Valmieras Ziņas

Valmieras tehnikums ar izcilību akreditēts Erasmus + programmai

Valmieras tehnikumam apstiprināta turpmāka dalība Erasmus+ programmā, piešķirot izcilības zīmi par aktīvu un kvalitatīvu iesaisti līdzšinējos projektos. Līdz pat 2027. gadam tā sniegs iespēju vairākiem simtiem skolas audzēkņu un pedagogu iegūt starptautisku pieredzi, paaugstinot profesionālo konkurētspēju un uzlabojot mācību kvalitāti, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras tehnikuma sabiedrisko attiecību speciāliste Liene Bergmane.

“Izglītojamais, kurš guvis starptautisku izglītības pieredzi, ir daudz lielākā mērā apveltīts ar tādām darba tirgū nepieciešamām īpašībām kā iniciatīva, atbildība, neatkarība, elastība. Dalība Erasmus+ programmā ir lieliska iespēja stiprināt arī pedagogu un darbinieku starptautiskās kompetences, sniedzot iespēju gūt pieredzi ārvalstīs, kontaktēties un sadarboties ar savas jomas profesionāļiem citās valstīs. Zināšanu un pieredzes pārnešana palīdz uzlabot izglītības kvalitāti, sekot līdzi jaunākajām tendencēm profesionālajā izglītībā Eiropā un pasaulē”, pārliecināta ir Valmieras tehnikuma attīstības nodaļas vadītāja Kristīne Auziņa. 

Tiecoties apmācīt augsti kvalificētus speciālistus, kas pieprasīti ne tikai Latvijā, bet arī Eiropā, Valmieras tehnikums arvien ir augstu vērtējis starptautiskās pieejas un partneru nozīmību vēl kvalitatīvāka mācību procesa īstenošanai. Tāpēc jau kopš 2008. gada skola īstenojusi 15 mobilitātes projektus, sniedzot iespēju turpat 300 skolēniem un pedagogiem gūt jaunas prasmes un iemaņas starptautiskā vidē. Pēdējo 10 gadu laikā audzēkņi un pasniedzēji ir guvuši lielu pieredzi, izglītojoties kā ES dalībvalstīs, tā Ungārijā, Turcijā un Šveicē. Turklāt pēdējo piecu gadu laikā mobilitātes projektos iesaistīto skolēnu un pedagogu skaits audzis par veseliem 40%, paplašinot mūsu skolēnu un pedagogu izglītības iespējas.  

Valmieras tehnikums ir viena no vismodernāk aprīkotajām izglītības iestādēm Latvijā un Austrumeiropā, kas jauniešiem piedāvā apgūt profesionālo vidējo izglītību 11 dažādās specialitātēs. Mūsdienīgā un inovatīvā vidē te iespējams apgūt prasmes atjaunojamajā enerģētikā, viesmīlībā, klientu apkalpošanā, pārtikas pārstrādē, pavārmākslā, finanšu vadībā, loģistikā un telemehānikā, mehatronikā, programmēšanā, mašīnbūvē un metālapstrādē.  

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai tu vakcinēsies pret Covid-19?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

ReTV Ziņu dienests aicina darbā ŽURNĀLISTU/-I Ja esi gatavs mesties izaicinājumos un kļūt par žurnālistu vienā no straujāk augošajiem Ziņu dienestiem, pievienojies ReTV komandai! Darba pienākumi: • Raidījumu un sižetu veidošana – informācijas meklēšana un informācijas avotu pārbaude, dalība filmēšanas procesā, montāžas plāna veidošana un dalība montāžas procesā, sižeta/raidījuma iesniegšana vadītājiem; • Radošu ideju ģenerēšana un ieteikumu iesniegšana producentam; • Sekot aktualitātēm politikā, kultūrā, ekonomikā un sabiedrībā. Nepieciešams: • Izpratne par TV nozares specifiku; • Teicamas komunikācijas, analītikas un argumentācijas prasmes; • Teicamas laika plānošanas prasmes un atbildība par padarīto; • Labas latviešu valodas zināšanas. Piedāvājam: • Profesionālo un personīgo attīstību; • Iespēju patstāvīgi plānot savu darba laiku; • Draudzīgu un atsaucīgu kolektīvu; • Algu EUR 600-1200 (bruto) – atkarībā no padarītā apjoma; • Darba vietu Valmierā. Ja vēlies pievienoties ReTV Ziņu dienestam, sūti savu CV un motivētu pieteikumu līdz 20.maijam uz e-pastu: elina.leimane@retv.lv ar norādi "Žurnālista vakance". Profesija: ŽURNĀLISTS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Purva iela 12A, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Mediji / Sabiedriskās attiecības Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-05-20 Kontaktpersona: CV sūtīt uz e-pastu: elina.leimane@retv.lv

Mūsu partneri