00; Profesionālas attīstības un izaugsmes iespējas; Darba algu no 1280 līdz 2000 EUR pirms nodokļu nomaksas. Atalgojuma apmērs ir atkarīgs no pretendenta darba pieredzes un atbilstības izvirzītajām amata prasībām. Lūdzam sūtīt Jūsu CV un motivācijas vēstuli uz norādīto e- pasta adresi: naro@naro.lv līdz 20.12.2022. Sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks aicināti uz intervijām. Profesija: GRĀMATVEDIS (CETURTĀ LĪMEŅA KVALIFIKĀCIJA) Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2022-12-20 Izglītības līmenis: 2.līmeņa profesionālā augstākā izglītība

Zvanu centrs, kurš veiksmīgi darbojas jau 9 gadus un ir: PAR ētisku pārdošanu, PAR ambiciozu mērķu izvirzīšanu un to sasniegšanu, PAR sadarbību ar fleksibliem, zinošiem, radošiem un atsaucīgiem darbiniekiem, PAR darbinieku attīstību, izaugsmi un labbūtību. Aicina pievienoties savai strauji augošajai komandai Pārdošanas speciālista amatā un sākt mācības unikālā darbinieku personiskās attīstības programmā - BPO AKADĒMIJA! BPO Akadēmijā padziļināti tiek apgūti tādi temati kā, bet ne tikai,- stresa vadība, efektīva plānošana, emocijas un to pārvaldība, konfliktu vadība, deleģēšana, motivēšana, vadība, utt. Šis noteikti IR ceļš uz panākumiem!  Pie mums Tu saņemsi: Profesionālas apmācības pārdošanā un klientu apkalpošanā Nenovērtējamas studijas BPO Akadēmijā Regulāru atgriezenisko saiti no vadītāja Personīgo izaugsmi un vēl neapzināto talantu apzināšanu Spēju izprast lietas padziļinātāk Analizēt dažādas situācijas un, iespējams, veiksmīgāk sakārtot savu dzīvi arī ārpus darba Apziņu, ka Tavām spējām nav robežu Draudzīgu kolēģu atbalstu jebkurā sarežģītā situācijā Apziņu, ka pārdošana ir Dāvana Rezultātiem atbilstošu atalgojumu no 700 Eur līdz 1400 Eur Tas no Tevis prasīs: Spēju ātri apgūt jaunas lietas Spēju aktīvi un ilgtermiņā strādāt ar sevi Spēju uzņemties atbildību par sevi Spēju tikt galā ar savām un citu emocijām Spēju analizēt, RĪKOTIES un mainīties Spēju sadzirdēt Spēju objektīvi izanalizēt atgriezenisko saiti Spēju iedziļināties un spēju risināt situācijas pēc būtības Spēju brīvi komunicēt vismaz vienā svešvalodās Labas datorprasmes obligātas! Darba laiks 08:30-17:00 Svarīgi! Attālinātā darba veicējiem nepieciešams aktīvs elektroniskais paraksts vai Smart-ID. Attālinātā darba veicējiem nodrošinām darbam nepieciešamo tehnisko aprīkojumu. (dators, austiņas u.c.) Ja Tu esi gatavs jauniem izaicinājumiem, saņemt kolēģu atbalstu un iegūt stabilitāti, PIEVIENOJIES mūsu komandai! Sazināsimies ar visiem kandidātiem, kas iesūtīs savus pieteikumus. Piesakoties, Jūs piekrītat iesniegto personas datu apstrādei konkrētajā atlases procesā. Jums ir iespēja atsaukt piekrišanu savu iesniegto datu apstrādei. Dati tiks saglabāti 2 mēnešus skaitot no saņemšanas brīža. CV sūtīt uz e-pastu: vakances@bposervices.lv Tālr.23079063 Profesija: PĀRDOŠANAS SPECIĀLISTS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Uzņēmuma līgums Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 2 Līgums: Uzņēmuma līgums Aktuāla līdz: 2022-12-30 Darba sākšanas datums: 2022-12-15 Kontaktpersona: E-pasts: liepaja@bposervices.lv, tālr. 23079063 Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

Mūsu partneri