Valmieras Ziņas

Valmieras tehnikums piedalīsies Vidzemes Uzņēmēju dienās

18. un 19. maijā Valmieras Kultūras centrā jau 21.reizi Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera rīko “Vidzemes Uzņēmēju dienas”, kas pulcēs vairāk nekā 250 uzņēmumus, izglītības iestādes un pašvaldības.

Valmieras tehnikums ir viena no profesionālām skolām, kas jau vairākus gadus piedalās izstādē. Kā informēja izglītības iestādes pārstāve Sabīne Šmite, Valmieras tehnikums ir viena no modernākajām izglītības iestādēm Vidzemē, kur izglītību var iegūt 12 profesijās pēc 9.klases un divās tiem, kuriem nav izdevies iegūt pamatizglītības diplomu. Valmieras tehnikuma audzēkņiem ir iespēja mācīties pie jaunākajām iekārtām, moderni aprīkotās klasēs, kā arī dzīvot mājīgā un labiekārtotā dienesta viesnīcā. Šogad pirmo reizi tehnikums jauniešus uzņems programmēšanas tehniķa profesijā, bet uzņemšana norisināsies arī jau zināmajās profesijās – mehatronisku sistēmu tehniķis, mašīnbūves tehniķis, grāmatvedis, loģistikas darbinieks, viesmīlis, ēdināšanas pakalpojumu speciālists, tekstiliju ražošanas speciālists un pārtikas produktu ražošanas tehniķis. Uzņemšanas pirmā kārtā būs 11.06.2018. – 20.07.2018.

“Mūsu stendā būs iespēja iepazīties ar visām izglītības programmām, piedalīties konkursos un izmēģināt profesiju, darbojoties uz dažādām iekārtām. Jaunums šajā gadā ir Programmēšanas tehniķa izglītības programma, kurā uzņemšana notiks pirmo reizi. Šāda programma tika izveidota, balstoties uz tendencēm darba tirgū un nepieciešamības pēc šādiem speciālistiem. Izstādes apmeklētājiem būs iesēja piedalīties konkursā, griezt laimes ratu un, pierādot savas zināšanas, iegūt balvas no Valmieras tehnikuma vai atbalstītājiem.

Galvenokārt vēlamies, lai Vidzemes uzņēmēji varētu iepazīties ar izglītības iestādi, kurā tiek sagatavoti viņu potenciālie darbinieki, jo Valmieras tehnikumam ir svarīga sadarbība ar nozares uzņēmējiem, lai sekotu līdzi izmaiņām darba tirgū un spētu jauniešiem mācīt tās prasmes, kas nepieciešamas mainīgajā darba vidē. Kā arī nevar nepieminēt, ka vēlamies, lai Valmieras iedzīvotāji un pilsētas viesi varētu iepazīties ar izglītības iestādi un izglītības iespējām tiem jauniešiem, kuri ir pabeiguši 9.klasi un pieaugušajiem, izmantojot kādu no mūžizglītības programmām,” pastāstīja  Sabīne Šmite.

