Valmieras Ziņas

Valmieras tehnikuma Biznesa skola – no idejas uz panākumiem

Valmieras tehnikumā kopš mācību gada sākuma darbību uzsākusi Biznesa skola, kas ap sevi pulcē vairāk nekā 25 audzēkņus. Audzēkņi aktīvi darbojas ar skolēnu mācību uzņēmumiem, piedalās dažādos konkursos un meistarklasēs.

Šajā mācību gadā Valmieras tehnikumā darbojas 10 skolēnu mācību uzņēmumi, no kuriem pārstāvētas pārtikas, tehnoloģiju un citas nozares.  Katrs no uzņēmumiem ir atšķirīgs, ar savu ideju, radošumu un aizrautību darboties.

Veiksmīgi aizvadīts Vidzemes reģionālais Skolēnu mācību uzņēmumu (Turpmāk ‒SMU) tirdziņš T/C “Valleta”, Valmierā, kas šogad uzņēma vairāk nekā 60 skolēnu mācību uzņēmumus. Tirdziņš šogad norisinājās jau piekto gadu, un Valmieras tehnikumam tā organizēšana kļuvusi jau par tradīciju.

Šajā mācību gadā ne tikai Valmieras un apkārtējo novadu, bet arī valsts mēroga gadatirgos, kuros dalībnieku skaits jau vairākus gadus krietni tuvojas pāris simtiem, ievērību ieguvuši vairāki tehnikuma SMU, kas vairākos gadatirgos saņēmuši žūrijas un respektablu Latvijas uzņēmumu simpātiju balvas. Aizvadītā gada noslēgumā valsts skolēnu mācību uzņēmumu lielajā Ziemassvētku gadatirgū Cits bazārs tirdzniecības centrā  Domina SMU Mechatronics ieguva žūrijas piešķirto nomināciju “Uz zināšanām balstīts produkts” un SMU Healthy Hat ieguva simpātiju balvu no INBOX.LV.

Kā jau iepriekšējos gados arī šogad trīs Valmieras tehnikuma SMU uzņēmumi – Mechatronics, Healthy Hat un K eco Foods ir apstiprināti ASV vēstniecības Rīgā organizētajā konkursā START STRONG 3+3, iegūstot līdzdalību trīs meistarklasēs.

Līdz ar pavasara tuvošanos darbošanās Biznesa skolā turpinās un uzņem apgriezienus. Šobrīd notiek aktīva darbošanās lielajam pavasara gadatirgum Cits Bazārs tirdzniecības centrā Domina, kur šogad Valmieras tehnikumu pārstāvēs astoņi skolēnu mācību uzņēmumi:

  • Smart Trailer (gaismu sistēma ar radioviļņiem piekabēm);
  • Sweet bakery (dažāda veida mājas tortes);
  • K eco foods (ekoloģiska barība trušiem);
  • Taste&Cookies (bezē cepumi ar dažādām garšām);
  • Healthy Hat (komplekts vecākiem veselības stāvokļa noteikšanai);
  • Piena pasaule (dažāda veida siera izstrādājumi)
  • Vivi (dažāda veida adījumi pieaugušajiem un bērniem);
  • Gaismas ceļš (dizaina sveces)

Patiess prieks un gandarījums par visiem SMU, kuri pārstāv savu uzņēmumu un skolu 270 citu uzņēmumu konkurencē. Tāpat kā pagājušajā gadā, arī šogad divi SMU – Smart Trailer un Healthy Hat, pārstāvēs Valmieras tehnikumu starptautiskajā skolēnu mācību uzņēmumu festivālā Rīgā, kas norisināsies 10.aprīlī. Gatavojamies arī SMU gada galvenajam pasākumam – Jauno uzņēmēju dienām 2019, kas norisināsies 9. un 10. maijā Jūrmalā.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

Nosaukums: Lietvedis Darba stundas nedēļā : 40 Darbības joma: Jurisprudence / Tieslietas Darba apraksts: *Darba pienākumi*: Nodrošināt dokumentu apriti; Izstrādāt un noformēt dokumentus, izmantojot lietišķās rakstības stilu; Depozītu summu uzskaites kārtošana; Citu darbu veikšana zvērināta tiesu izpildītāja funkciju izpildē. *Prasības kandidātiem:* Profesionālā vidējā izglītība vai arodizglītība; Izcilas latviešu valodas zināšanas; Labas iemaņas darbā ar datoru; Augsta atbildības sajūta, precizitāte, stresa noturība, spēja plānot veicamos darbus. *Mēs piedāvājam*: Dinamisku un atbildīgu darbu; Profesionālās izaugsmes iespējas; Darbu mājīgā birojā. Pieteikuma vēstuli un CV sūtīt uz sludinājumā norādīto elektronisko pasta adresi līdz 01.07.2019. Sazināsimies tikai ar tiem pretendentiem, kas tiks uzaicināti uz darba interviju. Bruto alga: 430 EUR (pārbaudes laikā), 600 EUR (pēc pārbaudes laika) Algas izmaksas veids: Laika darba alga Slodzes tips: viena vesela slodze Atrašanās vieta: Valmiera Kontaktinformācija: Uzņēmums: Zvērināts tiesu izpildītājs Māris Vanags Reģistrēts nodokļu maksātāju reģistrā ar kodu: 25108012056 Pieteikšanās veids (e-pasts): maris.vanags@lzti.lv Tālr. 27631776 Profesija: LIETVEDIS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Jurisprudence / Tieslietas Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-07-01 Kontaktpersona: Māris Vanags

Mūsu partneri