Šīs Vidzemes Uzņēmēju dienas notiks Latvijas simtgadē. Valmieras tehnikums mūsu valstij lielajā jubilejā novēl krietnus cilvēkus, labas skolas, daudz darba, sakoptu vidi, skaistu dabu, veldzējošu lietu un siltu sauli.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai jūs apmierina Valmieras novada pašvaldības vēlēšanu rezultāts?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Pievienojies mūsu komandai! Valmieras novada pašvaldība (turpmāk – Pašvaldība) aicina darbā uz nenoteiktu laiku Valmieras novada Izglītības pārvaldes METODISKĀ DIENESTA VADĪTĀJU! Ja Tev ir vēlme:   nodrošināt Metodiskā dienesta darbu: konsultēt, informēt un sniegt metodisko atbalstu Valmieras novada izglītības iestāžu pedagogiem, skolu vadības komandām, jomu koordinatoriem, mācīšanās konsultantiem; plānot un organizēt pētījumus, datu ievākšanu un analīzi par mācīšanas darba kvalitāti un tās uzlabošanas iespējām Pašvaldības izglītības iestādēs; · apkopot un publiskot metodiskos materiālus un labās prakses piemērus izglītības procesa kvalitātes pilnveidei, veicināt zināšanu pārnesi; · rosināt metodisko materiālu izstrādi un savstarpējo mācīšanos; · piedalīties ar izglītību saistītu inovāciju un investīciju projektu izstrādāšanā un ieviešanā; · veidot aptaujas par izglītības jautājumiem, analizēt aptauju rezultātus un sniegt priekšlikumus izglītības kvalitātes celšanai;  un ja Tev ir: · otrā līmeņa augstākā izglītība pedagoģijā vai izglītības vadībā; · darba pieredze pedagoģijā, metodiskajā darbā vai izglītības vadībā ne mazāk kā 3 gadi; · valsts valodas prasme augstākajā līmenī un vismaz vienas Eiropas Savienības oficiālās valodas prasmes profesionālajai darbībai nepieciešamajā apjomā; · zināšanas jomu reglamentējošo normatīvo aktu normu piemērošanā; · labas prasmes darbā ar informācijas un komunikācijas tehnoloģijām; · kompetences: labas komunikācijas, prezentācijas un saskarsmes prasmes; prasme analizēt situācijas, atrast piemērotākos risinājumus; spēja analizēt liela apjoma datus; precizitāte un augsta atbildības sajūta; vēlme strādāt komandā; izvirzīt un sasniegt mērķus; mēs piedāvājam: labus darba apstākļus sakārtotā darba vidē; stabilu atalgojumu (atbilstoši 12.mēnešalgu grupai no 1195 EUR līdz 1400 EUR, atbilstoši darbinieka individuālajam novērtējumam); profesionālās pilnveidošanās iespējas; sociālās garantijas atbilstoši normatīvajos aktos noteiktajam. Motivācijas vēstuli, CV, augstākās izglītības dokumenta kopiju, kā arī redzējumu par Metodiskā dienesta darbības principiem un attīstības vīziju līdz divām A4 lapām datorrakstā, lūdzam iesniegt elektroniski, nosūtot uz personals@valmierasnovads.lv, vai personīgi Valmieras novada pašvaldības Dokumentu pārvaldības un klientu apkalpošanas centrā, adrese: Lāčplēša iela 2, Valmiera, Valmieras novads ar norādi „Metodiskā centra vadītāja/-as amatam”, līdz 2021.gada 4.oktobrim plkst.12:00. Tālrunis papildu informācijai: 64207148, 26121155. Informējam, ka pieteikuma dokumentā norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši fizisko personu datu aizsardzības regulējuma prasībām. Profesija: GALVENAIS SPECIĀLISTS METODIĶIS Darba vietas adrese: LATVIJA, Lāčplēša iela 2, Valmiera, Valmieras nov. Darbības joma: Valsts pārvalde Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2021-10-04

Sociālās korekcijas izglītības iestāde „Naukšēni” (reģ.nr.4418000073), sākot ar 2021./2022. mācību gadu piedāvā darbu IZGLĪTĪBAS PSIHOLOGAM Darba slodze: 15 stundas nedēļā. Mēnešalga 540,00 EUR. Pretendentiem izvirzītās prasības: Izglītības atbilstība MK noteikumiem Nr.569 ,,Noteikumi par pedagogiem nepieciešamo izglītību un profesionālo kvalifikāciju un pedagogu profesionālās kompetences pilnveides kārtību” Galvenie amata pienākumi: Veikt psiholoģisko izpēti un sniegt atbalstu izglītojamajiem Veikt izglītojamo audzināšanas apstākļu izpēti un piedalīties konfliktsituāciju risināšanā Analizēt ar izglītojamo izglītošanu, attīstību saistītās problēmas, piedāvāt risinājumus Darba vietas adrese: Sociālās korekcijas izglītības iestādē „Naukšēni”, „Naukšēnu muiža”, Naukšēnu pagasts, Valmieras novads. Pieteikumu un CV uz sūtīt uz e-pastu info@skiinaukseni.lv vai pieteikties personīgi pie direktora (tālrunis 29293630) līdz 2021.gada 15.oktobrim Profesija: Izglītības un skolu PSIHOLOGS Algas izmaksas veids: Akordalga Darba vietas adrese: LATVIJA, Naukšēnu muiža, Naukšēni, Naukšēnu pag., Valmieras nov. Slodze: Nepilna slodze Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2021-10-15 Kontaktpersona: Pieteikumu un CV sūtīt uz info@skiinaukseni.lv vai iesniegt personīgi, t. 29293630 (direktors). Izglītības līmenis: Augstākā izglītība (bakalaura grāds)

Mūsu partneri